شراب و ‘گیر’ پاتوق, پخت و پز, کلاس, چیزهای بی اهمیت شب: چیزهای رایگان برای این آخر هفته

itemprop

جمعه:

Mu-Tini ساعت: نژاد پرستی یک ویروس
مجازی رایگان hangouts. این هفته تئاتر Mu مدیر هنری لیلی تونگ کریستال میزبان دایان فلن (بازیگر, کارگردان بنیانگذار برادوی تنوع پروژه و #RacismIsAVirus کمپین) آریل استرادا (موسس و مدیر هنری Leviathan آزمایشگاه) و برایان کیم (Mu جانباز هنرمند). آنها بحث در مورد #RacismIsAVirus مبارزات انتخاباتی و افزایش نژادپرستی در برابر آسیایی ها و آمریکایی ها و همچنین پروژه های هنری خود را. Hangout پخش خواهد شد در Facebook Live, و شما می توانید با ثبت نام (و به طور مستقیم کمک به Mu هنری جامعه) در theatermu.org/virtual-signup. 7 p. m. مارس 10; رایگان.

پشت فروشگاه, گوش دادن حزب
هر جمعه بعد از ظهر میزبان مادر بانجو و آنتونی Ihrig را در برخی از هموطنان نوازندگان را به گپ زدن در مورد خود موسیقی و داستان پشت های مورد علاقه خود را ضبط. مهمان این هفته است, مینه سوتا, ترانه سرا و داکوتای جنوبی, Country Music Hall of Famer بکی شلگل. جریان زنده پخش است در پشت فروشگاه, گوش دادن حزب Facebook صفحه شروع در 4 بعد از ظهر بعد از ظهر جمعه. 4 p. m. مارس 10; رایگان.

Glensheen عمارت تور مجازی
یک هفته پس از بسته شدن درب های خود را با توجه به COVID-19 Glensheen عمارت راه اندازی کرده است یک 360 درجه تور مجازی تجربه رهبری مدیر دن هارتمن یکی از معدود افراد مجاز و مستغلات در حال حاضر است. هارتمن به بررسی های مورد علاقه اتاق بر اساس مکان های محبوب با مهمانان و ارائه دسترسی به قبلا فضاهای بسته و موارد نادر از این مجموعه است. نیز وجود دارد که به تازگی راه اندازی تور برنامه است که نقشه های صوتی و توضیحات برای تقریبا در هر اتاق در این عمارت است که می توان در glensheen.org. تورهای مجازی ادامه خواهد هر روز هفته در ساعت 8 صبح CST از طریق Facebook Live. ساعت 8 صبح هر دوشنبه.-Fri. رایگان.

میدوی میکروفن
باز میکروفون شب شامل انواع کمدین توسط Derek Meyers. جریان در مایرز’ Instagram: @derek_is_meeeee. 9 بعد از ظهر هر جمعه. رایگان.

Netflix و لرز-اد شراب
مجازی فیلم و شراب شب های غربالگری ‘دردسر,’ زوج با شراب. وجود خواهد داشت یک گروه زوم تماس با مردم معاشرت در طول فیلم است. پاسخ دهید و اطلاعات بیشتر در eventbrite.com. 7 p. m. مارس 10; رایگان.

Dumb ماشین
جیل برنارد میزبان یک زن تریک نشان می دهد. سازمان دیده بان آن را در Facebook Live در روزهای جمعه در آوریل 10:30 p. m.

itemprop

شنبه:

خانواده اکتشافات: آشپزخانه داستان
تاریخ تئاتر Mu هنرمند سارا Ochs به Jumokbap معروف کره ای توپ برنج. دیدن لیست مواد تشکیل دهنده در Facebook و در اینجا پاسخ دهید. شنبه, 10 تا 10:45 p. m.

لودگی Lassy میخانه چیزهای بی اهمیت
بازی PG-13 بازی در روزهای چهارشنبه و شنبه ها در ساعت 7 بعد از ظهر در ماه آوریل است. چهار بازی ها – فیلم و موسیقی-مضمون و 18+ پیشنهاد, شنبه ها دانش عمومی و PG-13. در 7 p. m., Central زمان هر آهنگ در یوتیوب جریان زندگی می کنند. لینک خواهد شد ارسال شده در لودگی Lassy میخانه چیزهای بی اهمیت Facebook صفحه فقط قبل از. پیدا کردن اطلاعات بیشتر در اینجا.

شجاع جدید کارگاه می رود ویروسی
هفتگی دیجیتال سری شامل قسمت های اصلی پر از طنز, داستان سرایی و مصاحبه های ارائه شده توسط Brave New کارگاه آموزشی کمدی تئاتر. این مجموعه را از ویژگی های همه قسمت های جدید هر شنبه شب در 8 p. m. در جریان Facebook Live و در www.bravenewworkshop.com. تمام کمک های ساخته شده در طول پخش برنامه های کمک به حمایت از این سازمان در حالی که خود را به طور منظم عملیات باید بسته باقی می ماند. 8 بعد از ظهر مارس 4 رایگان.

itemprop

سحر و جادو آینه مجازی تجربه
Pop-up کلاس های رقص, هنر, داستان, بار, خواب, احزاب, بازی شب و بیشتر توسط پری داستان شاهزاده خانم از طریق Facebook live. با کلیک بر روی “علاقه” خود را برای دریافت به روز رسانی و بررسی یک نمونه در این “بحث و گفتگو” بخش Facebook صفحه. رایگان. 6:30 p. m. روز شنبه, آوریل 11.

شنبه مدار میزبانی YWCA مینیاپولیس
کار کردن با, به عنوان مثال. پیدا کردن آن را در Facebook و زوم. شنبه ها در ماه آوریل از 9 تا 10 صبح

یکشنبه:

مادر بانجو یکشنبه Singalong
هر یکشنبه, مادر, بانجو خواهد بود جریان عملکرد در Facebook صفحه ای که سنگین است بر مشارکت مخاطبان. الن استنلی منجر خواهد شد و شنوندگان در عامیانه و انجیل آهنگ که تمام خانواده می توانید آواز خواندن همراه. یک تضمین بزرگ شروع به خود را صبح روز یکشنبه. ساعت 11 صبح مارس 12.

ماندن در خانه و هنر
هنرمند محلی امی برنج آپلود رایگان قطعات برای دانلود برای رنگ آمیزی جلسات.

نه رایگان بلکه COOL:

پل شکاف
زندگی می کنند جریان به نفع کنسرت در یخچال برای هنرمندان محلی و مهمان نوازی که کارگران مجبور شده اند از کار با توجه به COVID-19 خاموش شدن ناگهانی. پخش ویژگی های مینه سوتا نوازندگان PaviElle این 4onthefloor دیو پادشاه مایک میشل و نارنجی, خوبی, و بیشتر. بلیط ها با قیمت مناسب در مینیاپولیس حداقل دستمزد از $11 با یکی از بلیط های پرداخت برای یک ساعت از کار برای آواره کارگران صنعت. درآمد حاصل از این نمایش اهدا خواهد شد به شمال می ایستد یک Sanneh بنیاد کمک های مالی صندوق برای صنعت مهمان نوازی حرفه ای. بلیط و اطلاعات بیشتر در www.vemos.io/bridgethegap. 6-10 بعد از ظهر مارس 11; $11.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>