در اوت 6, امام محمد مختار بود حمله در راه خود را به شب عبادت است. در خیابان پارک و 82 Street East, فقط در خارج از مرکز اسلامی, مختار داشت محکم شانه چپ خود را که شکسته در دو مکان است. او گفت که پلیس او شده است می خواهم لگد و ضربه توسط یک مرد سفید پوست و یک مرد سیاه و سفید.

در طول سال گذشته راست YouTubers شده اند عکاسی و ضبط ویدیو از عبادت و کودکان در زمین بازی.

و در اطراف این زمان سه سال پیش ضد دولتی داخلی تروریست ها از ایالت ایلینوی که خود را به نام “خرگوش سفید” سوار Dar Al-فاروق شکست امام دفتر پنجره و در پرتاب یک بمب لوله که ناشی از انفجار و آتش. رهبر این گروه قرار است برای محاکمه در ماه نوامبر.

بعد از ظهر جمعه شهرستان Hennepin وکیل Mike Freeman اعلام کرد اتهامات علیه دو پسر 16 و 13 سال برای حمله مختار. 16 ساله متهم است با کمک و معاونت در جرم سوم-حمله درجه. هیچ اطلاعات بیشتر در دسترس است چرا که آنها افراد زیر سن قانونی.

بعد جمعه Gov. تیم Walz دگرمن. Gov. پگی فلاناگان دادستان کل کیت الیسون و در کنگره ایالات متحده Dean فیلیپس (CD-3) جمع شده بودند در زمین فوتبال پشت مرکز اسلامی تماس بگیرید برای تعقیب مختار را مهاجمان و برای Minnesotans خود را پایان دادن به نژادی و عدم تحمل مذهبی.

“امام مختار است نه تعریف شده است که حمله به او رفت و به عبادت. اما مینه سوتا می تواند اگر ما را انتخاب کنید و با هم تصمیم بگیرند که چگونه ما در حال رفتن به آدرس و فشار پشت, آن است که آیا اسلام هراسی یا یهودی ستیزی یا نفرت نسبت به ما تجاوز جامعه” گفت: Walz.

“ما همچنان به شنیدن پیام که” این سادگی نیست که ما,'” اضافه شده فلاناگان. “اما Minnesotans ما به روی چیزی حساب کردن با این واقعیت است که این دقیقا همان است که ما که هستیم.”

مینه سوتا ندارد خاص جرم و جنایت نفرت قانون هر چند عنصر نفرت در یک عمل مجرمانه می تواند باعث تشدید عواقب. الیسون خواست برای تصویب یک لایحه به تازگی متوقف شده در قوه مقننه است که باید تقویت شود hate crime investigations و افزایش مجازات برای نفرت مبتنی بر خرابکاری اموال.

“ما همچنین نیاز به حمایت از تحقیقات و پیگرد قانونی افرادی که حمله کردند امام مختار” او گفت:. “شما نمی تواند مصونیت از مجازات – به این معنی که شما اشتباه عمل می کند و هیچ کس تا کنون به پاسخ برای آن است.”

در کنگره ایالات متحده Dean فیلیپس به نام اتهام حمله به “بزدل” و “ضد آمریکایی است.”

رهبران مذهبی از جمله اسقف اعظم برنارد Hebda خاخام جیل Crimmings مینه سوتا خاخامی انجمن و برگرد. Curtiss DeYoung مینه سوتا شورای کلیساها نیز حضور داشتند و صحبت در حمایت از Dar Al-Farooq.

امام محمد عمر گفت: زمانی که مرکز اسلامی بمباران شد سه سال پیش او در اتاق در کنار درب. پس از مختار مورد حمله قرار گرفت او خواسته خود را که در آن Dar Al-فاروق را امام می تواند پنهان کردن امن است.

“امروز ما در حال مخفی کردن دیگر,” او گفت:. “این است آنچه در آن به معنی در مینه سوتا و این مینه سوتا که در آن من تصمیم به زندگی می کنند با بچه های من. من پدر شش و من این داستان به بچه های من که یک بار پس از یک زمان من بود بمیرد اما چه اتفاقی افتاد که بعد از بزرگ است و ما بیشتر از ترس است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de