سایه لیگ اوباش است در تلاش برای خفه کردن دسترسی به مینه سوتا سنجی

در مینه سوتا خاص کیفری جرائم خشونت آمیز و غیر خشونت آمیز—به نام تا 40 سال تحت نظارت آزادی مشروط به پایبندی به یک میدان مین از شرایط است.

Felons در مشروط شدن را به صورت تصادفی تست مواد مخدر به منظور اقامت در خارج از قفل. آنها باید برای حفظ مسکن و اشتغال است. آنها نمی توانند اسلحه. و آنها مجاز به رای دادن.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا معتقد است که یکی از آخرین غیرقابل دفاع است.

تحت پیگرد دولت در ماه اکتبر ACLU استدلال کرد که محرومیت felons هیچ کاری نمی کند برای ترویج مسئولیت شخصی و یا انسجام اجتماعی. به جای رای گیری نیروهای مردم به مراقبت در مورد جوامع خود به همین دلیل است که مبارزه با جرم و جنایت منافع آمریکایی مانند تعلیقی و آزادی مشروط انجمن و Minnesota شهرستان وکلای انجمن نیز می خواهید حق بازگرداند.

اگر ACLU برنده مورد آن در زمان 52,000 probationers خدمت جنایت جملات را به بازیگران در یک رای گیری در ماه نوامبر انتخابات ریاست جمهوری در حالی که کسانی که در حال حاضر زندانی خواهد شد. شانزده کشورهای دیگر به دنبال آن است که روشن خط قانون است. (مین و ورمونت نیز اجازه می دهد زندانیان به رای از زندان است.)

itemprop

وزیر امور خارجه استیو سیمون که هدایت انتخابات است شکایت کرد که در ظرفیت های حرفه ای. دادستان کل کیت الیسون است که خود وکیل است. اما در حالی که مقامات باید به خفاش برای دولت در دادگاه هر دو را به نام این قانون را تغییر دهید.

“افرادی که دیگر تلقی می شود—در صورتی که تا کنون تلقی می شد—یک تهدید برای کسی که نیاز به محاصره از بقیه جامعه حق دارند برای تعیین این که چه کسی حاکم آنها را و چگونه” سیمون می گوید. “برای من این است که در مورد جنبه های اساسی زندگی است.”

محافظه کار فعالان سرعت کشف و ضبط بر این تناقض آشکار. پر کردن یک درخواست برای دخالت در مورد خود-شناسایی تامین امنیت انتخابات در دور گروهی به نام مینه سوتا رای دهندگان داد متهم سیمون و الیسون از تلاش سخت به اندازه کافی برای دفاع از قوانین آنها را دوست ندارم.

چرا MVA مراقبت ؟ این گروه نشده ارائه هر گونه دلیل felons باید رای بدهند. به جای آن استدلال می کند که با عدم افزایش هسته ای دفاع خواهد بود که بلافاصله اخراج ACLU طرح دعوی در دادگاه سیمون و الیسون بودند اتلاف مالیات دهندگان بودجه های غیر ضروری دادخواهی.

آنچه که دفاع ؟ این مگا ولت آمپر ادعا Minnesotans نمی تواند شکایت بیش از تخلفات دولت در قانون اساسی به این دلیل که دولت قوه مقننه هرگز تصویب نسخه خود را از قانون فدرال اجازه می دهد مردم را به سو برای حقوق مدنی تحت قانون اساسی ایالات متحده.

آن را برای تلفن های موبایل قابل قبول است اما درست نیست. Minnesotans که با موفقیت شکایت دولت خود با استفاده از این دولت قانون اساسی شامل یک Coates باشگاه مالک و یک مینیاپولیس صاحبخانه چپ با یک سوراخ در دیوار خود را بعد از پلیس و سقوط از طریق غیر منتظره مواد مخدر حمله, در میان بسیاری دیگر.

به اندازه کافی عجیب افزوده نیز شکایت کرد مینه سوتا قبل از ادعا نقض قانون اساسی آن. در واقع از طریق آن بسیاری از پرونده های حقوقی در طول سال افزوده شده است هزینه های دولت و مالیات دهندگان نه ناچیز مقدار از پول است.

