آدریان واشنگتن مذاکرات امینی و ماسک و شر از خدمات جریان

“من برونگرا. من نیاز به دیدن مردم. من نیاز به صحبت کردن با مردم است. من نیاز به توجه” او می خندد. “در این چند ماه گذشته من فقط تلاش شده است به درایو همسر و بچه ها دیوانه.”

سنت مبتنی بر ابر طنز است که انجام این جمعه در سیزیف دم همراه با الیز کول و Tobi Shammu است سخت به چشم پوشی است. واشنگتن فقط به عنوان با استعداد در دنباله دار دنباله دار خود را از کسب و کار و نظر او را به عنوان جوک گفتن. به طور منظم در خانه کمدی و اردوگاه نوار محلی او نیز بی امان پروموتر کنار هم قرار دادن نشان می دهد از خیابان به برینرد درآمد احترام از لیست کمیک مانند Dave Chappelle جو روگان و Donnell راولینگس همراه با یک جامد fanbase در سراسر کشور.

که در دستی زمانی که این بیماری همه گیر را متوقف توانایی های خود را به انجام.

“[در زمانی که این بیماری همه گیر ضربه] مردم خواست برای حمایت از من, اما آنها مطمئن نبودند که چگونه به آن را انجام دهد” او می گوید. “اما زمان در واقع کار می کرد چون من تا به حال آلبوم من آماده برای رفتن.”

ثبت شده در آستانه سال جدید واشنگتن در نظر گرفته شده برای اولین آلبوم خود را “برش از پارچه مختلف” به توان موجود در تمام جریان خدمات در ماه آوریل است. اما پس از تحقق است که آن را کمتر از نظر مالی مفید و با یک هجوم ناگهانی از زمان واشنگتن تصمیم به فروش آن را خود.

“من نمی دانستم چقدر این جریان سیستم عامل غارت شما,” او می گوید. “بنابراین من تصمیم به فروش آن را به طور مستقل و آن را به عنوان بزرگ است. من نگه داشتن مردم در تماس با آنچه در جریان است با من و من قادر به فروش حدود 150 نسخه هایی که اول هفته است. من این کار را انجام نمی گه دیگری بود, بنابراین من رفتن به اداره پست, ارائه, نسخه, هر آنچه که من تا به حال به انجام رسیدن آنها به مردم است.”

در حالی که دیگر کمیک تصمیم به حفظ مهارت های خود را تیز با زوم را نشان می دهد در طول قرنطینه واشنگتن تصمیم گرفت او مایل به صبر برای مخاطبان قبل از او پشت کردم به گفتن جوک.

“هیچ بی احترامی به هر کسی که زوم را نشان می دهد که فقط کار نمی کند برای من,” او می گوید. “من نیاز است که تعامل جمعیت و انجام آن را بر روی کامپیوتر می خواهم که برای من خواهد بود وادار کردن آن است.”

هنگامی که میله رو کلمه در ماه ژوئن که آنها می تواند بازگشایی واشنگتن رفت و به کار ترویج عمومی نشان می دهد در خیابان و گرفتن رزرو در باشگاه در شهرهای دوقلو به عنوان به زودی به عنوان امکان پذیر است. اما در دنیای جدید COVID آگاه کمدی, او تا به حال برای تبدیل شدن به فقط به عنوان یک مربی او را به عنوان یک پروموتر.

“این عجیب و غریب برای مردم و گاهی اوقات آنها سگ ماده در مورد ماسک,” او توضیح می دهد. “من باید توضیح دهد زمانی که آنها نیاز به پوشیدن یک ماسک و زمانی که آنها نمی. مانند شما نیاز به پوشیدن یک ماسک به داخل. شما نیاز به پوشیدن یک زمانی که شما رفتن به حمام. اما شما هنوز هم می توانید نوشیدنی و تمام است که هنگامی که شما در جدول خود را. این غم انگیز است که شما باید به توضیح است که بسیار به مردم اما شما انجام دهد. این ماهیت کسب و کار است. اگر من به آنها بگویید در مورد آن, آنها احتمالا می آیند. اگر من زمان را به آن را توضیح دهید, آنها احتمالا نمی خواهد.”

جمعیت ممکن است کوچکتر با توجه به محدودیت ظرفیت اما واشنگتن می گوید می خندد هنوز در حال رفتن به فقط به عنوان بزرگ به عنوان آنها قبل از ما آموخته و آنچه “اجتماعی فاصله” به معنای.
“این کار برای من,” او می گوید. “من این کار سخت است چرا که من استعداد من است و من نمی خواهم به اتلاف استعداد. من می دانم که اگر من این کار, من می دانم آنچه نتیجه نهایی این است برای رفتن به.”

اگر شما بروید:

آدریان واشنگتن w/Elise کول و Tobi Shammu
سیزیف دم
جمعه, جولای 17
8 p. m., $15
اینجا کلیک کنید برای بلیط

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>