پس از حفاظت از بزرگ داروسازی در انسولین خواهان جرم توسط انگشت [تصویری]

به برخی از کوه در می رم انگشت وسط ارتفاع از بی احترامی است.

دیگران در ضمن بیشتر جرم توسط مردم در قدرت جانبداری با حریص شرکت که سود دست مشت کردن ناامید پزشکی بیماران با شارژ آنها تا کنون-بیشتر برای صرفه جویی در زندگی دارو. خیلی بی ادب درست است ؟

در روز سه شنبه به قانونگذاران اعلام کرد که توافقنامهای برای کمک به Minnesotans با دیابت استطاعت خود را به طور فزاینده هزینه انسولین مواد مخدر. الک اسمیت اضطراری انسولین لایحه است که به نام یک مرد مینیاپولیس که اقدام به جیره خود را به انسولین که در $1,300 یک ماه بیشتر از او می تواند استطاعت. اسمیت 26 بود هنگامی که او درگذشت در سال 2017. Jesimya شرر ردکلیف 21 بود هنگامی که او درگذشت ژوئیه گذشته.

قانونگذاران در ایالت مینه سوتا را DFL-کنترل خانه و جمهوریخواهان کنترل سنا توافق چیزی است که مورد نیاز برای انجام شود برای جلوگیری از قیمت سنگ آهن در بازار. اما چه ؟ و چه کسی باید برای آن پرداخت ؟

قیمت انسولین داروهای ده برابر افزایش یافته است پس از 1990s و دو برابر قیمت از سال 2012 تا 2016 و دموکرات ها می خواستم برای ارزیابی هزینه ها در شرکت های دارویی ساخت که پول است.

جمهوری خواهان می خواستم… تقریبا هر چه بود در آخرین توجه داشته باشید به آنها را توسط شرکت های بزرگ داروسازی که هزینه های دولت تاثیر سه برابر سال گذشته است. به راحتی به اندازه کافی با وجود ساعت ها بحث و گذشت در هر دو اتاق انسولین لایحه تضعیف کردن جدول در آخرین لحظه در 2019.

در حال حاضر به نظر می رسد مجموعه ای برای تصویب در نهایت در یک فرم خواهان می تواند تحمل کند. به عنوان استار تریبیون مشخص معامله:

در زیر پیش نویس توافق بیماران دیابتی که ظرف هفت روز از در حال اجرا از انسولین و قادر به پرداخت هزینه کردن از جیب تجویزی هزینه از $75 یا بیشتر می تواند به دست آوردن 30 روز عرضه در داروخانه برای $35 copay. انسولین تولید کنندگان را ارائه بازپرداخت و یا جایگزین کردن ذخایر که در داروخانه ها توزیع به عنوان بخشی از برنامه است.
سازش نشان دهنده یک عقب نشینی برای خانه DFL نمایندگان مجلس که تصویب لوایح در این سال و آخرین تحمیل هزینه های تولید کنندگان مواد مخدر به پرداخت هزینه برای برنامه است. اما قانونگذاران گفت: داروسازان هنوز هم باید پاسخگو بر اساس این توافق که به جای تحمیل جریمه شرکت هایی که نمی همکاری با داروخانه ها و برنامه.

به جای $38 میلیون دلار برآورد هزینه شرکت های دارویی مشمول جریمه های بالقوه — $3.6 میلیون نفر در سال یک $7.2 در آینده — برای عدم تطابق با برنامه است. جمهوری خواهان همچنین برنده در نگه داشتن یک آستانه پایین تر که Minnesotans واجد شرایط به نفع. دموکرات ها بود می خواستم واجد شرایط برای ارزان تر انسولین طولانی به آن ساخت تا 600 درصد از سطح فقر; این معامله تنها پوشش آن ساخت 400 درصد (حدود 51,000) یا کمتر است.

روز سه شنبه معامله بین دو طرف و اتاق ها شد و اعلام کرد به طور جداگانه با رییس جمهوری خواه ایالت اسکات جنسن (R-Chaska) نویسنده سرب از این لایحه در مجلس سنا با برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی برای شکستن اخبار خوب است. به عنوان جنسن شروع به صحبت می کنند, گزارش ایران دوربین مخفی رهبر اکثریت Ryan وینکلر (DFL-دره طلایی) انتظار در پس زمینه برای DFL اعلام. بدیهی وینکلر خلق و خوی بهتر از او.

در عرض 20 دقیقه از کلیپ ضربه توییتر, DFL رهبر بود عذرخواهی کرد و پیشنهاد شخصی توضیح.

این لحظه ای از پرده احساسات شخصی از یک پدر و مادر می افتد به خوبی در خارج از مرزهای طعم خوب و کنگره پروتکل به دلایل آشکار است.

آیا Winkler حتی بخواهید یک لابی که انگشت استفاده کنید ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>