MVA نمی پاسخ به درخواست های متعدد برای نظر. با این وجود گروه های طولانی جنگ در دادگاه و انتخابات را ترک کمی ابهام در مورد محوری خود را crusdade—ابطال رای دهندگان.

II. چرخش در آسیاب های بادی

مینه سوتا طول می کشد کیک برای بالاترین میزان مشارکت نرخ در کشور است. بیش از سه چهارم از رای دهندگان واجد شرایط معمولا شرکت در انتخابات ریاست جمهوری—جامد C اما لیگ های بالاتر از شکست ملی به طور متوسط 55 درصد است.

که Minnesotans تشکر می کنم منو لوکس از گزینه های است که در پای صندوق رای نسبتا بدون هیچ زحمتی رایگان. این شامل اولیه رای گیری, رای گیری غایب ثبت نام آنلاین و روز انتخابات ثبت نام. مدیران گروه خانه از جمله ضرب و شتم زنان در پناهگاه ساکنان که سپر خود را نشانی از مدارک تایید می توانید برای هر کس در زندگی در مرکز.

همه قدردانی اقامت. یک متعصب چیز درهم و برهم از فعالان محافظه کار بر این باورند که به دلیل مینه سوتا باز رای گیری قوانین آن را نیز باید رنج می برند از بالاترین نرخ از تقلب انتخابات در امریکا است.

این فعالان سازمان یافته در بسیاری از آگهی ها در طول سال از جمله مینه سوتا, اکثر, انتخابات, Integrity Watch, the North Star, Tea Party Patriots, مینه سوتا, آزادی, شورای, و مینه سوتا رای دهندگان داد که اعضای آن و ماموریت های با هم تداخل دارند.

رسما آنها می گویند آنها می خواهند برای محافظت از حرمت یک مرد یک رای.

در عمل به آنها داده می شود به صابر-قدرت نمایی در برابر تصور تهاجم از رای ربودن felons و مهاجران مستند نشده. در سال 2012 آنها دفاع و پشتیبانی یک همه پرسی به موسسه voter ID که Minnesotans را رد کرد و پس از آن باعث بهت و حیرت در میان دولت های پرستاری-صفحه اصلی ساکنان بسیاری از آنها اجازه دهید خود را گواهی نامه ی رانندگی گذشت و اصلا کپی شناسنامه خود را. طرفداران نیز موفق به نام یک ID در وجود است که می تواند اثبات رای دهندگان واجد شرایط بودن. آنها پر از تابلوهای تبلیغاتی و op-ed بخش از روزنامه ها در سراسر کشور با توطئه می خواهند از شواهد این ادعا مجاز قوانین و دوسوگرا دادستان دفن اسکلت از انتخابات به سرقت رفته.

در طول سال یک زن و شوهر از رهبران پدید آمده از این جنبش است.

A decade ago, Minnesota Voters Alliance activist Dan McGrath alleged thousands of instances of voter fraud in the 2008 election, using flawed data analysis to send Minnesota county attorneys on a wild goose chase.

یک دهه پیش مینه سوتا رای دهندگان داد فعال دن مک گراث ادعا هزاران نمونه از رای دهندگان تقلب در انتخابات سال 2008 با استفاده از ناقص تجزیه و تحلیل داده ها برای ارسال Minnesota شهرستان وکلای در تعقیب غاز وحشی.

یکی دن مک گراث که یک بار منتشر شده در معرض ادعا بیش از 2800 نفر رای دادند به طور غیر قانونی در انتخابات سال 2008 اوج مقیاس برای باراک اوباما و آل فرانکن.

شهرستان وکلای سراسر مینه سوتا مجبور شدند به نقد و بررسی این فهرست است. برخی از استخدام کارکنان اضافی. به زودی آنها را به فرار از مشکلات.

تحقیقات تبدیل شده تا مردم با نام مشترک زندگی می کردند که در همان حوزه و همچنین نوجوانان و سالمندان زندگی زیر یک سقف. وجود یک بچه دانشگاهی که رای بدون دانستن مامان در حال حاضر تبدیل شده در absentee ballot. 80 سال است که می خواهم دو غوطه ور. افراد بی خانمان شهرستانی.

“‘آیا felons اساسا تصمیم گیری انتخابات در مینه سوتا?’ که پایان نامه خود را. و خود را اثبات شد همه از این اطلاعات” یاد می آورد دنیس Gerhardstein Ramsey County, وکیل, دفتر سخنگوی.

