یک نگاه اجمالی از انقلاب

خواهد psychedelics مانند ayahuasca بودند طلیعه چیزی بودن در یک عصر جدید از پزشکی ؟

اورلاندو — روزی طاعون خود را تکمیل رفت و برگشت و COVID-19 دیگر خواهد بود دشمن عمومی شماره 1. جهان را مجددا به صورت طبیعی جدید. و روال نگرانی ما قرار داده ایم در backburner — به عنوان به خوبی به عنوان فوری جدید رویه در پی این فاجعه خواهد بود و انتظار وجود دارد.

کسانی که هنجارهای خواهد پیوست توسط راه حل های جدید برای کمک به ما آدرس خسارت مادی و روانی. و آماده است یا نه ناچار است که جعبه ابزار شامل روانگردان, پزشکی, آینده انقلاب در بهداشت روان.

سیگنال رویداد رخ داده در سال گذشته زمانی که غذا و دارو ساخته شده سابقه تصویب Johnson & Johnson Spravato یک اسپری بینی برای افسردگی است. Spravato متعلق به کتامین خانواده تجزیهای بیهوشی اغلب استفاده می شود در حیوانات, اما بیشتر فرهنگی متوجه شدم به عنوان Special K, یک دیوانه-دارو راش است که می تواند خارج از بدن تجربه است.

Spravato اولین موج از درمان های نوآورانه برای شرایط مانند اختلال استرس پس از سانحه به تازگی یک بیماری همه گیر در آمریکا محافل نظامی. آزمایش های بالینی از توهم زا مانند MDMA و psilocybin از “سحر و جادو قارچ” در حال شتاب گرفتن. یک تعداد انگشت شماری از بورس نیویورک ذکر شده شرکت به فکر عرضه اولیه این سال است. و یا حداقل آنها را تا سقوط.

اما یک ذهن-بندر که ممکن است هرگز جا به دارویی منو. و به همین دلیل یک روز شما ممکن است به خودتان پیدا کنید در بخش دیگری از جهان و شما ممکن است خودتان را نشسته بر روی یک تشک معلق در هوا بیش از یک فنجان چای از عجیب و غریب دم چهره به چهره با پر زرق و برق وصف ناپذیر در یک چادر پر از مسافران که در حال استفراغ و گریه و خنده مانند کودکان آنها یک بار بود.

و شما ممکن است از خودتان بپرسید: خوب … من چگونه به اینجا رسیدیم ؟

• • •

روح تلاش Ayahuasca بودند کلیسای مادر زمین نشسته بر چهار هکتار از زمین خارج بزرگراه 50 شرق اورلاندو که در آن شما می توانید شنیدن خروس کلاغ قبل از طلوع آفتاب. یک هرم ساخته شده از چوبی شش گلبرگ گل علائم حیاط جلو و با بسیاری از اتومبیل های پارک شده شما می توانید آن را از دست ندهید.

آنها به اینجا می آیند در هر آخر هفته جمعه از طریق پنج شنبه, 60 تا 80 در یک زمان از سراسر ایالات متحده و در هر قاره اما قطب جنوب است. و یا حداقل آنها را قبل از طاعون مجبور نخواهد بود. زمانی که جلسات رزومه آنها پرداخت خواهد شد در هر نقطه از $600 $1,100 به افراط باستان, shamanic معجون به نام ayahuasca بودند.

تا حد زیادی متشکل از ayahuasca بودند تاک پوست و chacruna وارد شده از حوضه آمازون مواد هیچ اثر روانگردان اگر مصرف به طور جداگانه. هنگامی که در ترکیب در حق بخش, اما, تلخ, گل قهوه ای اکسیر فعال چه بوده است به عنوان قدرتمند ترین در جهان طبیعی توهم زا — dimethyltryptamine یا DMT.

مغز انسان شامل گیرنده برای DMT و شیمیایی شد اولین آزمایشگاه-تولید شده در سال 1931. مصنوعی DMT معمولا دودی یا snorted به شکل پودر است که به مراتب بیشتر از ayahuasca بودند.

“DMT یک کشتی موشک است که بالا و پایین می رود در حدود 5 تا 10 دقیقه می گوید:” روح تلاش بنیانگذار کریس جوان است. “هنگامی که شما تا به شما یک نگاه اجمالی از چیزی است که شما نمی دانید که آنچه f— در آن است و شما می آیند و شما حتی نمی توانید آن را پردازش کند.

