7 داستان از زندگی از دست رفته به COVID-19 در ساراسوتا و گاو دریایی

اموزش مورگان رنگارنگ در هر معنی واقعی کلمه از او پررنگ شخصیت به عشق او ایجاد رنگ روشن هنر و میل شدید برای پوشیدن رنگ روشن لباس.

مورگان مطرح شده پنج دختر به عنوان یک مادر تنها پس از طلاق گرفتن, فروش بیمه در بالتیمور و کار در پیر ژاکوبسن فروشگاه در خیابان Armands دایره در ساراسوتا. او تلاش می کرد در سال های اخیر و نیاز به مراقبت در زندگی کمک.

اما مورگان خانواده گفت: سلامت جسمی و پایدار بود.

پس از آن تکان دهنده بود برای آنها را به ببینید که چگونه به سرعت coronavirus در زمان مورگان زندگی است. او گرفته شده بود به ساراسوتا بیمارستان یادبود روز دوشنبه به دلیل پایین سطح اکسیژن آزمایش مثبت برای این ویروس است که پنج شنبه و بعد درگذشت یکشنبه, مه 17.

یک هفته است که همه آن را در زمان. خانواده نمی تواند دیدار او در بیمارستان به دلیل چگونه مسری ویروس است و آنها نمی توانند به دیدار او در درون او زندگی کمک جامعه به دلیل امکانات چنین بوده است مستند به جلوگیری از ویروسی شدن در. اما آن را هنوز هم در. دخترش او را تماشا او را آخرین نفس در FaceTime زنده تصویری برنامه.

“این بسیار غم انگیز قلب آن را بسیار دشوار است برای بحث در مورد حتی هنوز هم به دلیل این روشی نیست که ما مادر باید درگذشت” گفت: مورگان دختر ساراسوتا ساکن لورا Graber.

مورگان است که در میان 96 نفر که فوت کرده اند از COVID-19 در ساراسوتا کانتی. شده اند وجود دارد 129 مرگ و میر در گاو دریایی شهرستان.

فلوریدا در حال حاضر 3,489 COVID-19 مرگ و میر ساخت coronavirus علت مرگ و میر در سطح ایالت و در ساراسوتا و گاو دریایی است که هر دو نقاط داغ برای ویروس مرگ و میر.

روزانه به طور متوسط تعداد مرگ و میر آهسته در منطقه از طریق مه و اوایل ژوئن اما منطقه 12 معاینات پزشکی دکتر راسل وگا انتظار دارد که آن را به افزایش است.

دولت تنظیم شده و پرونده به صورت روزانه شماره جدید کروناویروس موارد به عنوان ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان. مرگ و میر عقب مانده شاخص از ویروس’ گسترش تا هفته های آینده و ماه به احتمال زیاد به ادامه مطلب مراجعه کنید.

“من فکر می کنم ما در حال رفتن به افزایش دو تا سه هفته آینده,” وگا گفت. “اندازه که افزایش بگویید چگونه موثر این استراتژی فقط تلاش برای محدود کردن قرار گرفتن در معرض به جمعیت های آسیب پذیر است. این کار به نگه داشتن میزان مرگ ناشی از بالا رفتن در حالی که تعدادی از موارد بالا می رود ؟ ما را ببینید.”

برخی بی توجهی به سالمندان

افراد مسن مانند مورگان که در 80 هستند در معرض خطر بالاتر ابتلا به درد و رنج شدید و عواقب ناشی از ویروس است. بنابراین افرادی هستند که با زمینه ای شرایط پزشکی.

با توجه به اطلاعات وارد شده توسط منطقه 12 دفتر معاینات پزشکی — را پوشش می دهد که ساراسوتا گاو دریایی و دسوتو استان ها از طریق اواسط ماه ژوئن تنها 20 نفر کمتر از 60 فوت کرده این ویروس به صورت محلی و تنها کمتر از 40.

