قادر به میزبان سنترو را تاکو بل با مضمون pop-up این شنبه

از 5 تا 10 بعد از ظهر فردا قادر Seedhouse + آبجوسازی شما را دعوت به چهارم وعده غذایی به عنوان مفهوم توسط Centro در پوپول ووه شرق برتر سریع-بازی گاه به گاه taqueria.

“همه را دوست دارد تاکو بل. آن را فقط سرگرم کننده می گوید:” جامی اولسون, Centro صاحب. “ما تی شرت ساخته شده ما یک منو مدیره ما و دوباره می شیم پاپ موسیقی. ما می خواهم آن را بیشتر شبیه به یک تاکو بل مغازه خواربار یا مشروب فروشی. آن را فقط مانند یک بازی سرگرم کننده و پر جنب و جوش, حزب با ’90s و تاب است.”

“ما همیشه نوع شوخی در مورد آن” اولسون گفت. نهایی الهام به دنبال از طریق در شوخی آمد در بخشی از امثال Animales کباب اخیر مک دونالد pop-ups.

اولسون گفت: شهرستان صفحات آن پیراهن T-زنگ مدرسه آرم بهینه سازی می گویند “سنترو بل” و خواهد بود slinging Baja انفجار از جاز فنجان – y’know کسانی که در همه جا یک بار مصرف موم فنجان squiggled با فیروزه ای و بنفش. هر دو كلاسيك نوشیدنی و اجرا محدود merch در دسترس خواهد بود برای خرید فردا.

سنترو بل منوی غذایی نشان دهنده دوران تاکو بل زمانی که زنجیره ای و ناحیه هنوز هم به سختی اهمیت, فقط قبل از زنجیره منتقل ارائه خود را به بهترین لذت می برد از یک ماشین پارکینگ. (در خود نویسنده نظر که تغییر رخ داده در سال 2001.)

“وجود خواهد داشت یک Quesarito ما میخوایم انجام Crunchwrap عالی قشنگ Gordita بحران Doritos Locos و سپس تاکو و سه بسته تاکو و همچنین, بنابراین شما می توانید پوسته سخت یا نرم و شل می گوید:” اولسون. سنترو churros خواهد بود مبدل به عنوان “دارچین تاب” برای روز بیش از حد.

برای کسانی که به دنبال همراه از طریق مرکز رسانه های اجتماعی اعلام این Taco Bell-مضمون shenanigans آمده ممکن است به عنوان یک شوک; حتی اگر آنها نشده است تبلیغات پاپ آپ آشکار سنترو حذف شده است نکات ظریف (مانند تصویر بالا و یا پلاستیکی برای رفتن ظروف با تاریخ و بدون هیچ توضیحی) برای مدتی در حال حاضر.

“ما در حال تلاش برای به دست آوردن یک متوقف و دست بردارد قبل از این رویداد,” او گفت: از این پایین کلید استراتژی بازاریابی است.

و در صورتی که بدترین سناریو اتفاق می افتد ؟ آنها هم یک طرح بازگشت به بالا: “Take ما پیراهن و تاکو جان پیراهن در زیر.”

سنترو بل در قادر Seedhouse + آبجوسازی
1121 کوئنسی سنت NE, مینیاپولیس
چهار شنبه, فوریه 22 سال 2020
“از 5 تا 10 p. m. مگر اینکه برای برخی از این دلیل ما اجرا از مسائل”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im