“بال بیش از شارلوت بندر” برنامه ریزی شده برای اکتبر به جای سنتی فلوریدا نمایش هوایی بین المللی برنامه در پونتا گوردا فرودگاه.

پونتا گوردا — فلوریدا نمایش هوایی بین المللی را لغو کرده است آن “بال بیش از شارلوت بندر” هوا نشان می دهد که تعیین شده بود برای Oct 24-25.

این روگذر از پونتا گوردا و اسکله برنامه ریزی شده بود به جای یک نمایش کامل در پونتا گوردا فرودگاه که در دسترس نیست به دلیل بازسازی باند فرودگاه.

نمایش هوایی رئیس هیئت مدیره دانا Carr گفت: در حالی که پونتا گوردا شورای شهر داده بود تصویب آزمایشی برای این طرح وجود دارد هیچ راهی برای شهرستان به پوشش حدود $30,000 هزینه آتش نشانی و خدمات راه آن را ارائه می کنند.

“این شهرستان دارای اعطای مکانیزم برای کمک به آن دسته از هزینه های” Carr گفت.

Carr گفت که این تصمیم به لغو برنامه مربوط است به کروناویروس اجتماعی-فاصله نگرانی و پیش بینی که ممکن است ظهور مجدد این ویروس در این پاییز.

“این بیشتر از یک موضوع بودجه; آن 95 درصد بودجه موضوع,” او اضافه شده است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان توسط ارل Kimel

شارلوت کانتی داده و هوا را نشان می دهد یک کمک مالی از گردشگری آن بودجه برای پوشش هزینه های آن در فرودگاه به دلیل نشان می دهد تاثیر اقتصادی برای منطقه است.

“شهرستان نمی تواند صندوق شهرستان عملیات متاسفانه” Carr گفت.

علاوه بر آن چندین دیرین حامیان مالی مجبور به تعلیق خود حمایت به دلیل رکود اقتصادی است.

هنگامی که به نام یکی از “ده بهترین هوا را نشان می دهد در جهان” توسط ایالات متحده آمریکا امروز فلوریدا نمایش هوایی بین المللی را مطرح کرده است بیش از 3 میلیون دلار برای منطقه موسسات خیریه و سازمان های غیر انتفاعی. آن استفاده می شود یک جزء اصلی در بهار اما همه تلاش داوطلبانه تصمیم به رفتن در وقفه در سال 2015 به دلیل هزینه های نصب در طول اوج فصل است.

این بازگشت در پاییز 2016.

در سال گذشته 38 سالانه نشان می دهد برجسته بازگشت USAF Thunderbirds.

“بال بیش از شارلوت بندر” شده اند که به راحتی دیده می شود از Gilchrist و بیشر پارک ها و همچنین مکان های مختلف از Laishley پارک به ماهیگیران ایجاد کرد — از جمله boaters در بندر شارلوت.

“اساسا ما ارائه رایگان هوایی نشان می دهد” Carr گفت.

نمایش هوایی برگزار شده بود پیش بینی باند توانبخشی پروژه های در پونتا گوردا فرودگاه در سال با یک چشم به سمت استفاده از اسکله قبل از جمع آوری کمک های مالی چین و چروک توسعه یافته است.

بازگشت آن به فرودگاه به اتمام پروژه باند — بنابراین هیچ شرکت و تاریخ تنظیم شده است.

در حالی که این نمایش لغو شده است, نمایش هوایی مدیره امیدوار به سازماندهی برخی از مرتب کردن بر اساس از روگذر از شارلوت کانتی اسکله برای تشکر از پرستاران و پزشکان اولین پاسخ دهندگان و دیگران در خط مقدم در برخورد با COVID-19.

مرجع ملی روگذر تور Thunderbirds و U. s. Navy Blue Angels ذکر شده توسط رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن Carr گفت: ایده آل این امر پیوند با آن است, اما حتی اگر هیچ نظامی جت تیم ها در دسترس هستند در هوا نشان می دهد هیئت مدیره امیدوار است برای ایجاد چیزی با استفاده از محلی نمایش هوایی اجرا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de