بین سال های 2006 و 2011 یا سه انتخابات عمومی 114 نفر از 681,000 بودند محکوم واجد شرایط رای دادن در شهرستان رمزی. که 0.01 درصد است.

Hennepin County, شارژ تنها 38 از 660,000 افرادی که رای دادند در 2010-0.005 درصد است.

نرخ واجد شرایط رای دادن اعتقادات مانده اند سازگار و از نظر آماری ناچیز—از طریق سال.

Elizer Darris, a teenage runaway incarcerated at 15, is a lead plaintiff in the ACLU’s lawsuit, which argues felon disenfranchisement is unconstitutional.

Elizer Darris یک نوجوان زندانی فراری در 15 است منجر شاکی در ACLU طرح دعوی در دادگاه است که استدلال می کند جانی محرومیت خلاف قانون اساسی است.

Hennepin County وکیل Mike Freeman می گوید پس از سال 2016 انتخابات دفتر خود را شارژ 43 نفر است. اما همه یکی بودند felons که ثبت شده اما در واقع رای دادن. برخی می توانست نزدیک شدن به پایان مشروط شدن و آماده شدن برای دریافت حقوق خود بازگشت. اما به دلیل آن را یکی دیگر از جنایت برای یک جانی و حتی به ثبت نام کسانی که در همه اشتباه در مورد قوانین از شانس بودند.

“این یک شوخی نیست. [McGrath را در معرض] بود و سپس” فریمن می گوید. “جهانی که ما دریافتیم این است که مردم اشتباه درک نیست.”

برای عشق concision او از یک روشن-خط قانون: در حالی که شما در زندان شما نمی توانید رای; زمانی که شما می توانید.

McGrath شده پس گرفته چوکیی عقب به عنوان سخنگوی یکی دیگر از تامین امنیت انتخابات جنگجو اندرو Cilek, رئيس جمهور از مینه سوتا رای دهندگان داد.

Cilek است که حزب چای معروف برای نشان دادن به پای صندوق های رای در سال 2010 با پوشیدن گدسدن پرچم تی شرت و یک دکمه خواندن “لطفا I. D. من است.” قضات انتخابات اعتراض. مینه سوتا قانون ممنوع سیاسی پوشاک در انتخابات اما نمی نیاز به رای دهندگان برای تولید ID عکس است. کسانی که در خط ممکن است به خواندن Cilek دکمه دوم حدس زد که آنها چه می دانستند و به خانه رفته. Cilek شد jettisoned از انتخابات.

بنابراین او شکایت دولت است. در 2018, دیوان عالی ایالات متحده توجیه او پرتاب سوتا قرن رأی دادن به عنوان overbroad. مینه سوتا از دست داد $1.3 میلیون دلار در هزینه های وکیل. Cilek می شود برای پوشیدن هر آنچه او می خواهد.

تحت McGrath و Cilek رهبری افزوده است بارها و بارها به دادگاه به هر دو راست speedbumps بین مردم و نظر سنجی و یا مبارزه با شهرهای دوقلو طرح برای تشویق رای دهندگان.

MVA wants Attorney General Keith Ellison to fight harder against restoring voting rights to felons this year.

مگا ولت آمپر می خواهد دادستان کل کیت الیسون به مبارزه سخت تر در برابر بازگرداندن حق رأی به felons این سال است.

آن را یک بار متهم مینیاپولیس’ رتبه در انتخاب سیستم رای گیری از کاهش قدرت یک فرد انتخاب اول است. که نمی مربع ریاضی.

بعدی افزوده ثبت فدرال کت و شلوار تماس برای برخی از 22,000 افراد معلول تحت سرپرستی—که همیشه به رای از مواردی است که به دستور دادگاه به طور خاص لغو حق خود را—به بررسی صلاحیت در انتخابات. یک قاضی را رد کرد که پیشنهاد بدون بحث های زیادی.

مگا ولت آمپر و سپس رفت و پس از وزیر خارجه سابق مارک ریچی برای راه اندازی یک آنلاین ثبت نام رای دهندگان سیستم. قانون دولت مجاز به ثبت نام تنها در شخص و یا از طریق ایمیل. دادگاه موافقت کرد و دستور داد این سایت در نظر گرفته شود اما پس از آن قوه مقننه به سادگی به روز رسانی قانون است.

