این Suncoast پرستاری اقدام ائتلاف در حال حاضر ارائه تا 150.000 دلار کمک هزینه تحصیلی به تشویق آینده نگر دانشجويان پرستاری به کسب مدرک لیسانس خود را در پرستاری.

پیری یک تیم ورزشی. انجام آن را به خوبی نیاز به یک تیم خوب از مردم در اطراف شما: خانواده و دوستان و کارکنان مراقبت های بهداشتی.

در یک جهان که در آن افراد با سن 65 سال و بالاتر انتظار می رود به لبه تعدادی از کودکان زیر سن 18 سال 2035 با توجه به آمار منتشر شده از اداره آمار ایالات متحده مراقبت های بهداشتی کارگران مهم تر از همیشه.

اشتغال پرستاران پیش بینی رشد 12 درصد از سال 2018 به 2028 بسیار سریع تر از متوسط برای اکثر مشاغل با توجه به U. s. اداره آمار نیروی کار.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب پیری در جای مناسب

اما با وجود پرستاری یک حرفه ای در تقاضا بالا است که در حال رشد سریع تر از سایر مشاغل آن را به احتمال زیاد در حال رشد به اندازه کافی سریع. در واقع بسیاری از پیش بینی ها نشان می دهد که ما می تواند در آستانه مواجهه با یکی از بزرگترین پرستاری کمبود در تاریخ ایالات متحده با 1.2 میلیون خالی انتظار به ظهور برای پرستاران بین 2014 و 2022 با توجه به اداره آمار نیروی کار.

بنابراین تقویت پرستاری نیروی کار باید به یک اولویت بالا برای همه ما اگر قصد داریم به سن هست.

وارد Suncoast پرستاری اقدام ائتلاف منطقه ای سازمان با ماموریت به انجام درست آن — کمک به تقویت پرستاری در منطقه توسعه منابع برای آنها و کمک به اجرای توصیه های آن را بهبود آینده پرستاری.

SNAC در حال حاضر ارائه تا 150.000 دلار کمک هزینه تحصیلی به تشویق آینده نگر دانشجويان پرستاری به کسب مدرک لیسانس خود را در پرستاری.

چرا مدرک لیسانس خود را? چون دهه از تحقیقات نشان می دهد که یک درصد بالاتر از پرستاران با لیسانس علوم در پرستاری درجه در نتیجه در بهبود سلامت برای بیماران.

“سرمایه گذاری در آموزش پرستاری یکی از بهترین چیزها در یک جامعه می توانید انجام دهید برای اطمینان از سلامت جامعه ما” گفت: Jan Mauck سابق ارشد پرستاری افسر در ساراسوتا یادبود سیستم مراقبت های بهداشتی و روسای SNAC در انتشار اخبار. “خوشبختانه ما در یک جامعه مایل به حمایت از این برنامه کمک هزینه تحصیلی و کمک به اطمینان حاصل شود بسیار آماده پرستاری نیروی کار است.”

این گاو دریایی جامعه بنیاد کمک $100,000 در این سال برای تشویق بیشتر پرستاران و دانشجويان پرستاری به کسب درآمد خود را BSNs در محلی معتبر پرستاری برنامه ها به امید جبران این منطقه را کمبود پرستاری.

پس از سال 2016 SNAC اهدا $264,000 در پرستاری کمک هزینه تحصیلی به 72 محلی گیرندگان در درجه اول به محلی پرستاران و دانشجويان پرستاری به دنبال BSN درجه است. SNAC نیز اختصاص هشت کمک هزینه تحصیلی به پرستاران به دنبال دکترا, چرا که جهت دانشجویان پرستاری شما باید قوی پرستاری اساتید.

مهلت درخواست برای کمک هزینه تحصیلی است 1 مارس سال 2020 است. برای واجد شرایط بودن متقاضیان باید زندگی و یا کار در یک مرکز پزشکی در SNAC منطقه (ساراسوتا, شارلوت, گاو دریایی و دسوتو شهرستان ها) و یا فارغ التحصیل از دبیرستان از یکی از کسانی که در شهرستانهای استان است.

متقاضیان همچنین باید:

• آیا ارائه یک نرم افزار برای قبولی در یکی از معتبر پرستاری کارشناسی برنامه.

• برنامه به طور کامل و یا پاره وقت ،

• نشان دادن نیاز مالی.

• به دست آوردن حداقل یک توصیه نامه از یک کارفرما و یا هیات علمی/مربی.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد SNAC بازدید snac4fl.org. شما می توانید درخواست برای کمک هزینه تحصیلی آنلاین در: https://www.cfsarasota.org/students/scholarship-opportunities.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de