پس از مغلوب ساختن پیشی جستن: مینه سوتا جنبش دعوت تقسیم امریکا به مشاوره ازدواج

هفت لیبرال سنت اولاف دانش آموزان در محوطه دانشگاه یکی برفی یکشنبه در ژانویه بی سر و صدا در نظر گرفته تخته سفید جمعیت با زشت کلیشه ها در مورد دموکرات ها.

با عنوان برف. سوسیالیست در عشق با دولت جزوه. سیاسی درست از لحاظ مالی غیر مسئولانه هیپی. Unpatriotic.

در آینده با این آسان بود. آنها خندید که آنها آن را انجام داد. اما در حال حاضر آنها تا به حال به تشریح این هسته از حقیقت اساسی کلیشه و ورزش بود و کمی cringeworthy.

“برخی از مردم بر این باورند در تنظیم گفتمان و سرکوب ایده های جدید” اعلام کرد سال اول Markian Romanyshyn یک فعال محیط زیست از واشنگتن است.

در کنار درب شش محافظه کار دانشجویان مخالف و بیش از چگونه به توصیف یمن احساسات در مورد حقوق همجنسگرایان.

An anti-Trump protester confronts a Trump supporter outside the Amsoil Arena in Duluth following the president’s rally in June 2018.

ضد مغلوب ساختن پیشی جستن از معترضان در برابر یک مغلوب ساختن پیشی جستن حامی خارج از Amsoil عرصه در دولوت پس از رئيس جمهور تجمع در ژوئن 2018. جف ویلر/استار تریبیون

یکی تلاش برای شکل دادن به افکار خود را با صدای بلند: زمانی که افراد مذهبی در مخالفت با همجنس گرایی می توان آن را به اشتباه تعبیر به نفرت.

“این نه نفرت. این یک موضع اخلاقی” یکی دیگر روشن.

“برخی از مردم به طور کامل در حمایت از همجنسگرایان,” interjected دانشجوی سال اول Keerthana ببو آینده پاستور از کالیفرنیا زبان برای خودش.

دانشجويان را امضا کرده اند تا برای قرمز و آبی در کارگاه با یک سازمان به نام بهتر از فرشتگان است که دارای تخصص در ساختاري هدايتي از پرتنش سیاسی. آنها از طریق دانش آموزان برای زندگی, ضد سقط باشگاه و موسسه آزادی و جامعه سنت اولاف را برای اولین بار در کشور مرکز تحقیق رایگان.

سنت اولاف یکی از دو liberal arts مدارس در نورثفیلد یک شهر کوچک در بانک ها از توپ رودخانه یک ساعت در جنوب شهرهای دوقلو. مانند بسیاری از کالج ها آن دانشجو بدن متمایل به سمت چپ. اما آن را نیز یک لوتری مدرسه با حضور لیبرال ها و محافظه کاران که مشتق خود را رقیب سیاست از همان ایمان است.

در حالی که دیگر دانشگاه ها باید rioted بیش از جناح راست بلندگو مثل میلو Yiannopoulos و جف جلسات و نشریات دانشجویی مانند روزانه غربی برای گزارش آن سنت اولاف بیشتر را رد کرده و طعمه. در ماه اکتبر موجی از سفید ملی, برچسب, به نظر می رسد در پردیس پست های لامپ. دانش آموزان خراشیده آنها را خاموش. سال قبل از جزوات پاشیده روی ماشین تخطئه زنانی که به تن پوست-لباس های تنگ و خواستار “حق به قتل نوزادان است.” دانش آموزان برای زندگی به سرعت انکار هر کس آنها را ترک کرد. باشگاه پوستر گاهی اوقات تخریب. اعضای آن را می گویند هیچ چیز جدی است.

نه از آنجا که بلافاصله پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات است هر یک بحران فرا گرفته سنت اولاف. در زمان شیوع نژادپرستانه پیام با هدف قرار دادن دانش آموزان سیاه پوست, مجبور, مدرسه به روی چیزی حساب کردن با آن بدرفتاری از اقلیت ها در گذشته و عدم تنوع امروز. یک فعال سیاسی در نهایت اعتراف کرد عملیات خود را تهدید به مرگ به دستکاری گفتگو در مورد مسابقه.

