Ahmaud Arbery بستگان خانواده دیگر دیدار با مغلوب ساختن پیشی جستن پیش از ثبت سفارش در پلیس

واشنگتن – بستگان Ahmaud Arbery – 25 ساله سیاه پوست به ضرب گلوله به مرگ در حالی که آهسته دویدن در گرجستان – ملاقات خصوصی با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن همراه با دیگر خانواده های قربانیان روز سه شنبه قبل از او امضا فرمان اجرایی در انجام ندادی.

نشست و تهمت را به شرح زیر در سراسر کشور تظاهرات قتل جورج فلوید, سیاه و سفید مردی که در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. نمایندگان مجلس نیز با توجه به یک بسته از اجرای قانون و تغییرات.

“همه آمریکایی ها سوگواری توسط سمت خود را. عزیزان شما نمی خواهد که درگذشت بیهوده” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در باغ گل رز. “ما یک ملت. ما اندوهگین با هم. و ما التیام با هم.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در شروع سخنان خود گفت: او فقط ملاقات با خانواده های قربانیان است. در میان کسانی که خانواده Botham ژان 26 ساله دالاس حسابدار شات در سال 2018 در آپارتمان خود را با خارج از وظیفه دالاس افسر پلیس است.

فعال شان پادشاه گفت: ایالات متحده آمریکا امروز زودتر شنبه که Arbery وکیل و بستگان چندین قربانیان خواهد بود و با حضور در وزارت دادگستری مجلس سنا و کاخ سفید است. لی مریت یک وکیل برای خانواده نمی تواند نظر رسیده است.

Arbery, 25 بود به ضرب گلوله در ماه فوریه در حالی که آهسته دویدن چند مایل از خانه خود را در یک محله در خارج از نیوبرانزویک, گرجستان. گرجستان دفتر تحقیقات اعلام کرد این دستگیری ها از گرگوری و تراویس McMichael ماه گذشته در مورد. یک مرد سوم ویلیام “Roddie” برایان جونیور که فیلم برداری این اثر تیراندازی دستگیر شد جنایت به اتهام قتل, به گزارش اداره گرجستان از بررسی است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است برنامه ریزی برای برگزاری جلسات با مقامات اجرای قانون و شهروندان که در حال ارتباط با پلیس است. مقامات کاخ سفید نمی خواهد مشخص کنید که چگونه بسیاری از مردم یا, که حضور در جلسات است.

هنوز روشن نیست که اگر خانواده ها با حضور در باغ گل رز رویداد که با حضور چند مقامات پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش را پوشش سه حوزه عمومی کاخ سفید گفت:

– سفارش تماس بگیرید برای یک سیستم صدور گواهینامه های ملی برای سازمان های اجرای قانون برای تشویق استفاده از بهترین شیوه ها برای د-افزایش شرایطی است که پتانسیل را دارند که به خشونت کشیده شد. مقامات جزئیات چگونه مانند یک سیستم صدور گواهینامه می تواند راه اندازی و یا ممکن است در عمل کار می کنند.

– ایجاد یک پایگاه داده برای پیگیری استفاده از نیروی بیش از حد توسط افسران پلیس که اجازه می دهد محلی ادارات جلوگیری از استخدام افسران با سابقه سوء استفاده.

– تشویق ادارات پلیس برای قراردادن سلامت روان حرفه ای با پلیس در پاسخ به برخی تماس های. این “co-پاسخ دهنده” می تواند کمک به پلیس با موارد مربوط به اعتیاد به مواد مخدر و سوء مصرف الکل و بی خانمانی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>