قادر جدید آبجو Ol’ قابل اعتماد است کامل است. فقط فکر نمی کنم بیش از حد سخت در مورد آن.

آبجو از زمین از آسمان آبی آب بازدید خواهم تنها مقدار مناسبی از هیچ چیز به علاوه™ زمانی که در خدمت یخی سرد آغاز شده بیش از ان هزینه های کمتر از یک پیتزا در هر مورد و به نوعی دور می شود با داشتن یک طلسم است که بهتر بود یک هرزه حبوبات با نام تجاری. من هم به ندرت می خواهید بیش از دو و نیم از بچه های کوچک ایده آل است که در جهات دیگر بیش از حد.

به طوری که قادر Seedhouse + آبجوسازی مردم hollered راه من با اطلاعات در مورد Ol’ قابل اعتماد خود را جدید 4% ABV, نور, آبجو, من احساس می کنم ممکن است دچار یک سکته مغزی. “الهام سنتی Folköl آبجو از سوئد افسانه ای نور انتخاب آبجو از ایالت مینه سوتا و ما پدران’ آتش احزاب از 90” آنها نوشت: این “آبجو با طعم آبجو” به نظر می رسید در نقطه مقابل هر هنر و صنعت آبجو طرح انتشار اطلاعات و یادداشت ها مزه من می خواهم مواجه می شوند. من می توانم قسم خورده ام که بوی ضعف مخلوط گاز و خاک مانند یک فضای کاری از دست مدتها پیش پیچید به من احمق کار از خانه و خواننده…

“شما باید به من توجه کامل — این یک ایده بسیار جذاب” من پاسخ داد.

سه روز بعد یک جعبه با یک چمدان مانند دسته (ایده آل من کیف, tbh) سپرده شد من تحت اللفظی آستان. بر اساس نام تجاری به تنهایی آن را به نظر می رسد آن وارد شده از طریق پورتال در فضا-زمان از سال 1981.

Ol' Trusty's case features a handy-dandy built-in top handle, for *smarter* carrying than pictured here.

Ol’ قابل اعتماد مورد ویژگی های دستی شیک پوش ساخته شده است در دسته بالا, برای *دقیق* حمل از تصویر اینجا. سارا Brumble

من با دو نفر خارج بسیار دور از هم به دلیل نوشیدن به تنهایی خنثی تمام معانی مثبت از فکر کردن به “ساده تر است.” پس از اولین جرعه یکی سابق آبجوسازی کارمند بانگ زد: “کار خوب قادر است!”

Ol’ قابل اعتماد تحویل دقیقا آنچه که من شخصا امیدوار بود: هام را به همراه. چرا که قادر متوجه شدم یکی از راه های به استقامت از طریق این واقعا زمان تاریک برای سوتا هنر و صنعت آبجو صنعت درگیر خشنود مشتریان خود را در یک سطح پایه – از آنجا که بسیاری از ما نمی تواند (یا نمی خواهد) نوشیدنی بزرگ “آبجو” در به طور منظم.

اما در حالی که sipping قادر است crisply crushable دم من افکار سرگردان را به آنچه در آن به معنی برای آبجوسازی به مهار تجارت و سرمایه گذاری در finessed نوستالژی rebranded برای مصرف در حال حاضر ؟ که هر چند این آبجو طراحی شده بود و مصرف آن touchstones – یکپارچهسازی با سیستمعامل برچسب زدن و رسیدن به پایین از یک آبجوسازی در یک محله که هنگامی که بسیاری از کارگران یقه آبی – ممکن است کام تلخی به برخی از? و به جرعه جرعه می دانیم که من frothed در ایده guzzling هر قطره که نه-جهانی قابل اجرا از شهد سرد می تواند در سایه نشسته برای “کار”?

متاسفانه من قرار داده ایم ما حق بازگشت که در آن ما شروع شده هر چند: ساده تر از چیزی است که سخت تر از آن می توان برای به دست آوردن حق. وجود دارد رفتن به عقب و تجارت در غربت در اینجا و در حال حاضر پیچیده است چیزی که هیچ دو راه در مورد آن. شاید این حساب برای کمبود سادگی در زندگی و همچنین کمبود رقیب هام تاج و تخت پس از 150 سال ؟ (من نمی دانم brah!)

Ol’ قابل اعتماد خود را ، آن است که در واقع کامل تفسیر از آنچه قادر به شعار وعده: یک نور آبجو برای نوشیدن. پس از دو شاید سه قوطی از چیزهای مغز شما باید به نوبه خود.

موارد Ol’ قابل اعتماد خرده فروشی برای به عنوان کم به عنوان $11.99 و حاوی 12 تا 16 اونس pounders و می توان در محلی فروشگاه ها مشروب; گیر crowlers از دم از قادر شمال شرقی مینیاپولیس taproom.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>