این روزها ساکت تر هستند. مانند تنش زدایی در روز شکرگزاری دانش آموزان با دیدگاه های مخالف اغلب حفظ مدنیت با تبادل کلمات. یک 2018 گالوپ نظرسنجی در بر داشت که 61 درصد از دانشجویان بر این باورند پردیس آب و هوا آنها را مانع از صحبت کردن آزادانه. سنت اولاف این قاعده مستثنی نیست.

دانشجوی سال اول ویولن Addie جو Lambrecht, یک محافظه کار با امضا بهتر فرشتگان انتظار برای دفاع از تمام باورهای خود در برابر لیبرال محکومیت.زمانی که قرمز و بلوز برگزار مقایسه مشکلات هر حال با طرف خود—که در سیاست را در نظر گرفته شده است اذعان زمین به دشمن—او گرم با این نتایج.

محافظه کاران ارزش قوی خانواده واحد و ارگانهای محلی. آنها گمان فدرال رفاه جایگزین کردن مردم مسئولیت به نگه داشتن هر یک از دیگر تا Lambrecht می گوید.

با این وجود او معتقد است که سابق رژیم صهیونیستی. اسکات واکر صفر-مجموع رویکرد به پرداخت مالیات شد فاجعه برای او در ایالت ویسکانسین که در آن او گارد زندان پدر نمی توانید افزایش بیش از یک دهه و اتحادیه مزایای معلمان مانند مادر او جایگزین شد بر اساس شایستگی برد که قدرت مدارس به پاداش خود yes-مردان و مجازات مخالفان است.

“زیرساخت های ما بود در حال سقوط از هم جدا و این خوب نیست. مثل شما زندگی می کنند در ویسکانسین. شما فقط می توانید اجازه دهید خود را در جاده ها بود,” او گفت:. “شما نمی توانید فقط در اطراف کاهش همه چیز است.”

لیندر Krawinkel یک تبادل دانشجو با آرمان های عمومی گفت آمریکا و لیبرال آلمان به نظر می رسد برای به اشتراک گذاشتن یک شبیه احساس وحشت و نگرانی بیش از هویت ملی قادر به ابراز غرور و افتخار در کشور خود به خاطر ترس از اشتباه به عنوان مرتب کردن بر اساس از افرادی که فکر می کنم تمام جهان در زیر آنها را.

“ناسیونالیسم است: من کشور ما برتر هستند. میهن پرستی می گوید: “من دوست دارم و من افتخار من هویت من خوشحالم برای به اشتراک گذاشتن این تجربه ها با دیگران و این که چرا من می خواهم به ایستادگی کردن برای دیگران,’,” او گفت:. “من فکر می کنم به عنوان یک لیبرال از آن است که بسیار مهم است که شما با افتخار از کجا هستید و یا اگر شما با افتخار شما باید راه هایی برای تغییر آن است.”

محافظه کار دانش آموزان نگران جمهوریخواهان نیست جذاب به اقلیت و تعجب که چرا محیط زیست نبود یک معامله بزرگ برای یک حزب است که ظاهرا محافظت جوامع محلی. لیبرالها بادی سرخوردگی خود را با فعال فرهنگ و اخلاقی خود روکش از تماس بی عدالتی و بدون انجام کار از تصویب تغییر سازنده.

A Trump supporter wades through a crowd of protesters during Trump’s October rally at Target Center.

مغلوب ساختن پیشی جستن حامی wades از طریق جمعیت از معترضان در طول مغلوب ساختن پیشی جستن اکتبر تجمع در هدف قرار دادن مرکز.

هیچ کس تغییر طرف در پایان روز. اما هر کس به نظر می رسید رها شوند.

II. این مشاور ازدواج

در آستانه از آخرین انتخابات ریاست جمهوری, محبوب, دانشگاه مینه سوتا, ارتباط جنسی, درمانگر لایحه Doherty دیدم شیوع نوع جدیدی از اختلاف زناشویی—دموکرات زنان تهدید به طلاق خود را جمهوری خواه شوهران اگر آنها رای دادند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

این زوج بودند که در مشاوره برای مشکلات دیگر که در برخی از موارد ازدواج کرده بود برای چند دهه و که زندگی سیاسی وابستگی نداشت ،

اما به لیبرالها تهمت شخصیت شیطانی خود را در حالی که جورج بوش ممکن است فقط به نمایندگی از ارزش های محافظه کار. او existential-Dictionary.com’s 2019 کلمه از تهدید برای بقای کشور است.