“Ayahuasca بودند بیشتر شبیه به یک سفر به کوالالامپور. شما در یک هواپیمای جت و شما پرواز کردن وجود دارد و شما می توانید فشار با نوک انگشت اطراف برای کمی قبل از شما پایین آمده است. گاهی اوقات آن را کمی بیش از حد پر هرج و مرج به درک, اما به طور کلی شما می توانید بهتر با DMT. و بر خلاف DMT ayahuasca بودند درست است پزشکی است.”

DMT/ayahuasca بودند نیز غیر قانونی طبقه بندی شده توسط دولت فدرال به عنوان یک برنامه 1 مخدر در کنار امثال هروئین و ماری جوانا. اما جوان می گوید روح تلاش است در جامد حقوقی زمین, تشکر به تازگی به یک غیر عمدی کمک از سابق دادستان کل جف جلسات.

• • •

دیوارهای چک در دفتر اندود شده با رویای مانند روانگردان چاپ و بوم بنابراین می تواند وجود داشته باشد بدون شک آنچه شما در. بسیاری از داوطلبان سفید پوشیدن برخی از آنها EMTs محلی نجات واحد.

یکی طول می کشد فشار خون خود را و یک پزشک دارای مجوز بررسی تاریخچه پزشکی شما و اسکریپت های غربالگری برای پرچم قرمز. برخی از شرایط در حال رد صلاحیت. تنقلات نور, گیاهی و آلی; محتویات کولر آبی شامل برش از خیار.

من در اینجا بر روی یک شوخی و یا به کار بر روی شخصیت معایب. من یک سوال. آنچه به طور خاص می تواند این جنگل انبوه گیاهان نشان می دهد ؟ من انجام داده ام, قارچ, قبل, اما هیچ چیز مثل این و من عصبی. آگهی عوارض جانبی متعدد اشکال پالايش — تهوع و استفراغ و اسهال.

یک جوان داوطلب اسکورت من به تاشو غلاف از پشت خواهد شد که خانه من برای دو شب. او به من می گوید که چگونه ayahuasca بودند زندگی خود را تغییر. او می گوید: “شما فقط خوب است.”

همه آنها می گویند که. کارکنان اینجا — تسهیل و داوطلبان — در حال کنجکاو همدلی و سخاوتمندانه. و بعد از دو روز داستان خود را آغاز خواهد شد به صدا به طور یکسان.

• • •

در راه همان است که اعضای بومی آمریکایی کلیسا از نظر قانونی مجاز به دسترسی روانگردان, peyote, ayahuasca بودند واجد شرایط به عنوان یک مذهبی سوگندی برای آنچه که در ابتدا بود باریک کلاس از پیروان.

صدور یک تصمیم به اتفاق آرا در سال 2006 دادگاه عالی ایالات متحده شاغل مذهبی مرمت آزادی عمل به قانون است که تاسیس کلیسا Uniao انجام گیاهی (UDV) بود حق به ترکیب ayahuasca بودند به آن آداب و رسوم آن را به عنوان تا به حال انجام شده برای صدها سال در آن بومی برزیل است.

در نتیجه سه اورگان بر اساس برزیلی کلیساها تمرین جادویی سنت تحت سانتو Daime فرقه با استفاده از همین استدلال برای پیروزی در دادگاه فدرال در سال 2009.

در تلاش خود را برای به دست آوردن یک مذهبی مشابه معافیت برای روح تلاش کریس جوان اخذ شده بوروکراتیک طفره تقریبا از زمان آغاز آن در سال 2015 بیشتر از آژانس مبارزه با مواد مخدر. جسارت یک سال 2017 یادداشت صادر شده توسط وزارت دادگستری ایالات متحده که اضافه شده یکی دیگر از لایه های زره پوش را بر روی آمریکا آزادی مذهبی قوانین جوان آماده است برای دیدن DEA در دادگاه فدرال.

در سال 2018 دیوان عالی کشور اشاره کرد آزادی مذهبی در حکم 7-2 که یک کلرادو نانوایی تا به حال حق امتناع از خدمات به همجنسگرایان. یک یادداشت نوشته شده توسط سابق AG جلسات یک سال پیش از آن شامل 20 صفحه درد دل یادآوری دولت آن را به حال هیچ جای دخالت در اعمال مذهبی.

