پس از درد و رنج سفر فجایع در 2019, Dinkytown فروشگاه بازگشت به جهان خمیری قهرمانی

سپس به عنوان سوتا دلیر خمیری purveyors وارد فرودگاه برای پرواز مستقیم به فرودگاه هیترو آنها یافت سرکش نور بود malfunctioned در هواپیما کابین خلبان. و که آنها می گویند فقط آغاز راه بود. که g.d. نور لامپ را تنظیم کردن یک واکنش زنجیره ای از سفر به جهنم که) شایسته است از خود جایزه و ب) هزینه این جفت ارز تا شات خود را در رقابت در 2019 جهان خمیری قهرمانی.

بعد از صرف یک شب در یک هتل و در نظر گرفتن یک جایزه گردش به نیوآرک, کل سفر شامل بیش از 28 ساعت تاخیر پرواز و تنها سپرده جاکوبسن و ارل در انگلستان به عنوان رقابت شد نتیجه رسید.

مصمم به عمو و برادرزاده اواز یا موسیقی دو نفری هستند که به آن یک شات. پس از همه, این است که در یک دهه جدید, مردمی! مطمئنا راه رفتن (پرواز) دور پیروز خواهد حتی احساس شیرین با توجه به این اضافه محاکمه. اما چرا این جایزه Lands End مجموعه مناظر خود را در وهله اول ؟

جاکوبسن می گوید: با وجود اصرار برخی Cornish به طور منظم, Lands End چند سال تثبیت در رقابت در مکه از pasties نیست به طور کامل در مورد گرفتن یک جایزه. “این چنین یک معامله بزرگ در کرن — آن را شماره یک صنعت — پس از آن فقط می تواند بسیاری از سرگرم کننده برای دیدار با مردم که در آن است که آنچه انجام می دهند, پاستا در حال زندگی خود را.”

Peter Jacobson making pasties.

Peter Jacobson ساخت pasties. Lands End شیرینی

به روشنی این نیز ژاکوبسن زندگی; آن چه او می کند. سرزمین پایان شیرینی در خدمت انواع این مرزه پای (به ویژه آن داده شده است “وضعیت حفاظت شده” توسط کمیسیون اروپا) برای آینده در شش ماه ژوئن. آن را یک امر خانوادگی ، هنگامی که عموی خود را ارل رفت pro با خمیری پخت جاکوبسن رفت و همه با او از همان آغاز.

روز شنبه, آوریل 29 ژاکوبسن و ارل خواهد پخت دو از زمین تا پایان 30 طعم در مسابقات قهرمانی.

“ما نمی توانیم وارد [سنتی] دسته زیرا آنها نیز باید در Cornwall که دلیل آن را محافظت شده نام. بنابراین ما وارد می شود باز مورد پسند دسته” توضیح می دهد که جاکوبسن. “تقریبا هر چیزی مورد پسند برای پر کردن است واجد شرایط برای آن دسته است.”

آنها در حال شرط بندی بر روی یک مرزه الک و داغ حرکت تند و سریع, مرغ, انواع دومی که از آن تماس گرفته شده است تا 11 با تشکر از گنجاندن هری سینگ سس تند. هر دو به طور منظم ارائه شده در سرزمین های پایان منو حتی اگر آنها در دسترس نیست روزانه اما می توان در Facebook صفحه هر روز صبح.

مشتریان باید تا مارس 26 به توقف خود را به فروشگاه خود را امتحان کنید بی شمار خمیری طعم. سپس جاکوبسن و ارل خواهد شاتر سرزمین پایان برای یک هفته به عنوان آنها یک بار دیگر در سراسر اقیانوس اطلس تست فطرت خود را. به دنبال حمایت از آنها را در سفر خود را? این جفت ارز در حال ایجاد یک charmingly متوسط GoFundMe برای جبران هزینه های از دست رفته کسب و کار و هزینه های سفر.

نگه دارید تا با جاکوبسن و ارل سفر را یک سفر کم شانس و اتمام سرزمین پایان خمیری شرکت روزانه منوی ارائه شده در Facebook صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>