با توجه به یک 2019 عمومی دین تحقیق موسسه نظرسنجی مراتب بیشتر جمهوری خواهان و دموکرات ها به طور یکسان خواهد جسم را به فرزند خود در ازدواج با کسی که مخالف حزب سیاسی از کسی که از یک نژاد متفاوت.

رئيس جمهور سابق مینه سوتا حزب جمهوری خواه فرض شده است که “باراک اوباما تا به حال یک امپراتوری ریاست جمهوری است.” در میان Doherty لیبرال دوستان افرادی بودند که پیش بینی صراحت که تهمت بود فاشیستی که هرگز ترک.

Better Angels organizer Bruce MacKenzie moderates a red-blue workshop at his alma mater, St. Olaf.

بهتر فرشتگان سازمان بروس مکنزی میانه های قرمز-آبی کارگاه در مادر آلما سنت اولاف.

Doherty بدون مزخرف 75 ساله که دچار هیچ توییتر. این بود که اکثر قطبی امریکا او همیشه می خواهم دیده می شود. مردم استفاده می شود به بنفش نثر از تبلیغات سیاسی با یک دانه نمک او فکر می کردم. در حال حاضر آنها برگزار شد و در آن نزدیک به قلب با همه کس در همه جا خشم در همه زمان ها.

او در نظر گرفته مونتاژ سپاه شهروند درمانگران به درمان امریکا زخم. بعد از راه اندازی غیر انتفاعی بهتر فرشتگان از او خواسته بود تاسیس آن درمانگر. او مجموعه های خارج برای ایجاد یک فرایند است که می تواند پرشور پارتیزان هم بدون توهین به کسی هوش و بدون اشتعال جنگ.

در تابستان سال 2017 بهتر فرشتگان سوار بر صلیب کشور اتوبوس تور. دوهرتی در بر داشت خود را بخشی از یک لباس رنگارنگ دلقک ها کمک هزینه تحصیلی از جمله چای حزب جمهوری خواه به عنوان راننده اتوبوس لیبرال ایران به عنوان هماهنگ کننده حوادث یک واجب هزاره رسانه های اجتماعی گورو و دیوید Blankenhorn سابق ازدواج همجنس حریف که تغییر ذهن خود را در سال 2012.

آنها لگد از دیتون اوهایو با یک کنسرت. خونریزی قلب هیپی پیتر بومادران از پیتر پل و مریم و ستاره کشور ریچارد لینچ که می خواهم تاسیس محلی چای حزب بازی دو نفره از “Puff the Magic Dragon.” پس بهتر فرشتگان برش از طریق غرب به انگلستان انجام شده از طریق mid-Atlantic states و چرخش را از طریق ویرجینیا.

در طول راه آنها دعوت قاطعانه تقسیم مردم به گروه درمانی. زمین قوانین سرپیچی از ضربه. خواهد بود وجود دارد هیچ گفتن طرف دیگر ترس خود را اغراق آمیز شد و هیچ واقعیت-چک کردن نظرات. بدون اختصاص دادن انگیزه به غریبه ها. هیچ تلاش برای متقاعد کردن کسی برای تغییر ذهن خود را.

برخی از افراد انتظار می رود مبارزه با باشگاه. اما آنها چه می شد یک فضای امن و با یک پیچ و تاب. همه رو به بیان خودشان هستند که به معنای هر کس هم تا به حال به آرام برای برخی از کشش زمان و گوش دادن به متضاد ،

“دموکراسی خشن, ورزشي,” Doherty می گوید. “ما قصد داریم برای محافظت از مردم از شنیدن ایده های که 50 میلیون نفر از هموطنان خود آمریکایی ها اعتقاد دارند و نیمی از کنگره است. حتی اگر من فکر می کنم وجود دارد می تواند برخی از افرادی که می تواند ناراحت است.”

Ken Nwadike, founder of the Free Hugs Project, films himself offering indiscriminate love at Donald Trump and Bernie Sanders rallies. The result: footage of Trump supporters threatening to punch him and saying, “I don’t want any drugs.”

کن Nwadike بنیانگذار Free Hugs, پروژه فیلم خود را ارائه بی رویه در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و برنی ساندرز” ، نتیجه: فیلم از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان تهدید به او پانچ و گفت: “من نمی خواهم هر گونه مواد مخدر.”

