یک اقتباس جدید از جین آستن است ‘اما’ بازدید بسیاری از یادداشت ها حق

در سال 1996 به تنهایی وجود دارد دو نسخه از اما—و این در حالی است که یک سال پس از Clueless در پیوند آستن داستان معاصر بورلی هیلز. (به عبارت دیگر یک سال بیش از حد دیر است.) اما ما در آستن-تخلیه عصر پاییز de Wilde است اما سود حاصل از عدم رقابت: اگر شما در خلق و خوی برای دوره متناسب با حاضر جوابی این تنها بازی در شهر. خوشبختانه, آن را یک بازی خوب و بازی خوب.

توقف من اگر شما شنیده ام این یکی قبل از: یک دلال یا دلاله ازدواج که scorns هر گونه طرح ها در ازدواج برای خودش اما Woodhouse (Anya Taylor-Joy) طول می کشد افتخار در دستکاری عاطفی زندگی کسانی که در اطراف او (تنها برای خود خوب البته). خواهر او برادر در قانون آقای نایتلی (Johnny Flynn), پیش بینی داشته او را ملاقات comeuppance و هنگامی که او meddles در امور او کمتر از نظر مالی امن و اجتماعی ماهر دوست جدید هریت اسمیت (Mia Goth) اما در واقع در مسیر خود را به خفیف و در عین حال زندگی در حال تغییر بشود.

اما شخصیت نیاز به دقیق احساسی تعادل—ما می خواهیم برای دیدن یک coddled و در عین حال جذاب conniver که با فروتنی به جای والا بچه بداخلاق و لوس بودن humiliated. بررسی میدان جنگ از جامعه با او تیره گسترده-مجموعه چشم, Taylor-Joy یک شخصیت و توانمند اما. او porcelain چین و چروک پیشانی stormily زمانی که جرم گرفته شده است و او یک پارادوکس: زیرک کرد با مطلق ناتوانی ماسک او واکنش های. خوشبختانه برای او حرکت می کند در یک جهان که در آن دشمنان هستند تا با مشغول مقابله با هر یک از دیگر و شوخ طبعی آنها را از دست ندهید آشکار ابراز شیفتگی و سوزش.

یک مدیر شناخته شده برای او عکاسی تجاری, de Wilde به ارمغان می آورد advertorial چشم است که طول می کشد برخی از تنظیم به در اولین بار در چند سال این دوره قطعه ممکن است به شما اجازه می دانم بیشتر در مورد 2020 نسبت به سال 1815. اما این فیلم می نشیند و زحمت همراه نه چندان خوب-گام اعتماد به نفس در خود برازنده راه رفتن و دوربین دلخوشیها در grammable محیط داستان ارائه می دهد—شکوه خانه های زیبا روستاها بها هنر, مجموعه, مجموعه کلاه, Johnny Flynn را لخت و باسن.

آه بله آقای نایتلی معرفی شده است لب به لب-برای اولین بار فقط به شما اجازه می دانم این است که نمی خواهم دیگر جین آستن فیلم—این خنک Jane Austen دانلود فیلم. Tousled و بیشتر rufflable سپس او برای اولین بار اجازه می دهد تا در فلین نیست کاملا Taylor-Joy گرفتن اما نایتلی است که کار آسان در اینجا. همه او را به انجام است به نظاره نشست و نگاه بالقوه marriageable در حالی که انتظار برای اما غرور به سفر او را تا.

به عنوان در هر آستن انطباق آن حمایت طنز قطعات که نگه اما با هم. در خصوص لایحه اهالی کامل است اما پدر جارو آمرانه به اتاق با دور مالیخولیا حتی اگر خود را استادانه الگو مانتو گاهی اوقات نشان می دهد که او به نظر می رسد که نابجا خود را TARDIS. و Mia Goth هریت خوش است persuadable در تمام راه راست.

اما واقعا در زمان تقریبا به کف به عنوان ماچو dimwits ادعا کرده اند آستن رمان دیگر می شود. ریسک atypically پایین—بر خلاف بسیاری از آستن زنان اما هیچ نیاز به تضمین آینده مالی. اما متوسط آن محدوده اجازه می دهد تا داستان را نشان می دهد که برخی از چیزهایی که در زندگی حس موفقیت است که می آید از موفقیت هدایت جامعه گرما از یک دوستی بین زنان جوان—حتی ممکن است فقط به عنوان مهم به عنوان یک ازدواج خوب است. هر چند شاید نه بیشتر مهم است.

اما
کارگردان پاییز de Wilde
بالای شهر, تئاتر در حال حاضر در حال پخش

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im