دمشق سوریه — رئیس جمهور سوریه بشار اسد تبریک گفت نیروهای او دوشنبه به دستاوردهای اخیر در سوریه که منجر به نیروهای نظامی خود را تحکیم کنترل خود بر شهر حلب در استان حمایت از ادامه یک عملیات نظامی برای رسیدن به پیروزی کامل “دیر یا زود.”

اسد که به ندرت به نظر می رسد در مکان های عمومی گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی نشانی که زمانی قطب اقتصادی حلب ولایت را “بازگشت قوی تر از قبل از آن بود.”

“این آزادی به این معنا نیست پایان جنگ و نه به معنای پایان طرح و پایان تروریسم و یا تسلیم دشمنان” اسد گفت: نشسته پشت یک میز چوبی خالی و عینک. “اما این به آن معنی است که ما در اثر مالش بینی خود را در خاک به عنوان مقدمه ای برای پیروزی کامل و جلوتر از خود را شکست دیر یا زود.”

آدرس آمد در میان جریان پیشروی ارتش در شمال غربی سوریه است که موجب یک فاجعه انسانی که در آن سازمان ملل را انسانی رئیس علامت Lowcock هشدار “رسیده هولناک سطح.” در بیانیه ای گفت: سازمان ملل معتقد است 900,000 مردم آواره شده اند پس Dec. 1 بسیاری از آنها زنان و کودکان است.

در چند هفته گذشته نیروهای دولت حمایت روسیه از نیروی هوایی دستگیر کرده اند که بیش از 1500 کیلومتر مربع (580 مایل مربع) در شمال غربی تحکیم خود را نگه دارید بیش از حلب استان پس از گرفتن بیش از 30 روستا و hamlets در غرب روستا در یک روز جمعه. پیشرفت امن استان است که تا به حال برای سال باقی مانده است و در طیف وسیعی از مخالفان آتش.

جدید سود همراه با تامین کلیدی بزرگراه از طریق شورشی خاک مجموعه به لینک بهتر شمالی و جنوبی سوریه از جمله شهر حلب که در سوریه مرکز تجاری قبل از جنگ. بزرگراه شناخته شده به عنوان M5, لینک این کشور چهار تا از بزرگترین شهرستانها و مراکز جمعیت و کلیدی برای کنترل سوریه است.

این تحولات موجب اواخر شب جشن و شادمانی در خیابان های حلب که در ادامه از طریق روز دوشنبه به رسانه های دولتی نشان ساکنان تکان دادن پرچم ها در جاده های بسته بندی شده با وسایل نقلیه.

“ما باید استراحت نیست اما در ادامه به آماده شدن برای آینده جنگ و در نتیجه نبرد رهایی بخش حلب و ادلب را ادامه خواهد داد و با وجود خالی سر و صدا است که در حال آمدن است از شمال (ترکیه),” اسد گفت.

Lowcock گفت: “بحران در شمال غربی سوریه رسیده هولناک سطح تماس” خشونت “بی رویه” و تاکید کرد که “تنها گزینه ای است که آتش بس.”

او هشدار داد که “بزرگترین بشردوستانه داستان ترسناک قرن 21 تنها می تواند اجتناب شود اگر شورای امنیت کاربران و کسانی که با نفوذ غلبه بر منافع فردی و جمعی سهام در تاریخ بشریت برای اولین بار.” او نیست شناسایی هر کشور است اما این پیام به نظر می رسد کارگردانی اولین و مهمترین, به, روسیه, سوریه نزدیک ترین متحد.

دولت سریع پیشرفت را برانگیخته نادر درگیری میان سوریه و ترکیه که پشت شورشیان و نیروهای نظامی در منطقه برای نظارت بر 2018 آتش بس کرد. ترکیه رئیس جمهور هشدار داد بشار اسد برای متوقف کردن پیشرفت آن نیز خطرات بسیار مخربی یک اتحاد جعلی میان ترکیه و روسیه است.

ترکیه که پشت مخالفان ارسال کرده است هزاران نفر از نیروهای نظامی و تجهیزات به مخالفان تحت محاصره سعی کنید به غرفه دولت سوریه را پیشبرد. آنکارا همچنین خواستار پایان دادن به دولت سوریه حمله. در حال حاضر بیش از 3.5 میلیون سوری به ترکیه ترس موج جدیدی از آنها ممکن است پایمال کردن مرزهای خود.

