A tale of two cities: چرا سرشماری مشارکت انتقادی در ساراسوتا

ما شروع به دیدن بیشتر محلی اطلاعیه های خدمات عمومی در مورد اهمیت شرکت در آینده 2020 آمار تعداد به عنوان رویکرد ما سرشماری بعد در تاریخ 1 آوریل. ما در واحه زیبا از ساراسوتا آن را نمی ممکن است به نظر می رسد بسیار مهم است اما مشارکت محلی است مهم تر از همیشه.

با TripAdvisor اخیرا مثال خواب نیمروز کلید ساحل به عنوان شماره 1 در ایالات متحده و شماره 19 در جهان آن را به نظر می رسد که گردشگری است تا بازار خوب هستند و جامعه ما نیست و تجربه و فقر و گرسنگی و یا بی خانمانی. ما داده های سرشماری نشان دهنده بسیار متفاوت ساراسوتا; یکی که با ما مدارس و بیمارستان ها و سازمان های غیر انتفاعی و جامعه هستند بیش از حد آشنا.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان در مورد سرشماری سال 2020.

بزرگترین uncounted گروه در جوامع در سراسر کشور در حال کودکان فقیر آفریقایی-آمریکایی, تجاوز, جوانان, اسپانیایی/لاتین خانواده ها و افراد مسن. در سال 2010 با توجه به ایالات متحده داده های سرشماری تنها 76 درصد از ساکنان در ساراسوتا کانتی شرکت در سرشماری به این معنی است که جامعه ما از دست داده و بودجه که اختصاص داده شده اند به سوی پلیس آتش, جاده ها, کودکان, مدرسه, ناهار, بیمه خدمات درمانی مدیکید پل کمک, سلامت روان, جانبازان خدمات و زیرساخت ها است.

در فلوریدا در سال 2010 در 1 میلیون کودک شمارش شدند در سرشماری. برای قرار دادن به زمینه ارتباط بین تعداد فرزندان در فقر زندگی می کنند و نیاز به منابع محلی نگاه کنیم و محلی ما بحران مسکن. چهار از 10 خانوار — بیش از 40 ، 000 — در ساراسوتا کانتی در حال هزینه بر دوش این معنی که آنها صرف بیش از 30 درصد از درآمد ماهانه خود را در هزینه های مسکن. نیمی از این خانواده ها صرف بیش از 50 درصد از درآمد ماهانه خود را در مسکن. در این خانواده ها والدین مجبور می شوند را غیر ممکن مالی انتخاب خود می پرسند: “چه می توانم استطاعت این چک: اجاره, گاز, پزشکی, مواد غذایی, لباس, مراقبت از کودک?”

مرتبط با: اتاق رئیس جمهور: صاحبان کسب و کار تشویق کارکنان در سرشماری

ساکنان undercounted نمی کند چرا که آنها unpatriotic و یا می خواهید یک جزوه از دولت است. بلکه به این دلیل است که آنها مشغول کار و مشاغل متعدد را برای خانواده خود فراهم و در نتیجه موفق به شرکت در سرشماری. نیز وجود دارد که عوامل اجتماعی و اقتصادی مانند شکاف دیجیتال, مردم در حال حرکت چند بار به دلیل هزینه بر دوش مسکن, تبعیض بر اساس نژاد و گرایش جنسی موانع زبان تحرک مسائل برای افراد مسن و ساکنان که نگران هستند که اگر آنها شرکت در سرشماری آنها را اخراج روبرو هستند. این ترس از دولت تلافی باعث شد تا نگرانی از underreporting است که به احتمال زیاد به رخ می دهد در سال 2020 سرشماری بدون توسعه اجتماعی و برنامه ریزی استراتژیک.