تنها نه از COVID-19 مرگ و میر مورد بررسی به پزشکی قانونی تا به حال هیچ زمینه ای شرایط بهداشتی است که عوامل است.

برخی از مردم در ایران این واقعیت است که مسن تر و کمتر از افراد سالم هستند احتمال بیشتری برای تبدیل شدن به شدت بیمار از COVID-19 و مرگ به استدلال می کنند که نگرانی در مورد ویروس ها پر از شکوفه برای جمعیت عمومی است.

وگا گفت: روشن است که COVID-19 مرگبارتر است برای افرادی که مسن تر و مریض تر اما این است که نباید آن را کمتر از یک نگرانی است.

“من موضوع را با یک نگرش این فقط مسن مردمی و خانه سالمندان مردمی که در حال رفتن برای مردن به هر حال, بنابراین چون ما جوان تر و سالم تر ما لازم نیست به نگرانی در مورد آن” وگا گفت. “من درک می کنم در یک حس خاص است که چشم انداز نیست, اما من با آن موافق و من آرزو می کنم که هر کسی حتی به عنوان ما در حال بازگشایی شده اند و بازگشایی برای مدتی واقعا توجه اجتماعی فاصله اقدامات و سایر اقدامات در حال انجام برای ما کل جمعیت بنابراین ما می توانیم نگرانی کمتر در مورد ما آسیب پذیر جمعیت است.”

افراد جوان هنوز هم می تواند به طور جدی بیمار از ویروس و آنها می توانند با تصویب آن به افراد مسن است.

“سالمندان زندگی می کند توجه بیش از حد” گرابر گفت.

به عنوان مرگ و میر را افزایش می دهد, هرالد تریبون مونتاژ برخی از داستان زندگی کسانی که در این دو شهرستان در منطقه جمع آوری شده از مصاحبه ها و اعلامیه ها و معاینات پزشکی ،

در میان آنها: 97 ساله Tampa Bay Rays فن که دوست داشتم حضور در T-ball بازی از بستگان 74 ساله اهل کلمبیا شناخته شده برای خود داستان سرایی و 88 ساله و از بنیانگذاران Manasota سنگ و گوهر ،

مورگان خانواده او به یاد می آورد به عنوان اراده مراقبت و رنگارنگ است.

“او پر از زندگی” گرابر گفت.

مورگان عاشق ورزش بود و یک بازیکن تنیس خوب است. او نقاشی های ساخته شده از گل و پروانه برای گرابر را مهد دانش آموزان است. یک سال دیگر او به دانش آموزان عرقچین نوزادان است.

“او همیشه به حال چیزی برای آنها او را به انجام کارهای خوب برای دیگران” گرابر گفت.

در اینجا داستان از شش دیگر ساراسوتا و گاو دریایی شهرستان ساکنان که باید تسلیم به COVID-19.

Darlene استوارت

او یک دختر وزیر می خواهم که به خواندن کتاب مقدس و همیشه ترک کلیسا جزوات پراکنده در اطراف.

استوارت اگهی می گوید: “او تا به حال یک قدرت درونی که بی بدیل بود و ما راک در زمان دشوار است.”

در 83 او رنج می برد از بیماری پارکینسون و او تا به حال یک ضربان ساز شد اما هنوز هم فعال است گفت: جک استوارت شوهرش از 65 سال است.

Darlene نگه داشته و همه چیز در نظم زمین را بشویم و گرد و انجام دیگر تمیز کردن. او موفق خود داروها. او پخته شده. او راه می رفت سگ.

“او فقط یک زن خانه دار” جک گفت. “او لذت می برد رفتن به کلیسا. او دوست داشت به فروشگاه. حسن نیت هر چیزی شبیه به آن. بزرگ شکارچی مقرون به صرفه.”

Darlene شکایت در ماه ژانویه از ناراحتی تا جک او را به بلیک مرکز پزشکی در برادنتون. او پيس گاهی اوقات نیاز به تنظیم شود اما پزشکان مشخص شد که مشکل نیست.