جوان می گوید: جلسات’ غیرت ساخته شده است که ayahuasca بودند untouchable. “دولت هیچ کاری انجام نمی از آنجا که در هر زمان از آن می رود تا در برابر یک نهاد مذهبی و از دست می دهد” او می گوید: “یک سنت تنظیم شده است.”

• • •

نمرات جمعیتی متنوع و مهمانان و ارتباط پدر و مادر با فرزندان در حال مونتاژ در زیر یک سقف گنبدی به نام Maloka. کارکنان روانشناس اسکات اروین ریاست گفتن آنها را آنها همه در اینجا به کمون با یک منبع الهی که کج به هیچ دگم و ظرفیت تمام ادیان.

او می گذرد میکروفون به مونتاژ که با معرفی خود به طور خلاصه یکی یکی که از آنها به همین دلیل آنها در اینجا.

خود ریشه ها و انگیزه ها در سراسر هیئت مدیره. یک — من او را Hawaii — صحبت می کند برای بسیاری از. او سعی کردم هر درمانی در این کتاب است. او در اینجا تنها به این دلیل که او تازه از امید.

Ad hoc قبیله حرکت در خارج به یک ترکیب مرز توسط یک حصار چوبی و دو رو باز چادر. محور یک گودال آتش. مراسم عبارتند از: مریم گلی-دود تصفیه نمادین حول نیت را به آتش کشیدند و در نهایت تقدیر از دم که هیچ کس imbibes تا زمانی که همه در حال خدمت و حل و فصل در.

برنامه ریزی پنجره برای دام است 8 بعد از ظهر تا نیمه شب. درجه حرارت در حال سقوط و درختان صدای خش خش و کم ابرها تعقیب یکدیگر در سراسر moonless آسمان است. در میان افت جوی موسیقی چشم ما محل ما برف-سطل در دسترس و صبر کنید. گذشته از پیوستن ناگهانی اسپاسم خنده مسری است که برگ های نیمه چادر در حمله و تشنج هیچ چیز اتفاق می افتد. به من.

وجود دارد پراکنده پاکسازی, شده giggling, نرم, گریه مستور در نماي داخل تبدیل شده است. زن سراسر از من نگه می دارد تکرار “من انتخاب کردن من انتخاب کردن” در حالی که یک داوطلب اطمینان داد او می گوید او را به تمرکز بر روی تنفس. زیرا تنها راه این است که از طریق.

بدترین: در جایی خارج وجود دارد یک زن است نه صرفا پرتاب تا او رنج می برد خام اندوه مجسم اخراج چیزی عظیم و ناپسندیده. فکر بالون: “دوستان عزیز لطفا کسی وجود داشته باشد به او کمک کند.”

• • •

من هرگز از خواب بیدار چون من هرگز خواب. و من هرگز پاکسازی. Ayahuasca بودند فر در درون من شب گذشته خفته به عنوان یک زمستان مار آماده به روان از هر دو به پایان می رسد در کوچکترین ماشه. من چپ نگاه کردن به نور خورشید لرزان سر برای دستشویی مسواک در دست است. هاوایی وجود دارد, در پایان.

وجود مراسم و در عین حال برای رفتن به یک در اوایل بعد از ظهر سوم و نهایی تعیین شده برای امشب. هاوایی می گوید: او بعید به چوب در اطراف است که او احتمالا رفتن به خانه بود ، به عنوان او در توضیح مصیبت او به وضوح یک درد شدید از شب گذشته است.

او در مواجهه با راهپیمایی از تصاویر از گذشته چیزهایی که او را فراموش کرده بود و یا blotted شروع با پدرش مثل روز روشن با اشاره به در 2 سال خود و هشدار “آیا شما تا به حال اجازه بدهید کسی شما را لمس دوباره.”

بیش از حد شدید بیش از حد او را ببخشید. اما او انجام می شود.

• • •

من صرف مقدار از روز تظاهر به خواب (غیر ممکن است) و یا چت با غریبه ها مشتاق برای به اشتراک گذاشتن و یا گوش دادن. رفاقت ناخواسته موجب شده است اما در اینجا آنها confiding چیزهایی که آنها ممکن است هرگز آشکار به مردمی که در بازگشت به خانه. بیشتر ابراز تعجب و خوشحالی بیش از آنچه شب گذشته اتفاق افتاد. حتی کسانی که گزارش بد سفرهای صدا سپاسگزار برای خود آموزنده طبیعت است.