در لحظه افزوده است مبارزه مینیاپولیس و سنت پل به امید سرنگونی احکام الزامی که صاحبخانه جدید ارائه مستاجر با اطلاعات در مورد ثبت نام رای دهندگان به دلیل “این احکام را نقض صاحبخانه’ متمم اول قانون اساسی حق آزادی بیان آنها را وادار به نمایندگی از شهرستانها’ “ایدئولوژی” است که ثبت نام رای دهندگان خوب است.” که طرح دعوی در دادگاه در حال انجام است.

با وجود تمام خشم خود را افزوده است holy grail—اثبات گسترده تقلب انتخابات—همچنان دشوار است.

برای اثبات خود را یک بار و برای همه Cilek و McGrath برنامه ریزی برای ساخت یکی دیگر از حسابرسی مستقل در این زمان با به دست آوردن اطلاعات کامل در مجموعه در felons و همه Minnesotans ثبت نام برای رای دادن. این داده ها را ظاهرا نشان می دهد “true حد” از واجد شرایط رای دادن در مینه سوتا با شناسایی افرادی که قانون شکنی اما نمی شد تحت پیگرد قانونی قرار.

وزیر امور خارجه استیو سیمون داده است MVA برخی از رای دهندگان اطلاعات از جمله چیزهایی مانند نام و آدرس و سال تولد. اما او خودداری اطلاعات دیگر از قبیل اینکه آیا پرچم قرمز که تا کنون مطرح شده در روند بررسی رای دهندگان مختلف در برابر دولت فدرال و پایگاه داده—”چالش” که حکم تحقیقات بیشتر اما نه قطعی اثبات تقلب. که اطلاعات ذکر نشده به عنوان “عمومی” اما نه “محدود” یا.

Hennepin County Attorney Mike Freeman and the state County Attorneys Association support extending the vote to all citizens post-incarceration, in order to strengthen community connections and reduce crime.

Hennepin County وکیل Mike Freeman و دولت شهرستان وکلای انجمن حمایت از تمدید رای برای همه شهروندان پس از حبس به منظور تقویت ارتباط با جامعه و کاهش جرم و جنایت.

شفاهی ساخته شد قبل از مینه سوتا دیوان عالی کشور در ماه نوامبر پس از دو دادگاه های پایین دستور دولت به چنگال بیش از داده ها. اگر MVA غالب انتظار است آن را دستکاری داده ها به بهترین خدمت دستور کار خود فقط به عنوان McGrath گزارش را از 10 سال پیش.

پس از همه فعالان هرگز اذعان کرد مشکلات خود را با “مطالعه” که به هدر رفته قابل توجهی منابع اجرای قانون و گمراه رسانه ها. با این وجود آنها دوباره نگه داشتن درب تنگ در روش خود را.

III. احتمال رعد و برق

Elizer Darris 36 ساله است. او هرگز رای دادند و در قانون فعلی او نمی خواهد که حق به انجام این کار تا سال 2025 است.

Darris بود 14 ساله فراری از سنت لوئیس که پرسه می زدند این کشور با سفر به کارناوال. در 15 در حالی که گذاشته در Polk County, او تا به حال مستی اختلاف با مرد مورد که می خواهم برنده شدن در یک مبارزه. Darris ضرب و شتم مرد به مرگ و چپ او را در یک میدان. او محکوم به زندگی در زندان است.

وجود دارد Darris به دست آورده GED و یک مدرک دانشگاهی است. پس از 17 سال او برنده آزادی او پس از موفقیت در گرفتن خود را از قتل درجه اول اعتقاد remanded به درجه دوم. بلافاصله او را به داوطلب برای دولت سابق بهداشت ، تری Bonoff کنگره مبارزات انتخاباتی و در حال حاضر با این نسخهها کار به عنوان یک سخنران انگیزشی.

او همچنین منجر شاکی در اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا رای گیری حقوق مرمت مورد.

Minnesota Secretary of State Steve Simon, who wants to get as many eligible Minnesotans to the polls as possible, has repeatedly battled MVA in court.

مینه سوتا, وزیر امور خارجه, Steve سیمون که می خواهد به عنوان بسیاری از واجد شرایط Minnesotans به انتخابات به عنوان ممکن است بارها و بارها مبارزه مگا ولت آمپر در دادگاه.

