9 چیزهایی که شما می تواند صرف $9,000 به جای آن از یک سنگ نورد بلیط

من کاملا خاص من هرگز صرف که بسیار در یک کنسرت بلیط.

اما شما نه من و شاید شما $8,999 + هزینه های قابل پرداخت و مالیات بر دست و شما می خواهید می شود نگران کننده نزدیک به نورد سنگ در ایالات متحده آمریکا بانک ورزشگاه در مارس 16. اگر سر در را به StubHub که در آن کسی است که با ارائه بلیط در گودال که در قیمت های متورم.

A bargain!

مقرون به صرفه!

اما.

بله نورد سنگ بزرگ rock ‘n’ roll band. (برخی ممکن است می گویند بزرگترین. حتی جهان بزرگترین.) اما قبل از اینکه شما ریخت و پاش فکر می کنم چه چیز دیگری شما می توانید برای هزینه که بلیط.

و یا اجازه دهید ما به شما فکر کند.

1. پت اسکن در کلینیک مایو—بدون بیمه
آیا شما فکر می کنم شما ممکن است سرطان و یا شما فقط یک فن از ایزوتوپ هیچ چیز می گوید: “rock ‘n’ roll” مانند اجازه دادن به رادیو اکتیو ردیاب پستی از طریق شما. بهترین از همه این full-body تصویربرداری هزینه فقط $6,758 بنابراین شما باید یک زن و شوهر هزار و چپ بیش از اشعه ایکس و آزمایش خون و متفرقه دیگر آزمایشگاه کار می کنند. درمان خود را!

2. بازار سیاه اعضای بدن.
قطعات بدنه ارزان تر از شما ممکن است انتظار می رود اگر این Gizmodo مقاله به اعتقاد شود. برای کمتر از هزینه یک شب با میک و کیت شما می تواند حرکت شبیه چمچه زنی تا یک جفت چشم ($1,525) یک سر ($607) در عروق کرونر ($1,525) و طحال ($508) ، معده ($508) و روده کوچک ($2,519) و کیسه صفرا ($1,219) و هنوز هم به اندازه کافی تغییر یدکی برای چند پیمانه نیم لیتری از خون است.

3. یک گورخر.
بله عجیب و غریب راه راه حیوانات ارزان تر از شما احتمالا فکر می کنم. شما می توانید یک گورخر کلت برای به عنوان کم به عنوان $4,200. برای $9K شما احتمالا می تواند یک معامله در دو گورخر همسر آنها به فروش فرزندان خود را و خرید تمام سنگ بلیط شما می خواهید.

4. یک “بزرگ فندک مجموعه است.”
یک نجیب زاده در Craigslist ارائه شده است “بیش از 1300, قدیمی, فندک” و “Tobacciana محصولات” برای $9,000. که بسیاری از فندک! و قبل از اینکه شما سعی کنید هر خنده دار, کسب و کار, چاپ خوب بخوانید: “توجه SCAMMERS!!! حتی نمی فکر می کنم!!! من یک بازنشسته محقق جنایی!!!”

What are all these things even?

آیا همه این چیزها ، Craigslist

5. بسیاری از ساعت های.
چرا افراد ثروتمند مانند ساعتهای فانتزی ، من نه غنی از آنجا که من نمی مراقبت در مورد ساعتهای فانتزی کنم یا نه در مورد مراقبت از ساعتهای فانتزی چون من نه غنی ؟ یک سوال برای سنین. اما انتخاب یک آیتم از این آرایه bling و واقعا ti-i-i-i-ime را در کنار خود, بله, آن خواهد شد.

6. انتخاب خود را از ماشین شیطان پین بال دزد.
آنها همین حالا تماس بگیرید Mick Jagger به “شیطان پین بال دزد جادوگر” برای هیچ چیز. صبر کنید که دیگر بچه ها ؟ Dammit. به هر حال در اینجا یک دسته از شیطان پین بال دزد ماشین آلات تحت $9,000.

7. یک قلعه امن اتاق
شما نمی تواند آواز “Gimme Shelter” هنگامی که شما و عزیزان شما قفل شده دور با خیال راحت محافظت از طوفان است که تهدید در 77 فوت مربع اتاق امن از گردباد کوچه زره پوش.

8. شش گیوتین.
OK مواد برای ساخت شش گیوتین در واقع. سبدهای جداگانه به فروش می رسد.

9. مالیات های بالاتر.
اگر شما می توانید قطره $9K در یک سنگ بلیط, شما قطعا می توانید یدکی بیشتر از درآمد قابل تصرف خود را برای کمک به خوب بیشتر بیا آوریل 15. و به این ترتیب شاید ما نمی خواهد نیاز به استفاده از گیوتین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im