من جست و خیز بعد از ظهر مراسم و احساس بهتر اگر نه استراحت دوباره به جمعیت داخل Maloka برای 90 دقیقه از “shamanic تنفس.” رهبر گروه اروین توضیح می دهد که دیافراگم مبتنی بر تکنیک ها و نحوه استفاده درست برخی از پزشکان را ناشی از psychedelia بدون خوردن هر چیزی در همه.

چشم بسته و ما خاموش: موسیقی یک چرخش mashup از ژانرهای, لاتین, افریقایی, قرون وسطی, رنسانس سنگین در سازهای کوبه ای و باس رهبانی شعار ریه و تاب برای نگه داشتن سرعت با آن نوسان tempos. ایروین گفت: جماعت به داد اگر پس از نقل مکان جیغ, نشستن, ایستادن, lie down, cut سست است.

و در آن می رود. Yelps در واقع شروع به فوران و به عنوان یک زن هماهنگی soars به ارتفاعات است که به نظر می رسد فرشته, بسیار زیبا, من جاروب دور چیزی ازلی هستم و زوزه به معنای واقعی کلمه با دیگران کر شغالها در برابر یک ماه کامل اجتماعی وجد. اشک جریان پایین صورت من.

موسیقی متن تهوع به آرامی به سکوت پر از گریه خسته و از نفس افتاده exclamations همکار voyagers. من تجربه کرده و جان سالم به در خالص خلسه.

نهایی ayahuasca بودند مراسم بعدی است.

• • •

پیروان اغلب درک ayahuasca بودند به عنوان یک زن نهاد. به همین دلیل است که من استفاده می شود زنانه ضمیر بلافاصله بعد از من شنبه شب جلسه به پایان رسید.

چهار ساعت گذشته بود unremarkably. میدوی از طریق آیین من جسورانه و در زمان یک دوم فنجان. در عین حال من پاکسازی سطل خشک شد. خوب بعد از نیمه شب من داد تا سمت چپ چادر و trudged به ساختمان اصلی برای مواد غذایی است. تاتیانا اوکراین که تا به حال گرفته تشک در کنار من بود و در حال حاضر در داخل. “چگونه آن را به?” او پرسید.

“هیچ چیز” من پاسخ داد. “او نمی دراز دستکش در من است.”

در دستورالعمل های آنلاین قبل از ورود روح به تلاش خود توصیه می کند مهمان را به همراه یک شی سنگ, شخصی مورد به نگه داشتن آنها را دارند. من عینک گردنبند از پرو یک Quechua Inti هر دو شب. Quechua برای زبان مادری; Inti بومی کلمه برای خورشید, ترنج.

من راه می رفت به من غلاف به تنهایی به سختی نا امید نیست پس از گروه تنفس خواهد داشت. دو بار ayahuasca بودند دوز امشب و من در واقع احساس بهتر از شب قبل هیچ بیمار وسواسی احساس. شاید من تا به حال حتی dodged گلوله.

لحظه دقیق من unfastened من گردنبند, همه چیز شروع به حرکت می کند.

• • •

“نگاه psilocybin میخوام تبدیل به یک دارو بسیار به زودی. MDMA میخوام تبدیل به یک قرص.” کریس جوان روح تلاش بنیانگذار, به زودی در جنگ با DEA استدلال می کند که مصنوعی روانگردان پزشکی محدودیت های آن است. “هر چیزی که آنها می تواند تبدیل به یک قرص و استفاده از آنها در حال رفتن به آن را انجام دهد. به خصوص در حال حاضر به دلیل آنها را نشانه.

“اما ayahuasca بودند هرگز یک دارو در FDA قلمرو. چرا که آنها می توانید یک قرص از آن است. آنها نمی توانند بفهمند چگونه است. آنها می توانند DMT در تمام طول روز طولانی است. اما DMT را ayahuasca بودند.”

• • •

جهان می چرخد. من نوسان به من غلاف و سقوط بر روی تخت, چهره, چشمان بسته, به عنوان اگر در داخل یک غار. غیر مستقیم سبز لهجه نور خارج از مرکز طراحی جزئیات از دیوارهای غار. در ابتدا آنها نگاه چرمی. سپس فلس و خزنده و پنهان کردن. پنهان شروع به نفس کشیدن.