“آرزوی من این است که اجازه داده شود به طور کامل شرکت در ترین اجرا از آسیاب عمل است که اجازه می دهد تا ما به این ملت یک دموکراسی” او می گوید. “من پرداخت مالیات است. من اطاعت از تمام قوانین. اعضای خانواده من’ کودکان در حال رفتن به مدرسه اما من نمی توانم رای برای هر یک از این اعضای هیئت مدیره مدرسه است که سیاست هایی که آنها را تحت تاثیر قرار. آن را مانند یک شبح.”

چند برابر قوانین است که محدود کردن زندگی خود Darris اذعان رای گیری نبود فوری بیشتر از نگرانی های خود را پس از زندان است. او نمی تواند دیدار مادر خود را بدون اجازه. او تا به حال به حفظ مسکن که مورد نیاز یک پرداخت کار—چیزی از catch-22. او تا به حال برای چک کردن در با یک افسر عفو مشروط بر اساس این هفته. شکست هر یک از این دستورات می تواند زمین او را در زندان فنی.

ایده این است که افرادی که بیش از حد آگاه است که آزادی خود تعادل بر لبه تیغ است خواهد خطر آن را به هماهنگ تقلب انتخابات فقط عملی نیست می گوید Darris’ وکیل دیوید میشن.

“من نمی دانم که از هر کسی که در معرض خطر رفتن به زندان به دلیل رفتن به رای گیری در پای صندوقهای رای است.”

اما اگر کسی در خدمت جنایت بودند به رأی این است که چه اتفاقی خواهد افتاد.

او می خواهم نشان می دهد تا در پای صندوق های رای و به نام او. اگر او در حال حاضر در ایالت ثبت نام رای دهندگان سیستم “C” برای “به چالش” را نشان می دهد تا در کنار رکورد خود را. او می خواهم یک استشهاد را امضا فحش پایگاه داده اشتباه است. او می خواهم اقدام به رای دادن. پس از انتخابات پلیس را بررسی کنید که استشهاد و او می خواهم به اتهام جنایت.

اگر او نیست در سیستم او می تواند یک ثبت نام رای دهندگان تایید کردن برای او. او می خواهم یک استشهاد را امضا و به اتهام جنایت. بنابراین می تواند کوپن.

او می تواند رابجای دیگری جا زدن کسی که واجد شرایط برای رای دادن بدون دانش خود را. اگر آن شخص نیز رای, او می شود و در معرض اتهام جنایت.

تقلب در رای گیری از روز انتخابات ثبت نام نمی تواند چیتی از نهایی شمارش. اما تعدادی از اعتقادات است که در نتیجه از پس از انتخابات تحقیقات بی اعتبار نظریه وجود دارد که بسیاری از آنها برای شروع با.

با توجه به سوابق دادگاه در مجموع 92 felons محکوم شده اند به پای صندوق رای در مینه سوتا پس از سال 2016 کمتر از 0.001 درصد از کل میزان مشارکت—شانس دانشمندان علوم سیاسی در مقایسه نامطلوبی برای برنده شدن در قرعه کشی و یا گرفتن توسط رعد و برق زده.

“اگر وجود دارد یک دسته از موارد لغزش از طریق ترک, من فقط نمی دانم چگونه است که اتفاق می افتد می گوید:” Hennepin County انتخابات مدیر جینی Gelms.

او شک و تردید است که اعضای عمومی می تواند حکمیت که آیا کسی مرتکب تقلب انتخابات—حتی اگر آنها به دست آمده تکمیل ثبت نام رای دهندگان اطلاعات به دلیل یک مناجات از انسان و کامپیوتر خطاها می تواند به اشتباه پرچم مردم بی گناه به عنوان “به چالش کشیده است.”

اغلب یکی از بسیاری از پایگاه های داده است که تغذیه به ثبت نام رای دهندگان سیستم کندتر یا سریعتر به روز رسانی از دیگری و فرد به تازگی مرخص از آزادی مشروط ممکن است هنوز “C.” گاهی اوقات زمانی که مردم با جنایات خود را تمدید مجوز رانندگی کارمند پشت کامپیوتر راهنمایی و رانندگی را به طور تصادفی از جعبه چک کنید آنها را به ثبت نام. محققان برای پیگیری کردن اصل مدارک.

