پس از اعتراض St. Paul می گوید در کتابخانه پارک کارگران مجبور به سوزاندن انجمن اولیا و مربیان روز

به صورت موقت کارگران بودند توصیه به استفاده از انجمن اولیا و مربیان و یا بیمار زمان برای پر کردن شکاف. در ضمن این شهرستان آماده شده تا در صورت لزوم به اخراج کارکنان توسط مارس 18 به منظور ایجاد کردن برای یک کاهش در هزینه خدمات مبتنی بر مانند کسانی که در پارک ها و ضبط برنامه ها.

در پاسخ AFSCME 1482 اتحادیه به نمایندگی از بسیاری از این کارگران آواره با هم قرار داده و دادخواست و خواسته های عمومی را به این موضوع با شهردار ملوین کارتر و شورای شهر.

“کارکنان نباید مجبور به تخلیه موجود بیمار و یا تعطیلات اقلام تعهدی و کارکنان باید حق را به آنها را ذخیره کنید برای زمانی که آنها سقوط بیمار و یا نیاز به زمان را در آینده” این درخواست گفت. کسانی که ساعت نیست یک “راه حل عملی” برای اختلال ناشی از این بیماری همه گیر.

این هفته اخبار کمی بهتر بود.

“پس از بررسی توسط دولت یک تصمیم گیری شد به ارائه پرداخت می شود زمان برای تحت تاثیر قرار کارمندان [که قادر به کار با توجه به امکانات تعطیلی],” شهر, سخنگوی لیزا Hiebert گفت: در بیانیه ای در روز چهارشنبه بعد از ظهر. او افزود که کارگران آسیب دیده بودند و بنا به گزارش ها قادر به بازگشت به دیروز – حضوری یا آنلاین.

یک نماینده از اتحادیه در دسترس بود به اظهار نظر در چهار شنبه اما روز سه شنبه به روز رسانی در دادخواست نام این حرکت را یک “پیروزی”.

“ما قویا بر این باورند که چون ما بسیج است که ما قادر به بازگشت به کار” آن را گفت. که نقطه بیش از 4000 نفر را امضا کرده بود ،

با توجه به مطبوعات پیشگام, St. Paul شده است تنظیم روز به روز عملیات به حرکت از یک محل به خطر بیافتد توسط تهدید ویروس. طبقه از گروه ایمنی و بازرسی پوشش داده شده است در نوار گفتن بازدید کننده چگونه به شمارنده آنها را در واقع باید ایستاده است.

پاسداران در عنوان باغ وحش نگه داشتن حیوانات تغذیه می کند. اعضای شورای شهر و هیئت مدیره کمیسیون در ادامه به ملاقات آنلاین. در ضمن کتابخانه ها و rec امکانات قرار بود به باقی می ماند به روی عموم بسته شده حداقل تا جمعه هست و شب Walz پناهگاه در محل سفارش اثر طول می کشد.

برای دو هفته Minnesotans هستند در خانه بمانند و خودداری از معاشرت محدود کردن حرکات خود را به “خدمات ضروری” مانند قرار ملاقات های پزشکی و یا مواد غذایی اجرا می شود. دولت ما است 19th سعی کنید مهار این ویروس در این راه.

کسانی که به نقض نظم می تواند به اتهام بزه و مجازات تا 90 روز در زندان و/یا 1000 $خوب است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>