یک شوخی در رفته بیش از حد? برخی از ادارات پلیس در حال ارائه به ‘آزمون’ مت برای کوروناویروس. هر کسی نمی خنده

سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور در حال شوخی تشویق مت کاربران خود را به مواد مخدر در آزمایش جدید کروناویروس.

پلیس در حال ارائه به تست مواد مخدر که در حال آورده و به ایستگاه های خود را. یا “اگر شما ترجیح می دهم به نگه داشتن خود را مت در حریم خصوصی خانه خود را” سازمان مانند جانسون شهرستان اداره پلیس در تگزاس خواهد آمد به شما برای تست مواد مخدر خود را برای کوروناویروس.

“این است که مقدار زیادی از مواد مخدر از خارج از ایالات متحده, ما می خواهیم شما امن” به توارث اداره پلیس در فلوریدا نوشت. “آن را توسط ایستگاه ما و ما خود را تست دسته ای در عرض چند دقیقه!”

پست ها تولید شده اند برخی از وزوز در رسانه های اجتماعی. از مریل اداره پلیس این پست به اشتراک گذاشته شده است بیش از 6000 بار شده است و اظهار نظر در بیش از 1000 بار در هر چند هر کسی نمی خنده.

برخی از مردم می خواستم به می دانم که چگونه بسیاری از مردم گرفتار شده بودند با این پست معلوم نیست اگر هر یک از پست ها در واقع منجر به دستگیری — در حالی که دیگران در زمان موضوع را با اداره پلیس ساخت یک شوخی از هر دو اعتیاد و یک ویروس است که تانک بازار سهام است.

ایالات متحده 60 تایید موارد جدید کروناویروس. وجود دارد بیش از 83,000 موارد تایید شده در سراسر جهان با 2,858 مرگ و میر.

Coronavirus گسترش عمدتا از فرد به فرد با توجه به CDC.

“ممکن است که یک فرد می تواند COVID-19 با لمس یک سطح یا شیء است که ویروس در آن و سپس دست خود را در دهان و بینی و یا احتمالا چشمان خود را, اما این است که نه به فکر راه اصلی گسترش ویروس” CDC گزارش شده است.

از مریل اداره پلیس ارجاع بار زمانی که مردم تا به حال به نام برای گزارش سرقت مواد مخدر — فلوریدا کلانتر تا به حال به یک مرد به او بگویید که برای جلوگیری از تماس در مورد به سرقت رفته خود را علف های هرز در مهر و دیگر اتفاقات عجیب و غریب از مصرف کنندگان مواد مخدر در تلاش برای استفاده از پلیس.

آنها به نام تلاش برای جذب معتادان با این پست “یک شات.”

“ما آن را آسان منازعه در از بین بردن سم از جامعه ما هر زمان که ما می توانیم” به مریل اداره پلیس نوشت: در یک به روز رسانی از آن پس از ارائه به آزمون مت. “است که نقش ما است که ما به سازمان ملل متحد-عذرخواهی باید انجام برسانند.”

این اولین بار نیست یک اداره پلیس با استفاده از یک ویروس به تلاش برای تشویق معتادان به مواد غیر قانونی به مقامات. در دسامبر سال 2018 یک اداره پلیس در لوئیزیانا ارائه شده برای تست مت برای Zika. گروه مواجه واکنش برای ارسال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im