به عنوان تقریبا تمام قانون دادستان نیز باید تعیین کند که آیا کسی که عمدا شکست قانون است.

با این وجود مقدار زیادی از افرادی که ادعای جهل از قانون هنوز محکوم واجد شرایط رای دادن. در سال های اخیر کسانی که بیچاره Minnesotans شامل یک دانشگاه مینه سوتا که سعی به فروش رای خود را در eBay به مبلغ 10 دلار یک مینیاپولیس جامعه و ویژگی های دانشجو که رای برای یک مینیاپولیس عضو شورای شهر زمانی که او زندگی می کردند در سنت لوئیس پارک و Wilmar مرد در کمتر از یک ماه به دور از تکمیل مشروط.

طرفداران روشن-خط قانون استدلال می کنند آن را به آن را آسان تر برای افتراق بین کسانی که قصد شکستن قوانین انتخابات و کسانی که افتاد تا با تیره ماتریس از محدودیت های حاکم بر زندگی probationers. مخالفان می گویند افراد باید مسئول نگه داشتن سر خود را بالای آب.

در هر صورت اگر دادگاه تصمیم می گیرد به کمک مالی felons رای در این سال آن را خلع سلاح مگا ولت آمپر را قریب الوقوع اعلام خدمات عمومی با استفاده از اطلاعات ثبت نام—هر آنچه در آن می گوید:—نشان می دهد که چگونه سوتا انتخابات سرند با تقلب.

IV. رای دهندگان تقلب معضل

ال روزاریو دانشگاه پروفسور دیوید شولتز آموخته است قانون انتخابات برای حدود 25 سال است. در اوایل 2000s موضوع انتخابات-بی اعتباری رای دهندگان تقلب آمد به رواج و او مجذوب شد با تناقض آن را مطرح کرد.

چگونه می تواند امریکا آشتی دلتنگ میزان مشارکت و اتهامات که میلیون ها نفر از جنایتکاران تقلب در انتخابات ؟

در سال 2016 زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود ” نامزد او پیشگیرانه سرزنش تقلب انتخابات در مورد او از دست داده است. پس از انتخابات زمانی که او می خواهم برنده کالج انتخاباتی افتاد اما 3.5 میلیون رای از پرطرفدار حکم او دو برابر کردن.

در حدود نیمی از کشورهای در حال حاضر استخدام voter ID قوانین پس از طرفداران ادعا کرد که آنها را شناسایی غیر قانونی رای گیری. در عین حال هیچ یک از این کشورها دیده می شود یک چشم انداز مثبت در اعتقادات شولتز می گوید.

“شما نمی توانید می گویند به دلیل وجود دارد هیچ voter ID وجود دارد هیچ مدرکی از تقلب انتخابات و در همان زمان می گویند رای دهندگان شناسه منصرف تقلب از وقوع,” او می گوید. “از منطقی و علوم اجتماعی دیدگاه کسانی که استدلال به طور کامل به وقوع پيوسته است.”

با یا بدون شواهد صرف اتهام تقلب متقاعد متحده برای جمع اوری رای دهندگان خود را رول.

ویسکانسین است که در آستانه پاکسازی صدها هزار نفر از ثبت نام رای دهندگان که موفق به پاسخ به نامه ای از آن کمیسیون انتخابات ظرف مدت 30 روز. نیوهمپشایر می خواهد به محدود کردن دانش آموزان با تعریف جدیدی از “محل اقامت” برای رد کالج خوابگاه. هر چند مردم از فلوریدا به تازگی لغو سابق felons ” عمر رای گیری بان کی مون از طریق همه پرسی خود را در دیوان عالی کشور حکم داد که افراد باید پرداخت تمام جریمه ها و هزینه های متصل به اعتقادات خود—به طور بالقوه دهها هزار دلار—قبل از آنها می تواند ضربه پای صندوقهای رای است.

زمانی که ادعا تامین امنیت انتخابات اوباش مانند مینه سوتا رای دهندگان داد مخالفت felons’ حق رای آنها اغلب نمی تواند جلوگیری از پرتاب در یک ضمنی فرض که تأکید نقطه تمام مخالفت خود: Felons دموکرات هستند.

