دقیق ویروس گزارش یک میدان مین برای رسانه ها

نیویورک — پوشش coronavirus داستان نیاز به دقت ناوبری و توجه ثابت.

اخبار سازمان تلاش مسئولانه به گزارش سلامت رو به رشد بحران مواجه با وظیفه انتقال آن جدیت و بدون تحریک وحشت نگه داشتن با استفاده از اطلاعات در حالی که مقدار باقی می ماند یک رمز و راز و به طور مستمر ارائه مشاوره به خوانندگان و بینندگان چگونه برای ایمن ماندن.

“این یک 24 ساعت در روز و هفت روز-یک-هفته-در-جهان داستان” گفت: Michael Slackman دستیار سردبیر بین المللی در نیویورک تایمز.

بار حفظ زنده اخبار وبلاگ در مورد کوروناویروس که تجدید 24 ساعت شبانه روز با سردبیران در نیویورک و لندن و هنگ کنگ تقسیم مسئولیت است. شل کانال راه اندازی توسط آسوشیتد پرس روزنامه نگاران به بحث پوشش در میان خود و کمک به داستان بیش از 400 عضو دارد. شروع دوشنبه, NBC News تبدیل آن صبح عضویت در خبرنامه تنها به وسیله ای برای صحبت کردن در مورد این بیماری است.

Coronavirus است بیمار هزاران قرنطینه میلیون و ارسال بازارهای مالی وضعیتی وخیم — همه در حالی که برخی از منتقدان فرهنگی می گویند داستان است پر از شکوفه.

“این سخت است به مردم بگویید برای قرار دادن چیزی به زمینه و برای آرام کردن زمانی که اقدامات که در بسیاری از موارد بسیار قوی هستند و یا بی سابقه ای گفت:” گلن نواک مدیر Grady دانشگاه, مرکز سلامت و خطر ارتباطات در دانشگاه گرجستان است.

اما این چیزی است که روزنامه نگاران مسئول پوشش خبری می گویند که آنها نیاز به انجام است.

“ما شده اند ارائه بسیاری از explainers Q-و-یک تلاش برای ذخیره کردن در روشن و به زبان ساده چه علائم و چه به معنی بیماری برای مردم گفت:” جان فاهی بهداشت و علوم سردبیر در AP.

ترس یک واکنش طبیعی هنگامی که مردم در مورد خواندن میلیون ها نفر از مردم قفل شده در چین است. در عین حال این هم درست است که در حال حاضر فرد خطر ابتلا به مردم است بسیار کوچک است.

اواخر هفته گذشته بار’ ویویان وانگ سعی در نشان دادن برخی از پیچیدگی در مورد نوشتن یک بیماری است که زده شده است بیش از 80 ، 000 نفر با یک کشته و نزدیک به 3000. اکثر مردم علائم خفیف — ثروت خوب است که تناقض می تواند این بیماری را سخت تر باشد چون بسیاری نمی خواهد متوجه آنها coronavirus او اشاره کرد.

“من نگه داشتن یاد بینندگان که هنوز هم بر اساس دو بسیار بزرگ مطالعات اکثریت قریب به اتفاق افرادی که به این عفونت در حال رفتن به مریض گفت:” سانجی گوپتا, CNN, پزشکی خبرنگار. “آنها در حال رفتن به یک بیماری خفیف اگر هر, و آنها در حال رفتن به بهبود می یابند. این گرایش به بسیار اطمینان بخش به مردم است. اما من نمی خواهم برای به حداقل رساندن این. ما در حال برخورد با چیزی است که در حال رشد و تبدیل شدن به یک مشروع همه گیر.”

“همه گیر” تعریف شده توسط وبستر به عنوان شیوع رخ می دهد که بیش از یک گسترده جغرافیایی منطقه و تاثیر فوق العاده بالا نسبت جمعیت — یکی از ترسناک کلمات و عبارات است که برخی از روزنامه نگاران و مراقبت در مورد استفاده از.

فاهی گفت: AP اجتناب آن را “مرگبار” بیماری چون برای اکثر مردم نیست. دکتر جان تورس پزشکی خبرنگار در ان بی سی نیوز ویرایشهای از عباراتی مانند “وحشتناک” یا “فاجعه بار است.”

“من سعی می کنم به گودی بیش از حد در صفت” تورس گفت.

تقریبا هر روز به ارمغان می آورد کلمه بیشتر موارد در بیشتر کشورها است. که اخبار. در عین حال باید روزنامه نگاران در نظر گرفتن تاثیر تجمعی از یک آماری drumbeat? “در برخی از نقطه در اعداد کمتر معنی دار” گوپتا گفت.

تصاویر بیش از حد شایستگی بررسی دقیق است. عکس از مردم با پوشیدن ماسک صورت اغلب نشان دادن داستان با وجود شواهدی که ماسک موضوع کمی در انتقال ویروس نواک گفت.