یک هیئت بود در مسکو در روز دوشنبه برای بحث در مورد بحران ترکیه به وزارت امور خارجه گفت: این هیئت خواهد ادامه صحبت سه شنبه.

در طول روز دوشنبه در جلسه با هیئت “تاکید کرد که باید به سرعت کاهش تنش ها در این زمینه و برای جلوگیری از وخامت بیشتر اوضاع انسانی میگوید. آن اضافه شده است که دو طرف همچنین در مورد اقداماتی که می توان به اجرای کامل آتش بس برای یمن است.

نجات و کمک های پزشکی کارگر گفت: حملات هوایی در Darat Izza یک شهر هنوز در دست مخالفان در شمال غربی حلب زدم دو امکانات بهداشتی از خدمات. یک بیمارستان شد, ضربه به طور مستقیم و زخمی شدن دو کارکنان گفت: Mazen Kewara سوریه آمریکا جامعه پزشکی است که پشتیبانی از بیمارستان دیالیز واحد. تصویری از نجات تیم داخلی سوریه دفاع نشان داد که آسیب های گسترده ای. یکی دیگر از حمله هوایی آمار در نزدیکی دیگر امکانات پزشکی برخی از 150 متر (متری) به دور است.

شورشیان سوریه رانده شدند در خارج از استان شرقی چهارم در اواخر سال 2016 که آنها کنترل شده برای سال در حالی که مبارزه با نیروهای دولتی مسئول در بخش غربی. اما گروه های شورشی همچنان به هدف قرار دادن نیروهای دولتی از خارج از شهرستان با ملات دور. آنها همچنین کنترل بخش های بزرگی از غرب روستایی استان حلب سرزمین است که مرتبط با آنها را به استان ادلب گذشته عمده دژ شورشی.

اسد صحبت کرد و مدت کوتاهی پس از بیانیه ارتش سوریه ستایش نیروهای امنیتی به سرعت در حال مصرف بیش تحت کنترل شورشیان خاک در جنوب غرب تعهد به ادامه تعقیب گروههای مسلح “در هر کجا که هستند.”

ژنرال علی Mayhoub سخنگوی سوریه نیروهای مسلح گفت: در یک سخنرانی تلویزیونی که دولت نیروهای خود ادامه زمین پیشرفت به “از بین بردن آنچه که مانده است از گروه های تروریستی” و به او تبریک گفت سربازان برای پیشرفت سریع در “زمان ثبت.”

حمایت از روسیه و ایران فعال است سوریه به دست آوردن مجدد کنترل از خیلی از قلمرو آنها از دست داده بود به گروه های مسلح در تلاش برای سرنگونی بشار اسد.

بیش از 400 ، 000 نفر کشته شده اند و نیمی از سوریه جمعیت آواره پس از تظاهرات مسالمت آمیز در سال 2011 تبدیل به یک جنگ داخلی.

به طور جداگانه, دولت, رسانه ها گزارش دادند که مقامات سوری روز یکشنبه تا به حال کشف یک گور دسته جمعی حاوی حدود 70 بدن در غوطه شرقی یک منطقه خارج از دمشق است که جنگجویان شورشی از دست کنترل در مارس سال 2018 است.

این منطقه که شامل شهر دوما و گسترش به حومه پایتخت بود که به طور گسترده ای نابود شده به سوریه بیرون راندند جنگجویان شورشی وجود دارد دو سال پیش.

Ayman Khallou پزشکی قانونی دکتر در یک بیمارستان نظامی گفت: سوریه دولت خبرگزاری که بسیاری از بقایای یافت شده در گور دسته جمعی بودند دست به دستبند. او گفت: بسیاری از اجساد به نظر میرسد که زخم گلوله به سر در حالی که برخی از خفه شد. رسمی ارائه شده هیچ فوری شواهد برای حمایت از این ادعا است. گروه های حقوق بشر مقصر هر دو طرف در این درگیری برای انجام جنایات در جنگ داخلی.

مقامات سوری گفت: بدن یک زن در میان کسانی که در قبر است. دمشق نظامی رئیس پلیس گفت: یک نکته تا به حال منجر به کشف گور دسته جمعی در al-فراز یک مزرعه در منطقه جنوب شرقی دوما.

این گزارش منجر به حدس و گمان در میان مردم سوریه است که بدن می تواند باشد که از Razan Zaitouneh. برجسته فعال بود و مستندسازی موارد نقض توسط دولت و گروه های شورشی در جنگ هنگامی که او ناپدید شد, همراه با دیگر همکاران و شوهرش در ماه دسامبر 2013.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de