بهتر فرشتگان’ ساختاري هدايتي کارگاه های آموزشی—به نام بعد از یک خط در یک سخنرانی آبراهام لینکلن داد در آستانه جنگ داخلی—در حال حاضر در تمام 50 ایالت. آنها پوشش چگونه به مقابله با جنگ بستگان چگونه باید منطقی مکالمه بدون پرواز کردن دسته, چگونه سوال خود فرض کنید. هر قرمز-آبی faceoff اجرا توسط یک جفت از مدیران یکی از هر طرف. هزینه عضویت 12 $در سال است.

کالیفرنیا است که بیشتر اعضای, اما, مینه سوتا, دارای بیشترین سرانه. بهتر از فرشتگان است که به طور فعال ترویج آن مدل در میان دانشگاه های فعال گروه ها و سازمان های خیریه.

افرادی که نشان می دهد به نظر می رسد به اشغال مختلف اخلاقی میکنند. هنوز هم آنها خود را انتخاب کنید با توجه به برخی از اشتراکات Doherty می گوید. بسیاری از آنها را به عشق کسی که در طرف دیگر. همه از آنها به مفهوم بزرگتر meta-مشکل با امریکا از هر کدام که حزب در قدرت نگران هستند که یک تقسیم مردم نمی خواهد شانس ایستادن در برابر جهان را بلندی تهدید.

فرایند فرض بسیاری از افراد را می توان با استدلال. این کشف که سیاست تفرقه در میان آمریکایی ها نیست و تقریبا به عنوان قوی به عنوان عاطفی هستند. متوسط آمریکایی است که تا حدودی مشکوک از دولت و نگرانی در مورد کسب و کار بزرگ بیش از حد Doherty می گوید: پس از چند سال از این کار.

“اما در حال حاضر تمایل به اشتباه سیاست با زمینه ای از ارزش ها است. که اگر شما باور در برخی از سیاست است که نژادپرستانه اثرات سپس شما باید قصد و اثرات آن,” او می گوید. “اگر من می شنوم شما در برابر Obamacare به خصوص اگر من جذب همه لفاظی و سپس شاید شما می خواهید به مرگ در خیابان.”

مردم نیز تمایل به شناسایی حزب مخالف با آن افراطی ترین جناح های Doherty می گوید, یادآوری یک گفتگو با یک رهبر که اصرار خشونت از Antifa بود ذاتی به سمت چپ در حالی که سفید ملی نئو نازی ها بودند فقط حاشیه دیوانه کاملا جدا از محافظه کار جنبش است.

در ارتباط مشاوره “که آنچه را به نام خود خدمت می کرد.”

III. نبرد رویال

در پاییز از 2017, اپرا وینفری, جمع آوری تمرکز گروه هفت تهمت حامیان و هفت مخالفان در CBS 60 دقیقه. آنها نشسته در اطراف یک اندازه جدول زیر نور افکن به عنوان وینفری lobbed یک سری از امریکا juiciest جدل را به مخلوط. آیا تهمت کمپین تبانی کردن با روسیه برای پیروزی در انتخابات ؟ چرا او می گویند وجود دارد “خوب مردم” در هر دو طرف از سفید ناسیونالیست مارس در شارلوتزویل? بودند لیبرال تاکتیک های از بین بردن کشور ؟

جیغ غوغا در گرفت. فعالان چپ portending جنگ داخلی.

وینفری با گروه شش ماه بعد. آنها ظاهرا گرسنه به اندازه کافی برای اتصال که آنها رفته بودم از راه خود را به اقامت در تماس باشید. آنها صحبت و جنگیدند—به طور منظم از طریق Facebook چت گروهی. آنها به تماشای هاکی و رفت به تمرین هدف. آنها هنوز هم نمی تواند توافق بر هر چیزی برای انجام با مغلوب ساختن پیشی جستن, اما آنها شروع به دیدن هر یک از دیگر به عنوان مجموعه افراد با احساسات متضاد.

لایحه Doherty در نظر گرفته شده برای بهتر فرشتگان برای رسیدن به همان نتیجه بدون اولیه brawling. برخی از شرکت کنندگان شروع به نفرت از طرف دیگر معتقد رهبران خود هستند powermongers و پیروان خود را احمق که رای در برابر منافع خود است. Doherty او را انکار می کند هدف این است که حرکت مردم به سمت مرکز, اما به آنها نشان می دهد هر کس چیزی به کمک.