پر شور عناوین می توانید توجه و در عین حال نیز بی ارزش بترساند. یک مجله آتلانتیک مقاله هفته گذشته با عنوان “شما به احتمال زیاد برای دریافت Coronavirus.”

پیروی از عواطف واحساسات در واقع تمایل به کاهش در این شرایط گفت: پیتر Sandman یک مشاور و متخصص در خطر ارتباط است.

“گزارشگران عشق به sensationalize چیزهای بی اهمیت و یا نادر خطرات — فکر می کنم خوردن گوشت باکتری — به مخاطبان خود یک نیابتی هیجان” Sandman گفت. “اما هنگامی که خطرات جدی و گسترده پوشش رسانه ای می شود و هوشیار است.”

کلمات و اعمال از روزنامه نگاران و دیگر چهره های عمومی ارسال سیگنال های خود را.

سی ان ان گوپتا صحبت در مورد افرادی که نیاز به در نظر گرفتن “اجتماعی فاصله” اگر جیب عفونت ساخت در ایالات متحده است. او نشان داده است در هوا که در خانه خود مواجه نگردند با منابع در مورد خانواده خود را به باقی می ماند خانه برای هر دوره از زمان.

“مردم می تواند وحشت زده که” گوپتا اذعان کرد. “آن را به قصد. آن را در راه است که شما انتقال این چیزها.”

این خبر در هفته گذشته و همچنین یک کمی ترسناک بود که آن را نشان داد که فدرال مقام بهداشتی در حال بررسی بر روی coronavirus آمادگی فرزند خود را از منطقه مدرسه. Donald G. McNeil علوم, خبرنگار, در, نیویورک تایمز, جلب توجه برای صحبت کردن در مورد خود و آمادگی در روزنامه پادکست “روزانه.”

“من زمان زیادی را صرف فکر کردن در مورد اینکه آیا من که خیلی جنجال آفرینی و یا اینکه آیا من که به اندازه کافی جنجال آفرینی” او گفت:.

علاوه بر این به طور مداوم یادآوری به مردم در مورد اصول اولیه بیماری نگاران می گویند این مهم به توضیح آنچه آنها نمی دانند.

“این اجازه می دهد تا آنها بدانند که ما نه فقط نادیده گرفتن سوال و یا آنها را رد و آن را یک فرصت برای نشان دادن خوانندگان چه علم پیشرفت می کند در زمان واقعی” گفت: laden, بهداشت و علوم سردبیر واشنگتن پست.

این پست لنا H. خورشید و Yasmeen غلامعلی نوشت: هفته گذشته در مورد وزارت بهداشت و خدمات انسانی ارسال کارگران بدون آموزش مناسب و یا دنده محافظ برای دیدار با اولین آمریکایی که در سمت چپ coronavirus کانون ووهان چین.

این ویروس تولید عرضه به ظاهر بی پایان از داستان است که کشش فراتر از پزشکی: وال استریت جست و خیز کردن مدرسه و کسب و کار بسته شدن کنسرت لغو شد. سازندگان تاج آبجو گزارش را رد کرده است که شباهت نام خود را به این ویروس صدمه زدن به کسب و کار. ایتالیایی ها shying است به دور از سنتی بوسه بر روی گونه. Churchgoers عصبی هستند در مورد دست دادن سلام.

پنج شنبه گذشته AP ذکر شده 17 coronavirus داستان در هضم آن را می فرستد به مشترکین از جمله قطعات از ژاپن و ایتالیا و استرالیا و کره جنوبی و چین است.

زمان طول می کشد افتخار در چگونه آن را برفلد زندگی مردم گیر در ووهان از طریق گزارش های کریس باکلی امی شین و Elsie چن. چنین خط مقدم گزارش نشان می دهد دیگر نیاز دارید: کاغذ حفظ یک خط تلفن با یک حرفه ای پزشکی برای پاسخ به پرسش خبرنگاران در مورد خود نگران سلامت Slackman گفت.

به عنوان اجتناب ناپذیر است در تقسیم بار coronavirus تبدیل به یک مسئله سیاسی در ایالات متحده, که در آن مفسران وزن در چگونه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در واکنش به بحران است. در فاکس نیوز, Donald Trump Jr. گفت: از دموکرات: “برای آنها را امتحان کنید به یک بیماری همه گیر و امیدوارم که آن را در اینجا می آید و کشته شدن میلیون ها نفر از مردم به طوری که آنها می تواند پایان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رگه برنده شدن یک سطح جدید از بیماری است.”

سی ان ان گوپتا گفت که او تلاش می کند تا با احتیاط از آنچه سیاستمداران می گویند در مورد کوروناویروس.

“به عنوان یک روزنامه نگار پزشکی, من ندارد و لوکس فقط کسی نظر در مورد چیزی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>