زمانی که الکس Heineman که 16 سال از او به سرقت برده را به جنگل پشت هادسون YMCA با یک دختر او را دوست داشت. این بود که خیلی گرم ممکن است شب و YMCA پرتاب کرده بود یک شب ویژه برای نوجوانان محلی. آنها در حال غرق خود را به دوستان ducked گذشته پارک اسکیت و meandered از طریق تاریکی به سمت زمین بازی به نام قلعه پارک.

Heineman آرام بود بچه با gangly ورزشکار ساخت جت سیاه و سفید مو که راست ایستاده بود و کمی غرق شده زل زل نگاه کردن. او ناتوانی در یادگیری است که تنزل او به عملکرد بالا پایان طیف اوتیسم و یک پله پایین تر از هادسون بالا اجتماعی زنجیره غذایی.

صفحه اصلی یک فاجعه بود. مادرش او را به حال جوان است. او پدر بیولوژیکی بود nonfactor اما ناپدری منفور نزد او. آنها نمی توانند در کنار هم زیر یک سقف. Heineman شد و مجبور به زندگی با پدربزرگ و مادربزرگ خود را در سراسر شهر و در حالی که مادر و ناپدری برپا پر سر و صدا طلاق و حضانت نبرد بیش از دو جوان نیمه خواهر و برادر. او فرار کرد همه زمان ها است.

نزاع خانوادگی ساخته شده Heineman مستعد به خشمگین طغیان که نمی ارضاء او را به بسیاری از مردم در مدرسه. او یک بدنساز که بیشتر زمان خود را صرف بازی بسکتبال در YMCA. کارکنان وجود دارد تا به حال ساخته شده است یک نقطه به رفتار و برخورد او. مدیر دیدن بالقوه در می خواهید از فرصت استخدام او را به مربی چيز كوچك و جزئي ،

دختر او با این که شب بود 15 ساله از Osceola. او یکی دیگر از بچه های فقیر از خانه شکسته به دنیا آمد و به یک مت-معتاد مادر که رها او در دوران کودکی است. او پدربزرگ و مادربزرگ پدری او به تصویب رسید زمانی که او کوچک بود.

Alex Heineman at 15, not long before he was accused of rape.

الکس Heineman در 15 نه قبل از او را متهم به تجاوز به عنف. Jan و همین Buchholz

آنها مشابه بودند که راه و مشترک در دوباره خاموش-دوباره جاذبه همیشه از آنها ملاقات از طریق دوستان مشترک. با احتیاط آنها به دنبال مسیر دوچرخه سواری را از طریق جنگل. آنها را بوسید. او سمت چپ آشکار hickey در گردن او. سپس بازگشت آنها به YMCA و راه جدا.

چهل دقیقه بعد دختر پدر بیولوژیکی پلیس گفت که دخترش به حال حمله شده است.

با توجه به شکایت کیفری نیز گفت: “او و Heineman شروع به بوسیدن تاکنون رضايتمندی اما سپس او را برداشت و شانه های او با هر دو دست تحت فشار قرار دادند و او را به زور به زمین و او را بوسید گردن و قفسه سینه بدون اجازه. در یک نقطه او قرار داده و دست خود را پایین شلوار و انگشت خود را در برابر او خواهد شد. او در مبارزه به او فشار, این دختر ادعا.

او رفت و به بیمارستان که در آن hickies در گردن او شد swabbed DNA که در نهایت بازی Heineman. او تبدیل کردن یک معاینه واژینال و کاهش یافته است به نوشتن یک بیانیه.

روز بعد هادسون پلیس به نام Heineman به صحبت.

داستان خود را آغاز همان دختر است. با این حال او به شدت تکذیب کرد و وادار کردن هر چیزی در او ادعا کرد که او هرگز از انگشتان خود را در مهبل (واژن).

با این وجود Heineman بود به زودی با متهم درجه دوم تجاوز جنسی یک جرم با مجازات 20 سال زندان.

II. مبارزه و پرواز

کریستین Heineman, الکس مادر از او خواست اگر ممکن بود که او بد تعبیر کردن دختر سیگنال های داده شده خود به اوتیسم. او تلاش می کرد با تفسیر اجتماعی معانی تمام عمر خود را. و هر چند او معتقد بود او هنگامی که او سوگند یاد او تا به حال درد دختر چشم انداز 20 سال زندان بود و ژرف.

او خواست او را به دنبال خود مدافع مشاوره به اعتراف به گناه به کمتر اتهام سوم-درجه تجاوز جنسی.

“من احساس وحشتناک که در مورد” او می گوید در حال حاضر. “شاید ما باید بیشتر انجام می شود. شاید ما می تواند انجام کاری متفاوت است.”