آنها را نگه داشته و او را در بیمارستان برای ارزیابی است. پزشکان به پایان رسید تا مشکوک است که او مبتلا به عوارض شامل پارکینسون و نشانه های اولیه بیماری آلزایمر, جک گفت.

آنها سعی درمان های مختلف است. در نهایت او منتقل شد و به نزدیکی یک خانه سالمندان برای ادامه درمان او.

جک نگران است که او بیش از حد بسیاری از داروها. این دردناک است که او نمی تواند او مراجعه کنید.

“آنها می خواهم گاهی اوقات مسافت را به یک پنجره شیشه ای که در آن من می توانم ببینم او بودند اما او پس از دارو تا او نمی خواهد چشم خود را باز دارد” جک گفت.

زمانی که ساکنان در Darlene را در خانه سالمندان آغاز شد پیمانکاری coronavirus جک گفت: از او خواست که اگر همسر خود را آلوده شد و گفته شد او نبود. به زودی پس از او منتقل شد به بلیک گفت که او آزمایش مثبت برای کوروناویروس.

بلیک در نهایت او را به آسایشگاه و او درگذشت در تاریخ 9 ژوئن.

جک معتقد است همسرش آلوده شده و در خانه سالمندان است. او ناراحت است از آنچه اتفاق افتاده است به او وجود دارد.

“I ain’t هرگز شکایت کرد هیچ کس در زندگی من اما آن عبور ذهن من من باید به شکایت آنها,” او گفت:.

جک تا به حال به دو ترتیبات مراسم تشییع جنازه این ماه است. نوه او نیز به تازگی درگذشت. او قدیمی ترین از دو سال گذشته درگذشت. او جوانترین دختر, درگذشت 16 سال پیش.

“این یک کمی زیاد من به شما بگویم,” او گفت:.

به عنوان او صحبت کرد, جک نگاه در یک قاب عکس از همسر خود.

“این است که قرار است برای این راه کار,” او گفت:. “من به خدا دعا بسیاری از ده ها بار همیشه گفت: مطمئن باشید من قبل از او به خاطر من نمی توانم ایستاده فکر آن اما او گوش نمی, پس از آن وجود دارد.”

ژوئن 30th, خود 66 سالگرد عروسی.

آنها در ملاقات دبیرستان در اوهایو که در آن زندگی می کردند بیشتر از زندگی خود را. جک مشغول به کار برای یک شرکت کاغذ برای 40 سال; Darlene کار کرده و محصولات آون. آنها نقل مکان به ایالات متحده آمریکا در سال 1993 پس از بازنشستگی.

جک هنوز هم حمل Darlene دبیرستان عکس در کیف پول خود را. او تا به انجام آن وجود دارد پس از سال 1954 سال او فارغ التحصیل شد و آنها متاهل بودند. او دوست دارد به نشان دادن آن به مردم است.

“هر کس می گوید او را” او گفت:. “دلیل من آن را حمل است که به شما نشان می دهد چگونه هوشمند من در سال 1954.”

باربارا Morecraft

الکس و باربارا Morecraft ازدواج کرده بودند برای 57 سال قبل از باربارا تسلیم به COVID-19 گاو دریایی در بیمارستان یادبود در مارس 12.

زن و شوهر, ملاقات در پنسیلوانیا زندگی می کردند و بیشتر از زندگی خود را در نیوجرسی که در آن باربارا بود یک پرستار در مطب دکتر و الکس مشغول به کار به عنوان یک معلم تاریخ و مربی فوتبال, کشتی و آهنگ.

آنها مطرح شده و دو پسر. الکس آیا پخت و پز. باربارا دوست داشتم به کاسه. او وزیر خود زنان بولینگ لیگ.

در سال 2008 آنها نقل مکان کرد به Ellijay.

