بازیگران قوی و یک دسته از بالن را اکلاهما را “شب دوازدهم” لذت

در پایان نشان می دهد اگر شما متوجه است که هر دیوانه گوشه ای از نائومی داوسون مجموعه وجود دارد برای خدمت به داستان سرایی. شب دوازدهم است یک بازی کامل از عجیب و غریب قسمت و madcap سوء تفاهم ها و عمدا انتزاعی تنظیم اجازه می دهد تا اقدام به آشکار شدن هر دو صورت عمودی و افقی استفاده کامل از اکلاهما را متمایز ترین فضا.

برای همه grandness از محیط اطراف وجود دارد جذاب coziness به مدیر تام Quaintance گرم کننده تولید. همه محلی بازیگران یکنواخت قوی و مهمتر از همه بازیگران (از جمله جانبازان Theatre de la Jeune Lune این تئاتر کودکان و نوجوانان شرکت و ده هزار چیز) می دانم که چگونه به کار به طور موثر در یک طنز گروه.

تولید به معنای واقعی کلمه است عنصری با هر دو آب و هوا که به از طریق بازی است که عجیب و غریب استخر و یک سری از بالن که ضرب مثل tribbles به عنوان بازی می رود. (یک علامت در ورودی هشدار “popping بالن لاتکس”—قدردانی مشاوره برای برخی از کاربران و برانگیختن وعده برای دیگران.) آب به عنوان یک مجموعه عنصر و سرپا نگه داشتن: بازیگران راه رفتن را از طریق آن به سقوط آن و douse یکدیگر با آن است.

اگر یک کلمه برای کل نشان می دهد آن را اهل تفریح و بازی. شب دوازدهم یکی از شکسپیر ترین breezily لذت بخش اسکریپت ها به عنوان مخاطبان که فصل گذشته درگیر شدن باغ تئاتر جمعی تولید را یادآور شد. آن را خالص کمدی ، امیلی Gunyou Halaas کانال های غم و اندوه به عنوان مبدل شده بچینید و در یک movingly نورانی نهایی تابلو های بازیگران, مکان های تجاری در یک outsized نوسان است.

در نتیجه این بازیگران مثل این است که ضمن تشکر از مردم در مراسم اسکار: شما ترس شروع به نامگذاری نام های چون شما می دانید شما نمی قادر خواهد بود به ذکر است همه. بازیگرانی که قوی ترین برداشت هر چند آنهایی که به بیشترین استفاده را لغو احکام صادره ی طنز. که شامل خورشید Mee Chomet که hilariously حشری اولیویا نشان می دهد که چرا او باید در بازیگران کمدی بیشتر; جیم Lichtscheidl به دنیا آمد و به بازی preening اما آسیب پذیر Malvolio; و فوق العاده شادی دولو که آقا اندرو به ظاهر جزئی از شخصیت فقط در مورد دزد این را نشان می دهد.

اندرو یک شخص وابسته به آقا توبی که جریان خون قطع شده است و با هر دو الکل و طنز. توبی همچنین توسط یک زن بازیگر هیچ یک دیگر از طبقه سالی Wingert. او جرقه بزند درست در اینجا محل تشکیل لذت بخش اواز یا موسیقی دو نفری با دولو در یک بیت از که کمک می کند تا برای به چالش کشیدن جنسیتی دودویی است که در آن طرح ظاهرا متکی است. که طرح را بدون تغییر اما این بازی چیزی نیست و این تولید یک پیپ.

شب دوازدهم
اکلاهما تئاتر
818 S 2nd خیابان مینیاپولیس
612-377-2224; از طریق مارس 22

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>