داستان دو مارس روز: HOBT به روز رسانی و اخبار غم انگیز از کارش میدی 2020 خدمه

در ژانویه 2019 در قلب وحش عروسک و ماسک تئاتر اعلام کرد که دیگر تولید آن MayDay Parade و جشنواره “خود” پس از آن بهار رویداد با استناد به منابع مالی پایداری ساختاری و مسائل مربوط به درون سازمان است. آنها پس از گذاشته شدن بیش از نیمی از کارکنان خود را.

هنوز هم چیزهایی در ادامه. در ماه ژوئن HOBT اعلام کرد یک جامعه جامع طرح تعامل که در آن آنها دعوت هنرمندان و همکاران و همسایگان را به شرکت در یک فرایند است که می re-پیش بینی آینده در قلب وحش و آن روز جمع آوری است. در ماه اکتبر آزادی اظهار داشت که آنها بازگشت به 2021.

در حالی که این دوباره پیش بینی ممکن است بعد هنوز تحت توسعه است. به تازگی انتخاب میدی شورای — ساخته شده از هنرمندان و اعضای جامعه که در حال سیاه بومی و مردم از رنگ — در حال کار همراه با هنرمند جمعی جنس خاک به پیدا کردن راه هایی را به صورت عادلانه تر و قابل دسترس است.

“HOBT اختراع نشده سفید برتری اما ما بوده است پرورش آن در کار ما در راه است که در تضاد به HOBT ارزش ها و باید یک تعهد اخلاقی برای از بین بردن سفید برتری تعبیه شده در HOBT روند و فرهنگ” سازمان متحده در وب سایت خود hobt.org.

در ضمن شما ممکن است را دیده اند rumblings در اوایل سال جاری در Instagram که یک جایگزین MayDay Parade در تلاش بود برای رسیدن به بالا و در حال اجرا به عنوان به خوبی. خوب coronavirus به پایان رسید این برنامه.

“ما در ابتدا امیدوار به تعویق انداختن [رویداد] اما بین جمع آوری کمک های مالی در حالی که مردم در سقوط آزاد از لحاظ اقتصادی و ترس از بودن یک ‘superspreader’ رویداد… ما باید به طور کامل لغو می گوید:” KJ استار, یکی از اعضای هیئت مدیره میدی 2020 که با وابسته نیست و در قلب وحش 40-plus رویداد سال در هر راه. “من می دانم که برخی از مردم انجام خواهد شد خود به خود ممکن است بعد چیز و من امیدوارم که هر کس می تواند افتخار روز در راه خود را.”

این ایده را به میزبان یک ممکن است در رژه روز آمد در مورد پاییز گذشته. استار اعتبارات بنیانگذار Jason Heisler که واصل مدارک به ایجاد سازمان های غیر انتفاعی. او همچنین اعتبارات هنرمند دن Polnau در کمک به شروع کارها; او در گذشت از یک حمله قلبی را دو روز قبل از اولین جلسه هیئت مدیره در ماه ژانویه است.

استار همچنین اشاره می کند که قصد خود بود نه برای اخلال چه HOBT انجام شده است در اطراف عدالت و شمول است. “همه درگیر جهات کار آنها در حال تلاش برای انجام,” او می گوید. “این یکی از دلایل من می خواستم به فشار برای کوچکتر رویداد: از احترام به کار دشوار است که آنها انجام می دهند.”

در نهایت ایده خود را به یک حفره یا سوراخ رویداد که یکی از دلایل “2020” در این سازمان نام. “اما واقعا در پایان ماه مه گذشته اتفاق افتاده در قلب جانور وجود داشته” استار می گوید. ممکن است روز به طور سنتی جشن در مارس 1, جشن بهار قدمت آن به جمهوری روم. “این اتفاق می افتد در سراسر جهان در برخی از فرم” او می گوید.

بدون در نظر گرفتن حداقل دو روز حوادث نیست در سال 2020 اتفاق می افتد.

“خانواده من به احتمال زیاد دوچرخه با هم به پارک می گوید:” استار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im