“وجود دارد یک دلیل خوب لیبرال نمایندگان مجلس و فرمانداران در سراسر کشور مشتاق هستند به تصویب قوانین اجازه می دهد felons برای رای دادن. یک مطالعه اخیر انجام شده توسط آکادمی علوم سیاسی و علوم اجتماعی نشان می دهد که هفت نفر از 10 محکومین ثبت نام به عنوان دموکرات” اندرو Cilek می نویسد در سایت مگا ولت آمپر.

دانشگاه مینه سوتا پروفسور کریس Uggen که تحقیقات اغلب پایه و اساس این بارها تکرار شده و آمار می گوید تمرکز بر تعصب نابجا است زیرا “پاسخ کوتاه این است که ما واقعا نمی دانند که” چگونه مردم در مشروط خواهد رای اگر آنها می تواند.

او در سال 2002 مطالعه تعمیم رای گیری عادات از آمریکایی ها در طول مسابقه و درآمد و اعمال آنها را به حقوق خود محروم جانی جمعیت. او به این نتیجه رسیدند که felons که به طور نامتناسبی فقیر و مردم رنگ خواهد بود به احتمال زیاد بیشتر از جمعیت عمومی به لاغر چپ.

او در نظر نمی آموزش و پرورش و نه زادگاه آن بازگشت زندانیان پس از آزادی. نه به ذکر است که چگونه جمعیتی از تعصب منتقل کرده اند بیش از دو دهه گذشته Uggen می گوید.

2016 انتخابات بسیار نژادی قطبی. تهمت بود تقریبا جهانی طرد شده توسط مردم رنگ در حالی که افزایش اندکی ضعیف و سفید مردم برای او وجود تاریخی خود را میل شدید برای حزب دموکرات است. هنوز آموزش و پرورش به اثبات می شود یک عامل قوی تر از درآمد است. مغلوب ساختن پیشی جستن هسته ای حامیان آنها متوسط و بالا-کلاس افراد بدون مدرک دانشگاهی.

بیشتر مطالعه اخیر از دانشگاه نورث وسترن دریافتند که افراد مبتلا به جنایات مانند بقیه از جمعیت عمومی forge خود را حزبی وفاداری به شدت در طول مسابقه. به این نتیجه رسیدند که در حالی که به سمت بالا از 70 درصد از مردان سیاه و سفید با سوابق ثبت نام به عنوان دموکرات مردان سفید با سوابق رفتار تقریبا در آینه مخالف است.

در یک دولت مانند مینه سوتا که در آن بسیاری از زندانیان و probationers سفید, بازگرداندن رای نمی در نتیجه DFL فراز. فقط به عنوان داکوتای شمالی, ایندیانا و اوهایو و یوتا نمی لیبرال سنگر با وجود اتخاذ روشن-خط قوانین.

“سوال در مورد حق رای که واقعا اساسی نباید بقیه به احتمال زیاد رای گیری رفتار از کسانی که به دست آوردن مجدد آرا” Uggen می گوید. “وجود دارد یک تن از اقدام در مورد این موضوع تا حد زیادی در اطراف حقوق مدنی و نه حزبی رای گرفتن.”

هنوز صورتحساب برای بازگرداندن رای حفظ تاخیر انداختن در مینه سوتا قوه مقننه قانع کننده آیتالله سیستانی به restage مبارزه در دادگاه می گوید: ACLU وکیل ترزا لی.

وجود دارد هیچ واقعیت اختلافات در آن طرح دعوی در دادگاه در برابر دولت فقط نظرات متفاوت از قانون اساسی. بدون نیاز به یک هیئت منصفه دادگاه قاضی حکومت می تواند به بازگرداندن felons’ حق رای پیش از ماه نوامبر انتخابات.

اما اگر مگا ولت آمپر مجاز به دخالت در مورد آنها می توان به رسیدگی به مانند یک شخص ثالث است که می تواند اضافه کردن هزینه ها و تاخیر در مهلت.

قاضی تصمیم خواهد گرفت که آیا مگا ولت آمپر مورد این بهار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum kameralı su tesisatçısımobil ödeme bozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeTurkcell Mobil Ödeme BozdurmaGebze escorthtml nullednulled themes1xbetdogal taşlarbuy instagram followersMobil Ödeme BozdurmaKamagra