7 شهرستان صفحات زوم زمینه است که اشتباه و تحریک دوستان و همکاران

یک جلسه کار ؟ زوم. یک خانواده گرد آوری شده است. زوم. مجازی happy hour با بگیرید و یاد دهید? زوم. یک درمانگر جلسه? زوم.

ایده پشت ارتباط تصویری است که اگر شما نمی توانید با دیگران در فرد حداقل از دیدن چهره خود را خواهد شما را کمتر احساس تنهایی. در عمل هر چند زوم جلسه است که اغلب بیگانه و نگران کننده و فقط به ما یادآوری می کند که ما نمی توانیم دیدن اطراف انسان های دیگر و از آنجا که همه ما به طور بالقوه سمی در ریه-آلوده. راه به همه چیز دوباره تکنولوژی!

که در آن زوم زمینه در آمده است. شما می توانید روی چیزی قرار گرفتن به خودتان بیش از یک عکس انتخاب شده بنابراین شما نگاه مثل شما در جایی که شما می خواهم و نه مانند ساحل, شاید, و یا در کشور است.

مردمی در بیش از در خیابان به حال یک ایده واقعا خوب: چرا ارائه نمی زوم زمینه های خود سالن را به ما یادآوری همه شادتر ، با این زرق و برق دار, عکس, شما می توانید خود را بعد کار کنفرانس در Mainroom یا قطع عملا با دوستان خود در خارج از چمن باشگاه.

First Ave Zoom backgrounds

اول خیابان زوم زمینه حسن نیت ارائه میدهد از خیابان اول

ما در شهرستان صفحات به حال خود ما واقعا ایده خوبی است: چرا سرقت اول خیابان ایده? پس از همه, ما همچنین یک عزیز هنوز موجود موسسه محلی است. ما کار نمی کنند در باشگاه های سرد است که مردم قطره قطره آرزو می کنم آنها می توانند دوباره مراجعه کنید. اما “زوم زمینه” است که واقعا فقط یک راه فانتزی گفتن “عکس” و ما آن.

و بنابراین ما scoured آرشیو ما به معاون کشیش بخش “مجازی شهرستان صفحات تجربه” برای شما خوانندگان ما. در اینجا هفت زوم عکس پس زمینه است که می گویند “من به دام افتاده در این ویدئو کنفرانس با شما—شما به دام افتاده در اینجا با من است.”

Lizzo را تورم کون

وجود دارد هر کسی که دوست ندارد Lizzo? وجود دارد تنها یک راه برای پیدا کردن: انتخاب این تصویر از غول تورم کون, (طراحی شده توسط Burnsville مبتنی بر برجسته خلق) که به اشتراک گذاشته شده در این مرحله با او در 2019 VMAs به عنوان زوم خود را پس زمینه. “ب-ب-اما این قابل قبول نیست در محل کار!” خود را گردن کلفت رئیس شکایت خواهد کرد. “نه” ته “درباره آن” به شما پاسخ دهند و خود را به عنوان همکاران خنده uproariously در قدردانی از چه باحال شما رئیس خود را کوچک دور در شکست. شما رئیس هستید در حال حاضر.

Landmark Creations

نقطه عطفی خلاقیت

این بیمار گوزن

چرا هر کسی که می خواهید به در خیره fibroma مبتلا حیات وحش برای طول یک کنفرانس ویدئویی? با سلام آیا از من بپرسید جوانه. اما این شهر Pages’ خواندن داستان 2019 بنابراین واضح است که چشم بسیاری از را انتخاب کرده اند به ناگهان است. هر روز من می خواهم به کار و بپرسید “آیا مردم هنوز به دنبال لعنت گوزن؟” و شما می دانید چه ؟ مردم هنوز به دنبال لعنت گوزن!

Poor guy.

مرد فقیر است. جولی Carrow

این Dan Savage ستون

Ooo-eee برخی از خوانندگان مطمئن شوید که در زمان ارتکاب جرم به این تیتر مثل این است که ما تقصیر این پسر بد. یک زن حتی در سمت چپ پست صوتی که در آن او گفت: کلمه “برو” بارها و بارها چیزی است که هیچ یک از ما در شهرستان صفحات این کار را انجام داد. این یک چیز برای چاپ که زبان اما به آن می گویند با صدای بلند?!?

من می دانم آنچه شما فکر: “این احتمالا نمی تواند برای کار امن.” اما! ما پرداخت شد به عکس را انتخاب کنید و نوشتن تیتر برای این داستان. وظیفه شما پرداخت می شود به انجام یک کار است. و یک کار طول می کشد محل در محل کار. بنابراین! این یک کار-تصویر مناسب است.

Getty Images

گتی ایماژ

این آرایه از creepily lounging میسی مانکن

خسته از داشتن برای پاسخ به این سوال که “چگونه شما در حال برگزاری است ؟” در هر زوم تماس بگیرید ؟ خوب هیچ کس زحمت پرسیدن زمانی که آنها را ببینید شما انتخاب کرده اید این عکس گرفته شده در طول روز گذشته از مرکز شهر میسی. آنها می دانند که چگونه شما در حال نگه داشتن همه حق است.

itemprop

این آلت تناسلی به شکل الگوی آب و هوا

به یاد داشته باشید که بدترین ما تا به حال به ترس از بیرون رفتن بود ، فکر می کنم از روی علاقه در آن روزها با این ویژه وابسته به قضیب تصویر یک طوفان زمستانی. اگر کسی اشیاء شما می توانید آنها را به ذهن خود را از قطره قطره شدن و ادعای شما صرفا یک طرفدار تاریخی تلویزیون نقشه آب و هوا. (نمونه تعبیر: “ذهن خود را از قطره قطره شدن! من صرفا طرفدار تاریخی تلویزیون نقشه آب و هوا!”)

itemprop

این horrifically درخشان مغز به شکل ماهی تن موجودی

در سال گذشته CP کارکنان حفر کردن برخی از بدترین صدایی پیر-زمان دستور العمل های خود به دنبال دستورالعمل و مجبور یکدیگر به خوردن نتایج. در میان نگران کننده ترین در ظاهر این ماده صاف و براق ماهی قالب یک ژلاتینی تن مجسمه سازی است که به نظر می رسد مانند یک مغز با چشم. آیا شما از دست در جمع دوستان خانه برای احزاب ؟ شاید این عکس کمک خواهد کرد که شما از دست آن کمی کمتر است.

Susan Du

سوزان Du

این اسکلت بازی بسکتبال

ما شده اند به دنبال بهانه ای برای استفاده از این تصویر سهام در یک داستان برای بیش از یک سال است. عجیب, زمان حق است هرگز. شاید هم هنوز درست نیست. اما اگر دوستان نمی مانند اسکلت آنها واقعا دوستان خود. اسکلت دوستان خود را در حال حاضر. همه شما نیاز دارید این است که اسکلت. و همه او نیاز است و بسکتبال.

This meeting is adjourned.

در این جلسه که الآن. گتی ایماژ

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>