7-داستان ساختمان برنامه ریزی شده در لعنت بالای شهر رستوران نقطه

به انجمن خوش آمدید 2841 Hennepin Ave. S., که در آن رستوران در آرزوی رفتن به مرگ است. اخیرا آن را قللک که تنها پس از یک سال بسته تا مغازه با کمی توجه بیشتری نسبت به یک توجه داشته باشید در درب. قبل از آن وجود دارد لوتوس. بازی نوار های ورزشی. سالسا یک لا سالسا. این BoneYard. پیر شیکاگو است.

شش مستاجران در بسیاری از سال و همه آنها را کمی گرد و غبار. خود اشباح امد و شد زیاد در حال حاضر خالی یک داستان ملک.

استوارت Chazin که صاحب ملک از سال 2010 گفت: غرب, مجله او به ایده قرار دادن یک رستوران در آن نقطه بازگشت در ماه دسامبر. آنها نه فقط به اندازه کافی پول در بالای شهر به پرداخت اجاره او را به اتهام او توضیح داد: – مالیات بر املاک شد, بنا به گزارش ها حدود 95,500 در سال 2019.

جریان از مشتریان از حومه است petered او گفت: شکایت از ترافیک و پارکینگ مسائل و درک است که منطقه است امن نیست. اگر این نقطه لعنت است آن را تنها به عنوان لعنت به بقیه بالای شهر.

در حال حاضر وجود دارد یک حزب جدید eying اموال و آنها هیچ علاقه ای به تلاش برای جلب مشتریان به این خاص مثلث برمودا. یک توسعه دهنده Trilogy گروه املاک و مستغلات می خواهد برای ساخت یک هفت داستان از 150 واحد آپارتمان ساختمان وجود دارد اعم از استودیو به دو اتاق خواب.

برنامه همچنین شامل دو خرده فروشی, مغازه, همراه, Hennepin, خیابان و زیر 100 درجه فضاهای پارکینگ. تفاسیر بیرونی شبیه است که, دلپذیری, فلز paneled نگاه ما بسیار آشنا در دیگر نقاط بالای شهر. (پروژه های پیشنهادی توصیف آن به عنوان “معاصر” و “پیچیده و در عین حال محدود است.”)

“تجدید حیات گوشه ای از Hennepin و Greenway ایجاد خواهد شد, پر انرژی, امن, و مردم پسند hub بهبود سایت را در شرایط فعلی” کلی می گوید. “در طبقه بالای این ساختمان شامل یک داخل سالن گردهمایی اتاق و عرشه برای ساکنان به لذت بردن از امکانات رفاهی و بازدید از دریاچه و شهر افق.”

یک تجارت تا بیانیه ای به محله وعده داده شده از طرف “خالی بسته و ویران ساختمان” در حال حاضر در خود جای داده است.

سه گانه نمی پاسخ به درخواست مصاحبه و بررسی اجمالی را شامل نمی شود چقدر به طور متوسط این دستگاه ها هزینه خواهد شد به اجاره. بیانیه ای از شرکت به محله ارتباط گفت: “پروژه قیمت گذاری شده است تعیین می شود در این زمان” اما “از آن خواهد شد در خط با مقایسه خواص اجاره در محله.”

ساختمان جدید نیز بلندتر از چه زمان بندی مورد نیاز اجازه می دهد (چهار داستان). سه گانه را به دنبال مشروط با استفاده از اجازه.

اطراف لوری تپه در شرق محله است که دیده می شود این همه مستاجران می آیند و می روند خواسته شده است تا با ارسال آن بازخورد. تا کنون با توجه به نظرات وارد شده در محله انجمن سایت خوش آمدید پررنگ طرح جدید. مینیاپولیس نیاز بیشتر به مسکن ، اما نه همه فن.

“می تواند ما را متوقف کند با این تحولات آسیا که نشستن نیمه خالی زیرا هیچ کس می توانید آنها را استطاعت?” یک دیدگاه پرسید. “هیچ کس نیاز دیگر پنج داستان ساختمان محل سکونت با ‘مقرون به صرفه فضای خرده فروشی در سطح خیابان’ ساختمان. از اینجا دریافت کنید.”

دیگران نگران تراکم و اضافه نیاز برای پارکینگ به طور بالقوه خدمت بیشتر به چوک شهر و خنثی کردن آن دسته از خریداران و شام, که باقی می ماند – می گویند هیچ چیز از چگونه آن را تحت تاثیر نزدیکی مراکز به صورت پیاده سفر و حمل و نقل عمومی.

پیشنهاد می رود قبل از مینیاپولیس کمیسیون برنامه ریزی کمیته از کل امروز, جولای 9.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>