AAUW TechTrek اردوگاه بورسیه تتم شرلی رید

کمک هزینه تحصیلی اعطا شده توسط ونیز شاخه ای از انجمن آمریکایی از دانشگاه زنان (AAUW) برای دختران حضور TechTrek خواهد بود در حال حاضر به نام شرلی رید کمک هزینه تحصیلی است. تعیین افتخارات رید که در خدمت به عنوان شعبه جمهور از سال 2009 تا 2013 و بعد از آن رئيس جمهور از سازمان در سطح ایالت. او به طور غیر منتظره پس از حرکت اخیر به فیلادلفیا به نزدیکی خانواده یک روز قبل از تولد 83.

رید که تا به حال زندگی می کردند در منطقه شیکاگو ساخته بازنشستگی اش در ونیز برای دو دهه پس از یک حرفه ای در آموزش ابتدایی است.

با گسترش جذب سرمایه گزینه های ونیز شعبه ارائه شده بیش از $21,000 در بورسیه به TechTrek در پنج سال گذشته است. این هفته مسکونی اردوگاه آغاز شد که به عنوان یک ملی AAUW برنامه در حال حاضر در عمل دو سالانه جلسات تابستان در فلوریدا. اردوگاه طراحی شده است برای ارائه تجربه عملی برای دختران در بنیادی افراد (علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضی) و معرفی آنها به متخصصان در این زمینه.

رید در ادامه برای تبدیل شدن به رئیس جمهور از فلوریدا AAUW و رهبری گسترش TechTrek در سراسر کشور استقرار AAUW FL حمایت از بنیاد و تشویق شاخه به شدت تمرکز بر سیاست های عمومی.

ونیز AAUW همچنین حامیان کمک هزینه تحصیلی برای زنان که قطع شده خود را به آموزش و پرورش و یا شروع یک درجه بعد از آن در زندگی و ارائه شده تقریبا $80,000 به این برنامه پس از 2015.

“شرلی کاملی از نوع فردی برای آنها این کمک هزینه تحصیلی به معنای” با توجه به کاتلین Pickering, زمان ونیز AAUW جمهور. رید شروع یک برنامه در سرمایه دانشگاه در کلمبوس, اوهایو و قرار است که در انتظار نگه داشته زمانی که او ازدواج کرده شوهر Ralston و بزرگ شده یک خانواده شش فرزند است. در سن 48 او را به مدرسه بازگشت و آموزشی مدرک از دانشگاه ایلینوی رفت و آمد با یکی از فرزندان خود را که ثبت نام کرده بود در همان زمان.

– ارسال شده توسط جودیت هوستون

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>