یک نیوهمپشایر رئیس پلیس ساده را به لباس زیر خود را و راه می رفت خانه در وسط یک توفان برف پس از موقعیت خود حذف شد توسط شهر selectboard.

ریچارد لی برطرف شد از وظایف خود را به عنوان رئیس پلیس از کریدن, New Hampshire, سه شنبه شب پس از سه عضو هیئت مدیره رای به از بین بردن یک گروه.

پس از خدمت شهر به عنوان رئیس پلیس پاره وقت به صورت 20 سال Lee گفته شد بلافاصله به نوبه خود در کلید به رزمناو خود را به عنوان به خوبی به عنوان تفنگ خود را و یکنواخت. او رفت و به دفتر او با شهر مقامات و شروع به رقص کردن.

“من آنها را به مدرسه پیراهن. من آنها را به من turtleneck من آنها را به من بالستیک جلیقه. … من نشسته در صندلی در زمان خاموش من, چکمه, در زمان خاموش من, شلوار, قرار دادن کسانی که در صندلی قرار داده و چکمه های من برگشت و رفت درب” لی گفت.

با توجه به دره, اخبار Selectboard رئیس راسل ادواردز گفت: Lee به نوبه خود در لباس خود را یک روز دیگر اما او کاهش یافته است.

به جای یدکی بدون لباس و یا سوار شدن لی تصمیم خود را آغاز کرد 7-مایل پیاده روی در یک کولاک پوشیدن تنها دادخواستها و یک تی شرت خاکستری کلاه و پیراهن این روزنامه گزارش داد. او راه می رفت کمی کمتر از یک مایل در 26 درجه آب و هوا قبل از اینکه همسرش او را برداشت.

لی گفت که اگر او را ترک کرده بود با دنده او نمی خواست در صورت امکان از دستگیر شدن. با توجه به دره, اخبار لی و selectboard تا به حال لحظات تنش در گذشته از جمله زمانی که رای دهندگان تعطیل یک پیشنهاد از لی برای افزایش حقوق و دستمزد خود را با 43%.

او مقاله گفت که او هنوز هم نمی داند که چرا موضع خود را متوقف شد. اما ادواردز گفت: New Hampshire پلیس ایالتی در حال حاضر تحت پوشش حوادث بسیاری در شهر و سه شنبه شب تصمیم نقل مکان کرد که به پوشش کامل.

“بخشی از بحث تحت پوشش این واقعیت است که ما احساس نمی کند ما شدن ارزش پول پرداخت شده به رئیس در مقابل آنچه ما پرداخت شده است برای پلیس ایالتی پوشش” ادواردز گفت WPTZ-تلویزیون.

لی که در حال رفتن به بازنشسته در یک سال و نیم در مصاحبه با گفت: این خبر از خروجی که او هیچ برنامه ای برای ادامه کار خود را در اجرای قانون و به دست مردم کریدن.

“من برای آنها آرزوی موفقیت و به طور جدی شانس خوب,” او گفت:. “من نمی خواهید کسی بیمار در این شهر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im