شبح وار تور مینیاپولیس را بیشتر ترک skyways

در داخل خطوط ناهار به طور معمول تشکیل خارج Takatsu یا سبز و دانه رفته بودند. خارج ترافیک کاهش می یابد عمدتا به اتوبوس trundling همراه خارج باران spattered ویندوز.

A few scattered customers stand in line at the deli on Monday afternoon.

چند پراکنده مشتریان ایستاده در خط در اغذیه فروشی در روز دوشنبه بعد از ظهر. هانا جونز

دو هفته پس از مینه سوتا برای اولین بار تایید کرد coronavirus موارد مردم به نظر می رسید به در نظر گرفتن درخواست خود به قرنطینه جدی است. Caribou Coffee baristas در U. s. Bancorp مرکز گفت: این می شده است شهر ارواح همه صبح به نوع آنها معمولا تنها در تعطیلات.

ثابت قطره ای از کارگران یقه سفید به تصویب فروشگاه های خالی پس از خالی, فروشگاه, برخی زمزمه در مورد لغو پروازها و ضد عفونی کننده دست. در نسبی hush آن را آسان تر از معمول به استراق سمع غریبه مکالمات.

The IDS Center feels a little empty without the normal crush of people passing through.

شناسه مرکز کمی احساس خالی و بدون عادی له از مردم از طریق عبور. هانا جونز

“این خیلی مرده” گفت: گرگ Rachwal که نشسته بر روی نیمکت در شناسه مرکز با یک روزنامه خورده در دامان خود. او هنوز هم کار خود را در نزدیکی دفتر—در حال حاضر است. (Rachwal کاهش یافته است به نام کارفرمای خود.) اما آن را “اساسا” به روی عموم بسته شده و کارکنان در روند حرکت همه چیز متشکرم.

Rachwal انجام همه حق است, اما برخی از مردم “بیشتر freaked خارج از دیگران است.” هر روز به نظر می رسد وجود دارد یک به روز رسانی جدید در یک موقعیت جدید. او نمی دانم چه به انتظار.

Target is still pretty busy, but depleted stocks mean a lot of shoppers are striking out.

هدف این است که هنوز هم بسیار شلوغ اما نایاب معنی بسیاری از خریداران قابل توجه است. هانا جونز

و نه کوچک جمعیت از خریداران انحراف مسیر خود را از طریق پرداخت راهرو در مرکز شهر هدف به راحتی شلوغ ترین نقطه در راه هوایی و سیستم دوشنبه. همه نقل مکان کرد و به عنوان اینکه در یک ماموریت هر چند موفقیت بود تضمین شده نیست. وجود دارد هیچ تیلنول. مواد غذایی کنسرو شده و بسته بندی برنج به گرفتن کمیاب است. در کاغذ توالت راهرو نشانه خواسته مشتریان خود را محدود به یک بسته برای هر مشتری. یک پیشنهاد عالی—حتی بهتر اگر شده است هر گونه کاغذ توالت از چپ به خرید.

Target asks its clientele to show a little restraint. As it happens, there's no toilet paper left anyway.

هدف می پرسد مشتریان خود به نمایش کمی خویشتن داری. به عنوان آن اتفاق می افتد وجود دارد بدون کاغذ توالت چپ به هر حال. هانا جونز

ماریسول یک کارمند در یک راه هوایی فروشگاه ترجیح داده که به نام خانوادگی او گفت: این همان در همه جا. ضد عفونی کننده دست, Clorox دستمال مرطوب—مشتریان پرسیدن اما او به فروش می رسد. هر کس است. همان می رود برای بچه های پزشکی است.

او فرزند خود لباس پوشیدن و در صورتی پیراهن جین و موی جودی ابوتی, فرار به جلو و عقب در پشت قفسه ها به عنوان Marisol تمایل ضد.

“من نمی باید در مهدکودک,” او توضیح داد. “مهد کودک و مدرسه بسته است.”

او آنچه او می تواند. او دستکش می پوشد. “آنهایی که کمی” ماسک می پوشند. او شسته دست او و با استفاده از مقدار کوچک از ضد عفونی کننده دست او را کنار گذاشته برای خودش. فردا احتمالا حتی کندتر و او به شما نیاز به کشف کردن که در آن او بچه را صرف آن است.

By this time of day, Takatsu normally has lines out the door.

این زمان از روز Takatsu به طور معمول خطوط از درب. هانا جونز

یک مشتری در ظهور برای چند ثانیه فقط به اندازه کافی زمان برای خرید یک بلیط لوتو. ماریسول ارائه آن و تماشا او را به تکان دادن سر خود را.

“این باور نکردنی برای من که مردم فقط برای قرعه کشی” او می گوید: بی سر و صدا. “که دیوانه است.”

Green and the Grain, normally a skyway lunch hit, is uncharacteristically quiet.

سبز و دانه به طور معمول یک راه هوایی ناهار آمار است نحو نامشخصی آرام. هانا جونز

هر کس در skyways نقل مکان کرد و سریع از ساختمان به ساختمان. برخی از مشورت یک گارد امنیتی در Hennepin County Government مرکز دهان و بینی پشت یک ماسک پنهان. برخی ناشیانه تحت فشار قرار دادند و درب های گردان با آرنج خود را.

دیگران و سفید munched takeout سالاد. اما برای آرام آن را مانند هر روز دیگر.

قطار فرار یک روز دیگر گذشت و همه منتظر همه چیز به حالت عادی دوباره.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>