یک نعش کش به سرقت رفته بود با یک بدن هنوز داخل. سپس یک تعقیب و گریز خودرو در لا آزادراه گرفت.

مورد از دست رفته نعش کش با بدن داخل تابوت هنوز لود در بازگشت به پایان رسید در یک اتوبان ماشین تعقیب و گریز و تصادف در شلوغ لس آنجلس بزرگراه, پلیس گفت:.

سیاه, Lincoln Navigator سرقت شنبه از خارج از یک کلیسا در نزدیکی پاسادنا بازیافت شد صبح روز پنج شنبه پس از خوب سامری خال خال خودرو لس آنجلس کلانتر گفت.

تابوت با بدن دست نخورده – نیز بهبود از صحنه پس از اجرای قانون به دنبال سرقت خودرو بر روی 110 اتوبان. تعقیب به پایان رسید در یک تصادف که بسته بزرگراه شلوغ در طول رفت و آمد صبح.

جیمز خوارز, 25, گرفته شده است به بازداشت و رزرو ظن grand theft auto, پلیس گفت:.

پلیس تا به حال التماس کرد با گمان ساعت قبل از بازگشت به نعش کش پس از آن گرفته شد از خارج از سنت آنتونی کلیسای ارتدکس یونان در شرق پاسادنا.

“از تصمیم گیری های بد شما را ساخته اند حداقل یکی خوب یکی و بازگرداندن فرد متوفی & تابوت داخل هدایتگر” بخش کلانتر گفت: در یک صدای جیر جیر.

KCBS-TV گزارش داد که سرقت رخ داده است به عنوان یک مراسم تشییع جنازه برای یک فرد متفاوت که در داخل کلیسا. یک mortician شد حمل و نقل دو بدن در نعش کش و مظنون به سرقت خودرو به عنوان mortician بود در داخل کلیسا با یکی از نهادهای تلویزیون ایستگاه گزارش شده است.

لس آنجلس کلانتر تشکر از کسی که به نام اجرای قانون پس از لکه نعش کش و به دنبال آن است.

“ما همچنین می خواهم به ارسال پیام تسلیت به اعضای خانواده فرد متوفی که تا به حال برای مقابله با این فاجعه” این بخش هنوز توییتی.

کمک: آسوشیتد پرس

به دنبال ایالات متحده آمریکا امروز رایان میلر در توییتر @RyanW_Miller

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de