جورج واشنگتن موسسه تجزیه و تحلیل داده های سرشماری سال 2010 آمریکا برای همه کشورها و مشخص است که اگر undercounted جمعیت برای سال 2020 در فلوریدا است که در سال 2010 ساراسوتا خواهد از دست دادن $42 میلیون نفر در حمایت دولت فدرال بین 2020 و 2030. بسیاری از کسانی که دلار (در صورت دریافت) که حمایت از کودکان و خانواده ها است. نه تنها آن است که یک $42 میلیون دلار بودجه از دست دادن اما تاثیر آن در خانواده ها خواهد شد که اثرات منفی بر کودکان چگونه انجام در مدرسه با توجه به استرس های مالی قرار داده شده در آن خانواده ها است.

مرتبط: گاو دریایی مدیر: سرشماری تعداد انتقادی به بودجه برنامه ریزی

شهر ساراسوتا تشکیل یک محلی تکمیل تعداد کمیته کار با یک میزبان از اعتماد شرکای اجتماعی از جمله ساراسوتا شعبه NAACP برابری فلوریدا Unidos در حال حاضر ائتلاف از شهر, محله, انجمن, دختران و پسران باشگاه ساراسوتا نوتون ملت ساراسوتا مسکن سازمان, مدرسه, مدیره از ساراسوتا کانتی همه ادیان بانک مواد غذایی محلی ما ایمان جامعه بیشتر ساراسوتا اتاق بازرگانی, جامعه, بنیاد ساراسوتا کانتی و پترسون پایه و اساس است. موضوع ما این است که: “سال 2020 آمار: ما در حال شمارش را بر شما ساراسوتا!”

این کمیته هدف این است که به اطمینان حاصل شود که اعضای جامعه ما را در درک چگونه سرشماری دلار صرف هستند و برای تشویق ساکنان به شرکت در این سال است. شهر ساراسوتا است بخشداری ارائه بسیاری از خدمات به جامعه ما (سلامت روان وزارت بهداشت کودکان, بهداشت, خدمات, جانبازان, خدمات پلیس, آتش, مدیکید).

مشکل با سرشماری دلار است که آنها لازم نیست به دنبال نیاز آنها به دنبال پاسخ دهی. سرشماری دلار اختصاص داده که در آن خدمات مورد نیاز است. آنها اختصاص داده شده که در آن مردم پاسخ دهند. است که چرا آن را بسیار مهم برای ما ساکنان شهر برای شرکت در تعداد.

ما از هر خانواده در ساراسوتا برای شرکت در سرشماری. کارت پستال خواهد رسید آغاز مارس 12. سه راه وجود دارد به شرکت: آنلاین از طریق تلفن و یا از طریق پست. پاسخ هستند محرمانه! وجود دارد هیچ سوالات مهاجرت. پاسخ دهندگان نمی خواهد خواسته های خود را برای شماره امنیت اجتماعی و یا بانک اطلاعاتی.

مرتبط با: آمار افزایش دستمزد در ساراسوتا-گاو دریایی برای پیدا کردن بیشتر کارگران موقت

ساراسوتا ساکنان که آیا یک کامپیوتر ممکن است تکمیل فرم های سرشماری در ساراسوتا کانتی کتابخانه های عمومی, the Robert L. Taylor جامعه پیچیده آرلینگتون پارک مرکز جامعه و در مکان های مختلف از عبادت سراسر شهرستان در تاریخ 29 مارس (طول روح به سرشماری). شهر نیز حمایت یک پست الکترونیکی مستقیم مبارزات انتخاباتی به عنوان یک یادآوری برای ساکنان در پایین-پاسخ به مناطق.

برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا به www.2020census.gov یا www.sarasotafl/our-city/census. ما در حال شمارش را بر شما ساراسوتا!

کمیسر شهر Shelli Freeland ادی صندلی 2020 تکمیل تعداد کمیته.

این ستون مهمان می آید از آرمان, روزنامه ابتکار پترسون بنیاد و ساراسوتا هرالد تریبون به اطلاع الهام بخش و تعامل با جامعه. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد 2020 سرشماری در 2020census.gov.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>