اوج کمدی Co. بازگشایی برای خنده. مرتب کردن بر اساس.

این آخر هفته کمدین جکی Kashian پیت لی و گرگ کلمن انجام خواهد شد زنده از خانه های خود به عنوان بخشی از اوج به خودی زوم را نشان می دهد. ایده برای (تقریبا) بازگشایی اوج آمد از Kashian که انجام شده است زوم را نشان می دهد برای طرفداران او در طول چند هفته گذشته به منظور کار بر روی مواد به صورت یک آلبوم او قصد دارد به رکورد مدتی این سال است.

“من نیاز به انجام standup comedy,” Kashian می گوید. “من نیاز به صحبت کردن با مردم و واکنش های خود را. و من می دانم که چگونه حوصله همه است بنابراین آن را حس می کند.”

اوج صاحب لوئیس لی می گوید که Kashian او نزدیک یک هفته با این ایده که او می تواند در ترویج این رویداد است. لی شروع به پریدن کرد در این فرصت.

“این بسیار مهم است برای کمیک به نگه داشتن کار بر روی مواد خود را در حالی که هر باشگاه در این کشور تعطیل است می گوید:” لی. “این ممکن است زندگی می کنند نشان می دهد اما هنوز هم یک راه جالب برای دیدن کمدی.”

“هیچ کس حمایت بیشتری از جکی Kashian حرفه ای از لوئیس لی. و که شامل جکی Kashian که ظاهرا نیز صحبت می کند در مورد خودش در سوم شخص” او می گوید. “من به نام لوئیس و گفت:” لطفا به من بگویید که شما در حال رفتن به بازگشایی شده است.’ و او گفت: آنها می باشد درست اما اگر همه چیز بسته ماندن برای بیش از حد طولانی می تواند آنها را در معرض خطر واقعی. بنابراین من می خواستم برای پیدا کردن یک راه برای کمک به ایجاد پول برای نگه داشتن باشگاه شناور و همچنین پول را برای ما [اجرا] به پرداخت اجاره.”

پس از دو فروخته شده را نشان می دهد آخر هفته گذشته Kashian می گوید زوم مجموعه شده اند و ضربه را با مخاطبان و هموطنان کمیک, اگر چه برخی از نیاز به یک کمی بیشتر اثبات بیش از دیگران است.

“من شنیده ام کمیک بگو: آن را واقعی نشان می دهد.’ من انجام داده ام یکی nighters در مینت, North Dakota بنابراین به نظر من از هر فرصتی برای انجام کمدی با مردم واقعی است نشان می دهد” Kashian می افزاید.

قالب را نشان می دهد این است که کمی متفاوت از معمول اوج شب (بدیهی است) و آنها نیز با یک نقطه قیمت پایین تر. 10 دلار شما می توانید یک لینک به خصوصی زوم رویداد که در آن شما می توانید هر یک طنز انجام 20 دقیقه مواد. گذشته از این سطح از استعداد انجام Kashian می گوید: قیمت بلیط شده است برای کمک به حمایت از هر دو نوازندگان و اوج خود را.

تولید ارزش در زوم را نشان می دهد نیز به ارزش قیمت پذیرش به عنوان نوازندگان هنوز هم قادر به انجام جمعیت کار و تعامل با مخاطبان خود را.

“ما وصل نمودن صدای مکالمه مانند 20 نفر برای نشان می دهد به طوری که ما می توانید شنیدن واکنش های خود را, اما من همچنین می توانید هر کسی که به سیستم وارد شده” Kashian می خندد. “پس اگر من می خواهم به صحبت کردن با کسی که نام خود را سمت راست وجود دارد در لعنت صفحه نمایش. هفته گذشته من تو را دیدم یک پسر روشنایی یک کاسه در مجموعه من و من ایستاد و گفت: “هی مرد شما بالا ؟” و او unmutes خودش و گفت: “بله! شما در حال انجام بزرگ, جکی. رفتن نگه دارید!’ این واقعا سرگرم کننده بود.”

در حال حاضر وجود دارد تنها یک نمایش برنامه ریزی شده برای این جمعه 8 p. m. اما اگر در هفته گذشته نشان می دهد هیچ نشانه ای وجود دارد و فقط ممکن است بیشتر اضافه شده است.

“هفته گذشته من فکر می کنم افرادی که در مورد نشان می دهد اولین بار کنجکاو اگر آن را واقعی است. سپس وقتی که یک به فروش می رسد و آنها را دیدم که اضافه شده یک دوم آنها می دانستند آن را برای واقعی است.”

در حالی که او اذعان می کند که آن را ایده آل برای راه اندازی کمدی Kashian می گوید او فقط خدا را شکر برای این شانس را به انجام.

“وجود دارد هیچ قانون سخت و سریع برای, کمدی,” او می گوید. “این نشان می دهد نوع مانند متادون. آن را نمی ممکن است چیزی واقعی, اما آنها هنوز هم کار می کنند.”

می افزاید: Lee “کسی که تحت فشار قرار دادند یک کمدی دکمه تنظیم مجدد چند هفته پیش. ما در حال حاضر در تلاش برای تنظیم به دنیای جدید است. ذهن خلاق همیشه بهترین کار هنگامی که یک زندگی پر از عدم قطعیت است.”

اگر شما بروید:

اوج زوم خودی نشان می دهد ویژگی های جکی Kashian پیت لی, گرگ کلمن
8 p. m. روز شنبه, آوریل 1
$10
اینجا کلیک کنید برای دریافت بلیط

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>