7,347 جدید COVID-19 مورد در فلوریدا در روز سه شنبه

فلوریدا آمار جدید با کیفیت بالا برای رای مثبت coronavirus نتایج آزمون: 20.8%

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد 7,347 موارد جدید COVID-19 در وزارت امور خارجه روز سه شنبه, جولای 7. فلوریدا در حال حاضر 213,794 coronavirus موارد در سراسر کشور. تعداد مرگ و میر گزارش شده از ساکنان فلوریدا افزایش 63 به 3,841.

ساراسوتا کانتی تعداد افزایش 58 مورد از دوشنبه در مجموع از 2,249 موارد است. گاو دریایی شهرستان تا به حال 105 موارد جدید در مجموع از 3,890. وجود درخت جدید مرگ و میر گزارش شده در گاو دریایی شهرستان.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

نرخ مثبت آزمون در سراسر کشور رسیده است و یک نقطه عطف جدید: 20.8% برای تمام آزمایش های جدید امروز گزارش داد. در گاو دریایی شهرستان مثبت تست نرخ 18% و 17% در ساراسوتا کانتی.

ساراسوتا بیمارستان یادبود آمار یک رکورد دیگر دیروز برای بسیاری از COVID-19 بيمار تحت درمان پس از همه گیر آغاز شد.

فلوریدا آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران صادر اورژانس را روز شنبه که نیاز به همه مدارس باز در پاییز و تخمگذاری نیاز است که منطقه باید برای ارائه هر نوع غیر متعارف آموزش از راه دور در علاوه بر این به خود فرد گزینه است.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis به دنبال دوشنبه برای tamp کردن نگرانی ها در مورد دولت صعودی coronavirus شماره سرزنش آنها را تا حد زیادی در گسترش تست و افراد جوان نادیده گرفتن اجتماعی فاصله.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>