برخی از انتظارات خود را پرواز در مواجهه با فرهنگ عامه است. Doherty که اذعان می کند او تا به بسیاری از امید برای مردم نیست فکر می کنم خیلی از رسانه های اجتماعی. یک 2019 مرکز تحقیقات پیو مطالعه در بر داشت 10 درصد از مردم در توییتر مسئول 80 درصد توییتهایی. او تجویز آنالوگ مکالمات.

در ماه نوامبر بهتر فرشتگان دعوت کنگره دین فیلیپس (D) و پیت Stauber (R) خود را به آزمون روند.

فیلیپس و Stauber بخشی از مشکل حل حزبی مرکب داد که نیاز به دموکرات ها و جمهوری خواهان برای عضویت در جفت و تایید قوانین پشتیبانی توسط حداقل سه چهارم اعضای آن است. پس از سال 2017, گروه سازی کنگره روشن از یک زن و شوهر دولت آتن.

آن را نیز با انتقاد از راست و چپ به عنوان یک میانه رو طرح به حفظ وضع موجود.

در تابستان گذشته در مجلس سنا جمهوری خواهان و دموکرات ها درگیر شدند و بیش از مهاجرت اجرای کمک های مالی و بشردوستانه استاندارد برای پناهندگی به دنبال مهاجران. دموکرات ها می خواستم در میان چیزهای دیگر, صابون و دو متر مربع فضا برای هر فرد است. سنا رهبر قول داد برای ممانعت از تمام خواسته های خود را.

دموکراتیک اعضای این مشکل حل حزبی در آن زمان در خود را به فشار از طریق مرز بودجه در بازگشت برای برخی از پادمان برای کودکان از جمله 90 روز محدودیت در برگزاری آنها موقت در مصرف امکانات و نیاز به اطلاع قانونگذاران در عرض 24 ساعت یک کودک از مرگ در بازداشت است. آنها و جمهوری خواه خود را به همتایان سفر را به مرز شاهد شرایط را برای خود.

صندلی مترقی حزبی که می خواستم به نگه داشتن مبارزه با تغییر نام دموکرات که خطر بیافتد “کودک آزاری حزبی.” دیگران انتقاد آنها برای دادن تندرو خواهان تصویب و به خود مشکل حل زمانی که آنها آن را به دست آورده.

در ماه اکتبر فیلیپس و Stauber کنگره با حضور کارکنان بهتر فرشتگان کارگاه در جنگل دریاچه. سیاسی و عملیات روت به گوش دادن به چیزهایی که به رد تشویق شدند به صداقت. آنها در مورد چگونه آنها بزرگ شده و که در آن ارزش های خود را از آمد. آنها سوال یکدیگر در سیاست.

سیاسی جهان سیاه و سفید است و نه طرف تا کنون علنا اذعان می کند ایده های خود را باید جنبه های منفی می گوید: Zach Rodvold فیلیپس را رئیس ستاد. “در واقع وجود دارد بسیاری از منطقه خاکستری در سیاست عمومی و در معرض آن است. من فکر می کنم هر دو طرف راه می رفت دور تحقق دیگر آگاه بود که.”

Rodvold می گوید پیروزی-در-تمام-هزینه های مبارزه در راند او را به خارج از سیاست پس از سال 2016. دموکراسی در حال تبدیل شدن به یک خون ورزش است. عملیات تا به حال به خود ، او گفت: هر کس او رفتن به تغییر شغل.

او به حمایت از فیلیپس که زد پاک کمپین با بیان هدف از شکستن واشنگتن را بست.

در این مورد مینه سوتا حومه غربی رای برای نامزد که نمی صرف میلیون ها نفر در غلط حمله تبلیغات.

“اکثر مردم می گویند که آنها می خواهم برای دیدن هر دو طرف با هم کار کنند آنها می خواهند سازش آنها می خواهند مدنیت,” Rodvold می گوید. “اما آنها رای برای افرادی که نمی پایبندی به این ارزش ها و آن دسته از اصول است.”

این یک ناهماهنگی شناختی او هنوز به درک.

“واقعیت این است که ما تقسیم شده است. وجود دارد هیچ راه دیگری برای بدست آوردن چیزی انجام شود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im