من می دانم که این نشانه است. یک هفته یا بیشتر قبل از آن من نوشته بودم یک داستان در گرد و خاکی Crum, فلوریدا, معروف ترین واقعیت-نمایش اژدها شکارچی. من باز چشم به آن را متوقف کند. من قصد دارم به استفراغ. من پرتاب برای ورود و اشتباه با زیپ. من نوسان بر روی چمن و اجازه دهید آن را پرواز. آن را سرسری و سریع, هیچ چیز مانند خشونت هاوایی تحمل شب گذشته. چلپ چلوپ منطقه زیر شروع به بیداد.

من عقب عقب و دیدن ستاره ها را از طریق شکستن در ابرها. بلافاصله من وجود دارد با آنها سر, شنا, در میان خود, اما من نه شناور و نه منتزع. من از 20 ، 000 پا بلند و پا بصورتی پایدار و محکم کاشته شده در زمین, swaying, و من می خواهم به سرنگونی بیش از اگر من به دنبال نگه داشتن.

من به عقب تلو تلو خوردن, داخل, داخلی یک-چرخش من بسته چشمان من دوباره به آن را متوقف کند. سپس او به نظر می رسد از 11 صبح در موقعیت کسل کننده نارنجی بوم طلوع یا غروب آفتاب است. او در ابتدا نا معلوم در تبار عبا در سقوط آزاد شدن بال unfurling را کامل manta ray.

در فلش این است که اگر انیماتورها جورج دانینگ (“زیردریایی زرد”) و ریچارد ویلیامز (“دزد و پینه دوز”) باید مفهوم یک کازینو در لاس وگاس. رفته trippy Jefferson Airplane/پروانه آهن گدازه لامپ پلاسما به دنبال آبی آرکه تایپ از ’60s. تصاویری شده اند بوت به خالص دیجیتال phantasmagoria.

در مقابل سیاه و سفید خالی متراکم طلایی کویل مارپیچ در حال نوشتن در اطراف هر یک از دیگر و در درون هر یک از این حلقه اجرا chyrons بدون درز در جریان کدگذاری اطلاعات نمادها و اعداد و قلب جک, پیک, الماس, queens, معادلات بیش از حد کوچک به کشف. روشن شریان برج بی پایان بالاتر از من و تا آنجا که من در زیر می توانید ببینید. این احساس آلی در راه شهری معماری احساس آلی است. رنگ ها با صدای بلند و clamorous اما شکل تغییر داربست oozes مانند مایع در آن سکوت است.

من در میانهی شب خواب در 48 ساعت و من واپیچیدن و بی دفاع و بدون داوطلبان در این نزدیکی هست به من کمک کند از طریق این. عصبانی هستم چرا که این باید تو ساعت پیش اتفاق افتاده و نه در حال حاضر و آنچه که من از دیدن هستند و روبان های به ظاهر بی معنی اطلاعات غیرشخصی عجیب. صفحه نمایش به نظر می رسد شعله ور بلاعوض و من او را به ترک کردن و متوقف شود. او می گوید: “از شما خواسته برای تقویت شما در حال گرفتن نشان می دهد.”

من هیچ ایده چگونه این می رود. او بی امان. من نمی توانم بگویم که آیا من شده است منتقل می شود به پردازنده این کازینو ملت ما ساکن و یا اگر من داده شده است یک نگاه اجمالی از بی اهمیت چربی خام من صرف یک عمر به دست آوردن. اما او با هوش است وحشی و به عنوان او محو می شود در نهایت به یک پشته از درخشان embers من شنیدن این چالش: “من نه به trifled.”

• • •

صبح روز یکشنبه. مهمانان جمع آوری زیر Maloka آواز خواندن و یا تقلید حرکات یک شرکت آشنا ayahuasca بودند folk song, دست در دست در ناگسستنی دایره خروج وداع با دست دادن و در آغوش که در حال حاضر به نظر می رسد به شدت دلتنگ. هاوایی وجود دارد. او تصمیم گرفت تا آن را بعد از همه. من به او بگویید من نمی فکر می کنم من شنیده ام یک جوانه زدن از شما شب گذشته بود.

“شما نمی,” او می گوید. “من خوب هستم.” یک لبخند. “این زیبا بود.”

راه رو به جلو نامشخص است مشابه آن را تا کنون بود. چه ayahuasca بودند به هاوایی بود لحظه ای که در آن عدم قطعیت از بین رفت یک لحظه برای ساخت در. او می گوید: “من خواب نمی مانند که در سال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>