Acme جالب فرد مسابقه خنده در چهره coronavirus (از یک فاصله امن)

لگد زدن امروز 8 ژوئیه دور اول ویژگی های بیش از پنج شرکت کنندگان هر شب انجام بهترین خود را سه دقیقه از مواد. آن را ادامه خواهد داد در طول تابستان با برنده 1.000 دلار درآمد و بالیدن نهایی از سرحال کمیک.

شروع به عقب در سال 1992 به اوج را FPC شده است مسئول برای کمک به برخی از مینه سوتا بزرگترین standouts خود را شروع کنید. چاد Daniels, برایان میلر مری مک اندی Erikson, علی سلطان و یک دسته کامل تر یا برنده مسابقه و یا می آیند واقعا نزدیک و قبل از تبدیل شدن به محلی و ملی, کمدی, ستاره است. آن را نیز به عنوان ضرب المثلی گورستان cringeworthy اجرای برنامه توسط افرادی که تا به حال برای یادگیری راه سخت است که آنها لازم نیست که آنچه در آن طول می کشد تا آن را در مرحله (از جمله ارادتمند شما; سال 2008 یک سال).

در حالی که اوج نمی دانم تا چند سال پیش اگر آنها حتی می تواند اجازه به مخاطبان در داخل باشگاه در تمام این مسابقه هرگز در بلوک سفت.

“ما واقعا نمی داند لغو آن به دلیل آن را یک رویداد هیجان انگیز است که ما و محلی آماتور نگاه به جلو به انجام سالانه می گوید:” اوج مدیر Eric Johnson.

که گفت: این باشگاه به تازگی تبدیل خود را به یک مقیاس کامل استودیو به منظور در حال حاضر نشان می دهد که از طریق زوم با یک نرم و صاف کردن, جلا, Netflix خاص-مانند احساس. بنابراین آنها باید به در نظر گرفتن چگونه آنها به نگه داشتن مسابقه زنده اگر آنها نمی توانست جمعیت.

“هنگامی که ما تعطیل شد ما مشغول به کار بودند در figuring چگونه به آن را زوم مسابقه” جانسون همچنان ادامه دارد. “در حال حاضر که ما باز دوباره همه شرکت کنندگان انجام خواهد شد در مرحله. اما ما هنوز هم می خواهم به استفاده از زوم برای این نشان می دهد بنابراین شرکت کنندگان می توانند دعوت کالج خود رفقا از فلوریدا و یا خود را از آریزونا به تماشای آنها.”

با توجه به جانسون مسابقه به طور معمول به تساوی در هر نقطه از 150-175 ثبت نام در هر سال اگر چه یک تکه از کسانی که بیش از حد می ترسم به دنبال از طریق. در این سال وجود دارد در حال حاضر 80 شرکت کنندگان ثبت نام شده و هر کسی که علاقه مند است (و هرگز پرداخت شده است به انجام کمدی) هنوز هم می توانید ثبت نام بیش در اوج وب سایت.

در سال گذشته شرکت کنندگان اجازه داده شد 20 افتخاری بلیط برای شب خود را به کمک به آنها را به پشته عرشه در نظر واکنش جمعیت. با توجه به محدودیت ظرفیت (هر نشان می دهد در اوج است و در حال حاضر در پوش 75) اجرا خواهد شد دریافت چهار بلیط و چهار زوم بلیط به جای. اما بر خلاف دیگر مسابقات که در آن نقاشی جمعیت برابر است با موفقیت جانسون اصرار دارد که اوج است unphased محبوبیت.

“هر بازیگر می تواند به شما بگویم که ما قرار نیست وزن زیادی در مورد اینکه آیا یک مجری می تواند مردم را به نشان می دهد و مخاطبان پاسخ این است که هرگز یک کراوات شکن,” او می گوید. “ما مسابقه ای است که به شدت بر اساس شایستگی. نوازندگان لازم نیست به نگرانی در مورد اینکه آیا آنها می توانند بسته یک اتاق; آنها فقط نیاز به تمرکز بر روی اینکه آیا آنها می توانند به بهترین جوک.”

آیا در این سال محصول از شرکت کنندگان تبدیل به کمدی زباله و یا گنج است که هنوز هم در هوا. اما چیزی که ما می گویند برای تقریبا قطعی است که وجود خواهد داشت بسیاری از افتضاح جوک ترکیب و قرنطینه.

اگر شما بروید:

Acme جالب فرد مسابقه
هفتگی آغاز جولای 8
ثبت نام در AcmeComedyCompany.com

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>