پیری در جای مناسب: حفاظت از افراد مسن از coronavirus

ما افراد مسن می تواند ضربه سخت توسط این چیز. و اگر ما مراقب ما می تواند آنهایی که آنها را آلوده.

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما در طول شیوع کروناویروس. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن تبدیل شدن به یک دیجیتال مشترک به ساراسوتا هرالد تریبون.
***

من شنیده ام بسیاری از مردم می گویند که آنها نگران coronavirus چرا که آنها سالم هستند و جوان. من نمی به اشتراک گذاری این دیدگاه.

من نمی توانم.

و نه باید به شما.

من نمی گویم آن زمان به وحشت و یا دمدمی مزاجی چرا که نمی خواهد کمک به هر کسی. اما در حال حاضر بیش از هر زمان به گرد هم می آیند و فکر می کنم جامعه ما در ذهن است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

به دلیل این نیست که در مورد هر یک از ما — آن را در مورد همه ما است. با هم. در جهت منافع مشترک.

این برترین است برای ایمنی از جمعیت ما از افراد مسن که ثابت کرده اند بیشتر مستعد ابتلا به این ویروس است که می تواند باعث شدید عفونت های تنفسی در افراد با سیستم ایمنی بدن.

در حالی که ارقام اولیه نشان می دهد که کودکان و بزرگسالان سالم هستند به احتمال زیاد به مثبت سلامت یا امان از بیماری های جدی و به طور کامل آن نتایج به نظر می رسد به تغییر به طور چشمگیری به عنوان سن افزایش می یابد. برآورد مورد مرگ و میر خطر در شیوع در هوبئی چین از ژانویه تا فوریه است که به عنوان بالا که 18 درصد برای کسانی که از 80 سال و بالاتر با توجه به اعداد منتشر شده در یک مجله پزشکی. که شدت بالاتر از کمتر از 0.01% عامل خطر برای نوزادان تا 9 ساله.

در همان مجموعه ای از داده های آن 70-79 حال 9.8% خطر مرگ و میر 60-69 4.6 درصدی خطر و 50-59 1.3% خطر است.

البته این اعداد به احتمال زیاد به تغییر به برخی از درجه هنگامی که ما دریافت اطلاعات بیشتر و بزرگتر از استخر از موارد مستند به تجزیه و تحلیل اما بدون در نظر گرفتن که در آن آمار و ارقام دقیق زمین در پایان به نظر می رسد روشن است که چیزی که بسیار است که به نظر می رسد بی اهمیت به برخی از (ویروس) می تواند طلسم مشکل جدی برای دیگران.

به همین دلیل ما باید به طور جدی از این بدون در نظر گرفتن چگونه سالم و مناسب ما ممکن است احساس. زیرا حتی اگر شما فکر می کنم تمام اقدامات احتیاطی گرفته شده در حال overkill برای شما, آنها ممکن است صرفه جویی در زندگی شخص دیگری.

ما افراد مسن می تواند ضربه سخت توسط این چیز. و اگر ما مراقب ما می تواند آنهایی که آنها را آلوده.

به عنوان کسی که زندگی می کند و کمک می کند تا با پدربزرگ و مادربزرگ من که نقش اساسی در کمک به پدرم raise me درمانی خود یکی از اولین چیزهایی که به ذهن آمد که این بیماری همه گیر شروع به پرورش آن سر زشت.

مطمئن, من احتمالا همه حق است, اما آنچه در مورد آنها ؟ چه مراحلی می تواند به محافظت از آنها را ؟

این نوع از افکار همه ما باید با دقت در نظر بگیرید در طول این زمان دشوار است. از آنجا که ما ممکن است همه پدربزرگ و مادربزرگ ما نزدیک هستند اما شانس وجود دارد که احتمالا کسی در زندگی خود را که می تواند ضربه سخت, آیا آنها در محدوده سنی که بیشتر به شدت تحت تاثیر و یا شاید آنها را سرکوب سیستم ایمنی بدن.

و حتی اگر شما لازم نیست که کسی در زندگی خود را که متناسب با این توضیحات ما باید فکر می کنم در مورد چیزهایی که ما می توانیم به سرعت گسترش ویروس از حسن نیت ارائه میدهد رایج. ما لازم نیست که می دانم کسی که می تواند به خطر بیافتد توسط COVID-19 به همدردی با آنها.

بنابراین اجازه دهید همه انجام بخشی از ما برای محافظت از ما افراد مسن ما عزیزان و کسانی که غریبه ها که بیشتر مستعد ابتلا به این چیزی که آنها مهم است.

شما می دانید چه باید بکنید در حال حاضر توسط: شستن دست های خود را جلوگیری از اجتماعات بزرگ زمانی که ممکن است و انجام بهترین خود را برای جلوگیری از دیگران اگر شما احساس می کنید مانند شما در حال پایین آمدن با چیزی.

آن هم نه به وحشت. اما از آن زمان به سخت کوش. خود را به خاطر.

هیچ یک رویکرد کامل خواهد بود — به خصوص به عنوان هر یک از ما سعی کنید به شکل از چگونه به حرکت به جلو با زندگی ما در راه خود ما. اما ما می توانید سعی کنید هر یک از ما به تفاوت را در هر راه ما می توانیم.

بنابراین اجازه دهید سعی کنید. همه ما است. با هم.

بیایید حفاظت از افراد مسن به دلیل آنها مهم است.

در حال بارگذاری…

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>