64 سال به طور تصادفی خارج شده خود را در طول یک سفر در یک جت جنگنده

یک مرد فرانسوی خارج خود را از یک جت جنگنده پس از مصرف تعجب joyride را از طریق آسمان یک دولت فرانسه گزارش منتشر شده به تازگی نشان داد.

با توجه به اسناد و مدارک برای اولین بار به دست آمده توسط BuzzFeed News, 64 ساله شرکت کننده در پرواز آموزشی در سال گذشته در سن دیزیه هوایی در شرق فرانسه است.

به مسائل بدتر این که شناسایی شد در این گزارش حتی نمی خواهید به در جت – یک داسو هواپيمايی B استفاده شده است که توسط نیروی هوایی فرانسه. او یک مدیر اجرایی در سلاح های نظامی شرکت و پرواز بود و تعجب از همکاران او. بر اساس این گزارش او تا به حال هیچ تجربه نظامی و ابراز تمایل به یک جت جنگنده است.

این وضعیت با توجه به گزارش های او را ناشی از پریشانی – اما او احساس به عنوان اگر او نمی تواند به نوبه خود این پیشنهاد را به دلیل “فشار اجتماعی” از همکاران خود یکی از آنها بود سابق خلبان نیروی هوایی.

قلب خود را ضرب و شتم در نرخ 120 تا 145 ضربان در دقیقه که منجر به پرواز در این گزارش گفت:.

در طول پرواز انسان تاکید کرد و غرق غفلت محکم به صندلی خود تسمه و یا کلاه خود باعث او را به شناور در جت در حالی که در هوا. او تلاش برای حفظ صندلی خود را اداره کند و به طور تصادفی فشار دکمه خارج کردن – باز کردن چتر نجات و از دست دادن کلاه ایمنی خود را در روند.

او به بیمارستان منتقل شد با نسیم صدمات پس از فرود در حوزه هوایی.

نظامی فرانسه مقررات بهداشت توصیه می کنند که مسافر سوار یک جت جنگنده باید تحت یک معاینه پزشکی از 10 روز قبل از پرواز. با توجه به تعجب عنصر انسان پرواز نظامی را نادیده گرفته توصیه و اجرا پزشکی خود مراجعه کنید فقط چند ساعت قبل از برخاست.

دنبال جاشوا Bote در توییتر: @joshua_bote.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>