9,989 جدید COVID-19 مورد در فلوریدا روز چهارشنبه

این ایالت رای مثبت تست شد و بیش از 19 درصد برای 24 ساعت گذشته.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد: 9,989 موارد جدید COVID-19 در کشور در یکشنبه, جولای 8. فلوریدا در حال حاضر 223,783 coronavirus موارد در سراسر کشور. تعداد مرگ و میر گزارش شده از ساکنان فلوریدا افزایش 48 به 3,889.

ساراسوتا کانتی تعداد افزایش 85 موارد پس از سه شنبه در مجموع 2,334 موارد است. گاو دریایی شهرستان تا به حال 190 موارد جدید در مجموع از 4,080. وجود نداشت جدید مرگ و میر گزارش شده در هر شهرستان است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

نرخ مثبت آزمون در سراسر کشور است 19.54 درصد برای تمام آزمایش های جدید امروز گزارش داد. در گاو دریایی شهرستان مثبت تست نرخ 15% و 11% در ساراسوتا کانتی.

ساراسوتا بیمارستان یادبود آمار یک رکورد دیگر دیروز برای بسیاری از COVID-19 بيمار تحت درمان پس از همه گیر آغاز شد.

والت دیزنی جهان در حال آماده سازی برای بازگشایی در روز شنبه در میان فلوریدا افزایش چشمگیر در COVID-19 موارد بیش از چند هفته گذشته..

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis روز دوشنبه را رد کرد و نگرانی ها در مورد بازگشایی پارک.

“من شک ندارم آن را برای رفتن به یک محیط امن او گفت:” در یک کنفرانس خبری.

فلوریدا آموزش و پرورش کمیسر ریچارد کورکوران صادر اورژانس را روز شنبه که نیاز به همه مدارس باز در پاییز و تخمگذاری نیاز است که منطقه باید برای ارائه هر نوع غیر متعارف آموزش از راه دور در علاوه بر این به خود فرد گزینه است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>