بازیگر Jussie Smollett, چهره 6 اتهامات جدید در شیکاگو

شیکاگو — بازیگر Jussie Smollett, مجرم شناخته شد شنبه برای بار دوم به اتهام دروغ گفتن به پلیس در مورد یک نژادپرست و ضد همجنسگرایان حمله او گفته صحنه خود را در سال گذشته در مرکز شهر شیکاگو است.

کیفرخواست آمد از ویژه دادستان که منصوب شد و پس از طبخ دادستان شهرستان کاهش یافته و همان اتهامات در ماه مارس گذشته.

ویژه دادستان دن وب در بیانیه ای گفت که Smollett چهره شش فقره از رفتار آشوبگرانه اتهام که بنیادی از چهار جداگانه گزارش نادرست که او به پلیس است که در آن او به مخالفت او قربانی یک جنایت نفرت “دانستن است که او قربانی یک جنایت است.”

Smollett, که سیاه و سفید است و در اصل به اتهام رفتار آشوبگرانه در ماه فوریه گذشته به اتهام برگزاری این حمله و دروغ گفتن در مورد آن را به دست آورديم. اتهامات کاهش یافته و یک ماه بعد با کمی توضیح عصبی مقامات پلیس و سپس شهردار رام امانوئل.

تینا Glandian, Smollett است وکیل بلافاصله بازگشت یک تماس برای نظر سه شنبه ،

Smollett پلیس گفت که او در راه رفتن به خانه در اوایل ژانویه ، 29, 2019, هنگامی که دو مرد نقاب دار را به او نزدیک شده نژادپرستانه و ضد همجنس توهین ضرب و شتم او و لوپ یک طناب دار به دور گردن خود را قبل از فرار. او گفت مهاجمان حداقل یکی از آنها او را به عنوان سفید به او گفت که او در “MAGA کشور” — یک مرجع به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین شعار “امریکا بزرگ دوباره.”

چند هفته بعد مقامات ادعا که Smollett, پرداخت, دو, دوستان, 3500 دلار برای کمک به او در مرحله حمله چون او ناراضی بود با حقوق و دستمزد خود را به عنوان یک بازیگر در “امپراتوری” و می خواستم به طبل تبلیغات برای کار خود را.

یک قاضی در ماه اوت منصوب Webb سابق آمریکا وکیل به عنوان یک دادستان ویژه برای نگاه به همین دلیل اتهام اصلی بودند کاهش یافته است. روزنامه همچنین به دنبال این که آیا تماس های که Cook County, وکیل دولت کیم Foxx تا به حال با یک Smollett نسبی سابق و دستیار سابق بانوی اول میشل اوباما بی جهت تحت تاثیر تصمیم به رها کردن اتهامات عنوان شده علیه. فوکس recused خودش از این مورد اما همچنان به وزن در.

در آن زمان قاضی مایکل Toomin که اختصاص این مورد به روزنامه مطرح شده احتمال این که Smollett می تواند شارژ دوباره.

در اخبار انتشار روزنامه گفت که او به این نتیجه رسیدند که تعقیب Smollett بود “به نفع عدالت” برای تعدادی از دلایل از جمله گسترده جزئیات Smollett نادرست و حساب و همچنین به عنوان منابع است که اداره پلیس انداخت بررسی است.

وکیل و قاضی اشاره کرد که در Smollett مورد خطر مضاعف صدق نمی کند چرا که او هرگز تحت پیگرد قانونی قرار.

این شهر شکایت کرد Smollett به دنبال بازپرداخت بیش از $130,000 برای اضافه کاری پرداخت می شود به افسران بودند که درگیر در تحقیق Smollett گزارش. Smollett وکلای باید گفت که این شهر نباید اجازه برای بازیابی هزینه های از Smollett دلیل آن را پذیرفته $10,000 از بازیگر “به عنوان پرداخت در کامل در ارتباط با اخراج از اتهامات عنوان شده علیه او.”

Smollett, پرونده تبدیل به یک مسئله در فوکس پیشنهاد برای دور دوم. کسانی که به دنبال سرنگون کردن اولین زن سیاه برای برگزاری این شهرستان بالاترین اجرای قانون موقعیت باید آرامش خود را از دست زدن به این موضوع به عنوان اتفاقی و غیر قطعی. آنها می گویند این نشان می دهد او قضاوت بد و نفع ثروتمند و قدرتمند در تصمیم گیری که پیگرد قانونی خواهد داشت.

فوکس انتخاباتی کمیته صدور گاز گرفتن بیانیه روز شنبه با اشاره به سابق FBI مدیر James Comey تصمیم به طور خلاصه بازگشایی رسیدگی به نامزد حزب دموکرات هیلاری کلینتون ایمیل در مدت کوتاهی قبل از انتخابات ریاست جمهوری در سال 2016 است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده خواهد بود.

“چه سوال اینجا است که James Comey-مانند زمان هایی که شارژ تصمیم” … که تنها می تواند به عنوان تفسیر بیشتر سیاسی از نظام عدالت چیزی است که رای دهندگان در عصر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن باید در نظر توهین آمیز” در این بیانیه از دوستان برای فوکس گفت.

Smollett نداشته قابل توجه فیلم و یا تلویزیون نقش اعلام کرد پس از خروج خود از سری فاکس اعلام شد در ماه آوریل 2019. تولید کنندگان باید گزینه ای را برای او را به عقب در ششمین و فصل نهایی است اما باید گفت که آنها هیچ برنامه ای برای انجام این کار است.

“امپراتوری” دارای 10 قسمت سمت چپ. آن است که برنامه ریزی برای بازگشت در مارس 3.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im