الکس 78 به تازگی جراحی مفصل ران و نیاز به توانبخشی. زن و شوهر نقل مکان به یک خانه سالمندان هم به دلیل باربارا, 77, نمی تواند زندگی خود را پس از درد و رنج شدید و عوارض ناشی از عمل جراحی برگشت که در سمت چپ او بستری است.

هر دو از آنها قرارداد coronavirus در حالی که در خانه سالمندان است. الکس هرگز تا به حال هیچ نشانه ای اما باربارا به سرعت در حال کاهش یافته است.

“او رفت و به بیمارستان و طی دو روز او را” الکس گفت.

باربارا فعالیت محدود بود اما او لذت می برد خواندن نانسی درو, راز, کتاب, تماشای قتل او نوشت و انجام بالغ کتاب رنگ آمیزی. قبل از او شکست خورده عمل جراحی او را کشتی.

پس از بیش از نیم قرن با همسرش الکس شگفت زده چگونه به سرعت در حال coronavirus در زمان او از او.

“من شگفت زده است که این آمار او تا به سرعت” او گفت:.

الکس در حال حاضر با یکی از پسران خود را به عقب در نیوجرسی و تلاش برای تکمیل جراحی مفصل ران توانبخشی است که به تعویق افتاد توسط ویروس. او از مردم خواست مراقب باشید.

“اگر شما در خارج شما باید یک ماسک آن را تقریبا داده شده,” او گفت: “اقامت در خارج از جمعیت.”

Jorge Nino

او یک مسافر یک قصه و یک معشوق عضو از یک خانواده گسترده.

متولد در بوگوتا, کلمبیا در سال 1946 Nino گرفته شد به گاو دریایی یادبود بیمارستان در مارس 16 و درگذشت مارس 28.

“او تا به حال شده است با شکایت از تنگی نفس و درد قفسه سینه برای چند هفته است که به تازگی بدتر” با توجه به معاینات پزشکی گزارش.

Nino تشخیص داده شد که “ممکن است نارسایی احتقانی قلب تشدید بیماری نارسایی تنفسی و کلیه (کلیوی) شکست.” او آزمایش coronavirus و قرار داده شده بر روی یک دستگاه تهویه اما خود را “وضعیت رو به وخامت گذاشته.” از معاینات پزشکی مشخص شد که او از “عوارض عفونت کروناویروس.”

یک اگهی در بوید-Panciera مراسم تشییع جنازه خانواده مراقبت وب سایت می گوید: Nino, 74, سمت چپ در پشت پسرش “دو نوه هفت خواهر و برادر و مقدار زیادی از خانواده که دوست دارد و تحسین او.”

“خورخه لذت می برد سفر به مکان های مختلف اولویت کیفیت زمان در میان خانواده و دوستان” وابسته به وفات می خواند. “او تا به حال پر انرژی و روح پرماجرا که مردم را به خنده و لبخند به خصوص با داستان سرایی.”

توماس Ladd

یک مرد از بسیاری از منافع Ladd تاسیس ساراسوتا پیستون Poppers مدل هواپیما باشگاه و Manasota سنگ و گوهر باشگاه با توجه به اگهی در هرالد تریبون می گوید که او “شناخته شده به عنوان مخترع و هنرمند و هنرمند.”

“تام تحسین بود همه و همه به دوست خود” وابسته به وفات می خواند.

متولد در ون ورت اوهایو در سال 1931 Ladd درگذشت, on May 12 بعد از تست مثبت برای coronavirus در بلیک مرکز پزشکی.

Ladd تا به حال بیماری پارکینسون و دیگر شرایط پزشکی و زندگی در یک خانه سالمندان در زمانی که او “به طور ناگهانی از دست داده آگاهی” در مارس 8. او گرفته شد به بلیک و درمان در واحد مراقبت های ویژه قبل از او درگذشت.

