پس از 20 سال در شهرستان هرکیمر تماس آن واریز شده در Lyn-دریاچه

(آنها تعیین جانشین به cheesehead تاج و تخت که می تواند زشت است.)

“ما می دانیم این شهرستان هرکیمر شده است یک خانه دوم برای بسیاری از ما در طول سال و ما بسیار غم انگیز است که ما هم با شما در حال آمدن است به پایان” نوشت: استقرار تیم که تشکر “ما فوق العاده مهمانان و به شدت وفادار کارکنان” بودند که ستایش برای تکامل همراه با شهر و Lyn-دریاچه محله بیش از چند دهه.

اخبار از تعطیلی قریب الوقوع شرح زیر تنها چند روز پس از گسترش کلمه که فوجی-بله و در عین حال یکی دیگر از Lyn-دریاچه موسسه بود توقیف شد و در بازار است.

این شهرستان هرکیمر بیانیه پنجه این بیماری همه گیر نقش آن در تعطیلی قریب الوقوع است. “صنعت بسیار نامشخص در حال حاضر و ما به سادگی مطمئن نیستید که چگونه ما خواهد بود قادر به حرکت این بار با اعتماد به نفس دانستن خیلی بیشتر وجود عدم قطعیت آمده است:” آنها نوشت. “قبل از Coronavirus شیوع آن در حال تبدیل شدن به طور فزاینده آشکار است که در حال تکامل شخصیت از صنعت در حال تبدیل شدن کمتر قادر به حفظ یک محله میخانه مثل ما.”

اگرچه هیچ صرفه جویی در شهرستان هرکیمر در حال حاضر همه چشم به نوبه خود به مالک بلیک ریچاردسون دیگر در نزدیکی ناهار خوری عملیات: موتور من. بر اساس grand بازگشایی آن پشت بام پاسیو فقط در هفته گذشته همراه با آیةالله حرکت از اهدای 50 درصد از برو بطری خاطر فروش به سند چشم انداز جمعی, همه چیز وجود دارد به نظر می رسد عامل به عنوان به طور معمول به عنوان ممکن است در سال 2020.

در Herk آن همه عذاب و دل تنگی ، طرفداران خود را جامد jukebox و سیب زمینی سرخ کرده باید تا روز چهارشنبه این هفته به خداحافظی. همچنین در دسترس است ؟ “سال!” مارک ظروف شیشه ای برای فروش که به آنها می شود از ریختن سه نهایی خانه-brews تا آخرین.

پیدا کردن شهرستان هرکیمر کامل بیانیه پایانی زیر و دزدکی حرکت کردن در یکی از آخرین نقاب اجتماعی فاصله گرفته بازدید قبل از چهار شنبه, ژوئن 24 در نیمه شب.

 

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>