وکیل مدافع کریستوفر Petros—که می خواهم معلق شده است از قانون تمرین در مینه سوتا و علنا مواخذه در ویسکانسین برای عدم به اندازه کافی نشان دهنده پرداخت مشتریان را پاسخ به شهرستان صفحات’ درخواست برای نظر.

Heineman اعتقاد باعث آبشار وثیقه عواقب که از خط خارج زندگی خود را.

او از مدرسه کاهش یافته است ثبت نام به عنوان یک مجرم جنسی و دستور داده شد تا تحت درمان در یو کلر آکادمی حداقل امکانات امنیتی برای نوجوانان با بیماری های روانی. هنگامی که جدا از خانواده او رو به وخامت گذاشته و به سرعت در حال. مانند بسیاری از افراد مبتلا به اوتیسم او فوق حساسيت به نور سخت و ناسازگار برای تلفن های موبایل. ثابت کوبیدن درب لرزاند اعصاب خود را. یک درمان نشده حفره پوسیده در دهان خود.

کریستین نگهداری پول در Heineman را فرضا برای تماس های تلفنی روزانه خانه. در تعطیلات او می بسته تا کودکان را یک وعده غذایی خاص و نشستن با او در یک اتاق قفل شده است.

Heineman ساخته شده هیچ پیشرفت در درمان است. در جهان از تادیبی درمانی, مصر یک مجرم جنسی فاقد خود آگاهی لازم برای اصلاحات—گرفتن 22 برای اجرای حکم اعدام محکوم شده است. کریستین گفت: او را به راه مقاومت و همکاری با او روانشناس بود اما او مبارز. او را درک نمی کنند که چرا او وجود دارد. هنوز هیچ کس به اعتقاد او وقتی که او در اعتراض به بی گناهی خود را.

یک روز Heineman تحت فشار قرار دادند گذشته قفل درهای Eau Claire آکادمی و زد یخی Chippewa رودخانه که در آن او تلاش برای غرق خود را.

“من می تواند اجرا کردن درب سریع واقعی” او به یاد می آورد. “آنها شما را تعقیب را در ون. اما من زد و من گفتم: ‘این پیچ هیچ کس در مورد مراقبت از من.’ من در یک نقطه تاریک. من شروع به رفتن در انجماد سرد رودخانه و من تقریبا در نیمه راه من و نمی تواند حرکت کند.”

کارکنان صید ،

بعد او brawled با پسر دیگری که نگه داشته لگد زدن به پای میز خود را در کلاس. آنها رد و بدل میشود. Heineman slugged او را در صورت سخت به اندازه کافی به حکم بخیه و بزه برای باتری.

هیچ مدرسه دیگر او را و پس از آن. منتقل شد به لینکلن تپه بدنام زندان نوجوان در ایرما, Wisconsin.

زمان Heineman وارد وجود دارد در مارس 2018, Lincoln, تپه شده بود تحت تحقیقات جنایی توسط وزارت دادگستری ایالات متحده در جریان سه سال است. مقامات در معرض یک داستان حماسی ، نگهبانان را شکست زندانيان اسلحه روانشناسان نابود تجاوز, گزارش و پرستاران نادیده گرفته اضطراری پزشکی. ویسکانسین است پس از پرداخت بیش از 25 میلیون دلار برای حل و فصل دعاوی از زندانیان از جمله یک پسر که تا به حال انگشتان قطع شده پس از کارکنان ناودان پای خود را در درب و دیگری که لخت شدن به عنوان مجازات است. زندان شد و در نهایت دستور به نزدیک 2021.

Heineman مبارزه با دیگر زندانیان و تلاش خود را به کشتن شش بار این شرایط است که او نه با هر کسی. پس از یک ماه او در بیمارستان بستری شد در مندوتا سلامت روانی موسسه در مدیسون.

در 18th birthday, Heineman منتشر شد به یک خانه نیمه راه در Randall خیابان در یو کلر. هم اتاقی خود بودند رشد مردان در 30s خود را که او می ترسم. شرایط خود را مشروط مورد نیاز او درخواست شغل, اما او هرگز تا به حال به انجام این کار در خود را قبل و نمی دانم که در آن برای شروع است.

“هیچ کس به من گفت که آن را یک گروه خانه برای رابطه جنسی مجرم” Heineman به یاد می آورد. “وجود دارد وحشت زده بچه ها که زندگی با من است. چند از آنها را معتادان به مت. من نمی هیچ مت. مثل این بچه ها را به من می گه.”

“بنابراین من گنگ است. و گفتم شما می دانید آنچه که من می توانم انجام این کار گروه ندارد.'”

در عرض 10 روز او را قطع GPS دستبند مچ پا انداخت و آن را در یک خار و رفت به کوچ-گشت و گذار با دوستان در چیپوا فالز. هیچ کس آمد او را. چند روز بعد او متوجه شد که او نمی تواند در زندگی خود و تبدیل خود را در.