Ladd, 88 بود که یک مدیر در Lampkin آزمایشگاه در پالما صلا و متعلق به یک تلویزیون کسب و کار تعمیر اما “عشق خود را از سنگ ها و جواهرات او شور زندگی” با توجه به اگهی در گذشت.

“تام سخنرانی در تمام جنبه های از سنگ معدنی و جواهرشناسی در مدارس مختلف در ساخت بسیاری از حضور در منطقه خلیج تلویزیون نشان می دهد” او اگهی می خواند. “مجموعه های خود و سنگهای قیمتی به کار میکند در کتابخانه های عمومی.”

Ladd و همسرش هلن ازدواج کرده بودند در سال 1953 و نقل مکان به ایالات متحده آمریکا را بیشر گاردنز محله در سال 1959. آنها اعضای St. paul’s Lutheran Church برای 54 سال است. خود را از بازماندگان شامل دو پسر و یک دختر هشت نوه و 12 نوه بزرگ.

“او عاشق خانواده اش است و او را برای همیشه در قلب خود” او اگهی می خواند. “بهشت به نام خانه بسیار خاص. ما شما را دوست دارم از صمیم قلب.”

چارلز ‘پرش’ Wehrle

به دنیا آمد و در میشیگان در سال 1948 Wehrle شد نیروی دریایی جانباز و یک “مشتاق, ورزش, فن, مربی تیم داوری و داور” با توجه به اگهی در انگلوود جامعه در مراسم تشییع جنازه صفحه اصلی سایت.

در 29 آوریل او رفت و به انگلوود بیمارستان جامعه “شکایت از چند روز سابقه سرفه با تب و لرز.

“در آن زمان او به نظر می رسد هشدار و گرا در هیچ حاد پریشانی و بدون زجر تنفسی” با توجه به معاینات پزشکی گزارش.

Wehrle شد و تحت درمان با هیدروکسی کلروکین و نقاهت پلاسما. به عنوان وضعیت خود را بدتر او منتقل شد به بخش مراقبت ويژه قرار داده و در یک ونتیلاتور. او ممکن است 9.

یک معاینه پزشکی گزارش یادداشت Wehrle آزمایش مثبت و منفی برای coronavirus در زمان های مختلف اما نتیجه گیری او از “عوارض عفونت کروناویروس.”

Wehrle را اگهی می گوید که او جان سالم به در با همسر خود را از 49 سال دو پسر و یک دختر در میان دیگر خانواده است. او در میشیگان بل که بخشی از AT&T. بازنشسته شد به رتندا غرب و “لذت می برد گلف, سفر و اجتماعی.”

“بهشت رو کمی بلندتر هنگامی که جست و خیز گذشت” وابسته به وفات می خواند.

هاروی براون

او دوست game, بازی بیس بال, که آیا آن بازی های برگزار شده توسط جوانب مثبت و یا توسط کودکان است.

قهوه ای, 97 بود “یک Tampa Bay Rays فن” که او نیز لذت می برد تماشای نسبی مربی پسرش در توپ, در سال های اخیر است.

قهوه ای متولد شده در سیدنی مرکز نیویورک در سال 1922 و درگذشت در مارس 7. او گرفته شده بود از خانه سالمندان به گاو دریایی یادبود بیمارستان در مارس 13 دلیل “2-تاریخچه روز بدتر شدن تنگی نفس” با توجه به معاینات پزشکی گزارش.

قهوه ای آزمایش مثبت برای coronavirus.

“در بدو ورود به اورژانس او توسعه یافته حاد بدتر از اکسيژن نیاز به لوله گذاری تراشه اورژانس و انتقال به بخش مراقبت ويژه” با توجه به معاینات پزشکی.

قهوه ای اگهی می گوید او در کیلومتر فروش تریلر. او جان سالم به در با دو فرزند و بسیاری از دیگر اقوام

“او قدردانی بیشتر از او هرگز قبول” او اگهی می خواند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>