فعال اما Gonzalez انتقاد شدید کالج جدید بیل در صدای جیر جیر به 1.6 میلیون پیروان

گونزالس به دست اورد شهرت به عنوان یک اسلحه کنترل فعال پس از بازمانده پارک تیراندازی. او حضور در کالج جدید است و صحبت کردن در برابر تلاش به نوار کالج مستقل از وضعیت.

پس از مصرف در انتخاب رهبران در مورد حقوق تفنگ در پی یک تیراندازی که منجر به کشته شدن 17 نفر در دبیرستان در پارک برجسته فعال اما گونزالس در حال حاضر صحبت کردن در مورد یک لایحه که نوار کالج خود از استقلال است.

گونزالس گفت: او در توییتر پس از 1.6 میلیون نفر است که تلاش برای ایجاد جدید دانشگاه فلوریدا که او در حال حاضر حضور یک ماهواره از دانشگاه فلوریدا “به عهده باور نکردنی و منظورم باور نکردنی حماقت است.”

دولت و مجلس تخصیص بودجه کمیته است که بحث لایحه امروز که به کالج و دانشگاه پلی تکنیک فلوریدا ماهواره دانشگاه UF.

Gonzalez نگرانی است که نابود کردن همه چیز او را دوست دارد در مورد کالج جدید یعنی تو رفتگی در دیوار خود وضعیت در دانشگاه به عنوان یک سیستم کوچک هنرهای لیبرال افتخارات کالج می کند که جایزه نمرات و پرورش یک محیط صمیمی بین دانشجویان و استادان.

“هیچ بخشی از من بود علاقه مند در یک صورت از دست رفته در یک سالن سخنرانی – به وجود, در دانشگاه که اساتید نمی تواند مراقبت کمتر در مورد من روانی یا سلامت جسمی یا توانایی – به حرف نمرات که مرا بیرون کشیدن مو من” Gonzalez می نویسد: در نامه ای به نمایندگان مجلس.

به فلوریدا نمایندگان که در حال فکر کردن در مورد رای گیری بله در ادغام لایحه جدید کالج – please don’t. آن را به عهده باور نکردنی و منظورم باور نکردنی, حماقت است. من نمی تواند در شمارش به صحبت کردن با شما در فرد اما در اینجا این است که شهادت من برای شما به عنوان خوانده شده. pic.twitter.com/18upjCydWM

— اما گنزالز (@Emma4Change) 25 فوریه سال 2020

گونزالس یکی از برجسته ترین فعالان دانشجویی به ظهور پس از تیراندازی در Marjory Stoneman داگلاس دبیرستان. او معروف است در بخش, با تشکر برای یک سخنرانی آتشین او در یک تجمع پس از تیراندازی.

خال خال هفته گذشته در یک تجمع برگزار شده توسط دانش آموزان در اعتراض به دانشگاه تحکیم لایحه Gonzalez نگه داشته است مشخصات پایین پس از شروع دانشگاه. او کاهش یافته است از طریق یک نماینده بود در مصاحبه با روزنامه هرالد تریبون در سال 2018 است.

اما این لایحه تهدید جدید کالج استقلال به نظر می رسد در یک مسیر سریع در فلوریدا خانه و Gonzalez به نظر می رسد مشتاق به در راه ایستاده است.

“کالج جدید اول من بود و واقعا تنها انتخاب برای کالج” گونزالس می گوید: در نامه ای به نمایندگان مجلس.

“من می خواستم یک محل که در آن من می تواند داده های بی شماری و شخصی فرصت” او می نویسد: بعد از آن. “به فشار برای عربی کلاس آموزش داده می شود که دوستان و من کمک کردم که اتفاق می افتد جایی که من می تواند به اشخاص در آخر هفته که در آن همه ما این است که طبخ شام و گوش دادن به janelle monae که در آن من می تواند لپ تاپ من در یک جدول در کتابخانه برای یک ساعت unwatched و می دانم که هیچ کس به جای تو آن را که در آن من می تواند رها کردن از یک روز و لاتین بعدی که در آن من می توانم هرگز به یک کلاس ریاضی و هنوز هم فارغ التحصیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>