Heineman حاضر به بازگشت به خانه در Randall خیابان و تصمیم گرفتند به خدمت در نه ماه Eau Claire County زندان به جای. او اجازه کار انتشار در صبح اما مجبور به بازگشت به زندان هر شب به خواب در یک سلول. یک روز او فقط راه می رفت.

پلیس با Heineman در ویرجینیا مینه سوتا که در آن او می خواهم به ماندن با دوستان دیگر. برای خروج از حالت بدون apprising اجرای قانون او را محکوم به “شکست برای به روز رسانی جنسی جرم رجیستری” و همچنین “فرار”—هر دو جنایات.

در حالی که Heineman اصلی محکومیت سوم-درجه تجاوز جنسی یک نوجوان موضوع و در نتیجه محرمانه این اتهامات بسیار عمومی است. KTRV اخبار 18, Eau Claire را وابسته به ABC پخش خود را عبوس آکنه-چیزی با نقاط رنگارنگ, mugshot, تحت, بنر “مجرم جنسی چهره جدید اتهامات عنوان شده علیه.” تصویر سفر در سراسر Heineman وطن از هادسون از طریق اسنپ چت.

III. یک الحسین اعتراف

در ژوئن 2019, زنی که به طور داوطلبانه به عنوان یک مربی برای جوانان محروم در خویشاوندی از پولک کانتی به نام هادسون اداره پلیس گزارش 18 ساله Sierrah Parmeter از اوسکلوا ممکن است به دروغ متهم الکس Heineman از تجاوز به عنف.

با توجه به گزارش پلیس Parmeter گفته مربی او تا به حال رابطه جنسی با یک پسر که نبود دوست پسر او به طوری که او برنامه ریزی شده بود به او را متهم به تجاوز به عنف به منظور صرفه جویی در رابطه او.

مربی فکر هادسون حادثه دو سال قبل و خواسته Parmeter اگر آن را به حال واقعا اتفاق افتاده است که او ادعا کرد. Parmeter گفته بستری نبود یک داستان واقعی است.

گزارش ها می گویند این مربی پس از آن مطلع Parmeter مادر بزرگ بود که در حال حاضر آگاه از این مکاشفه اما تا به حال به جلو آمده است. مادر بزرگ گفت که او تا به حال مشورت Parmeter اجتماعی کارگر بابی جو Garibaldi که کار کرده St. Croix County, در مورد چه باید بکنید. Garibaldi گفته پیشنهاد اجازه آن را “دروغ است.” مربی نمی تواند.

Garibaldi یک موظف خبرنگار نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

هادسون پلیس مصاحبه Parmeter. بر اساس این گزارش او گفت که او و Heineman برنامه ریزی شده بود به زمانی که آنها رفت و برای یک پیاده روی در جنگل در مارس 5, 2017.

آنها ساخته شده است. او شروع به دادن او hickey و در یک نقطه گیر کردن شلوار خود را. او گفت که برای جلوگیری از پس او و راه می رفت دور. او گفت که او هرگز او را تحت فشار قرار دادند.

“Sierrah به من گفت که او می داند که درست را از نادرست اما که او می دانست که او گناهکار است که هیچ چیز به حال اتفاق افتاده است اما او احساس او تا به حال به رفتن را از طریق همه چیز را پس از گزارش آن” کارآگاه نوشت.

Parmeter مادر بزرگ پلیس گفت که نوه اش تحت تست روانشناسی در سال 2018 به تعیین چرا او مانند یک کودک. او مقصر Parmeter رفتار در او و مادرش استفاده از مت در حالی که باردار است و غفلت او دچار زندگی در خشونت خانگی برای شش هفته اول زندگی او قبل از مادر بزرگ به دست آمده از بازداشت کرده است.

بر اساس این گزارش مادر بزرگ گفت: آن را در مدت کوتاهی پس از این تست که Parmeter شروع به گفتن مردم چگونه او می خواهم ساخته شده داستان در مورد Heineman.

زیر ماه, St. Croix County دفتر دادستان منطقه نقل مکان کرد به تخلیه Heineman را تجاوز جنسی محکومیت به علت واقعی بی گناهی. مدار قاضی دادگاه اسکات Needham عذرخواهی کرد. در آخرین Heineman was scrubbed از جنسیت مجرم رجیستری.

IV. گناه غیبت

زمانی که فکر و جان بوشهلز در حل و فصل هادسون در سال 1970 آن را فقط یک منظره رودخانه شهر 5000. او یک نیروی دریایی زیر دریایی. او تدریس صفحه اصلی اقتصاد است. این دو نیز فرار تاریخی 300-صندلی هادسون تئاتر در ملخ و خیابان و تفننی در مبارزات محلی. این Buchholzes مطرح سه فرزند در هادسون از جمله کریستین Heineman. الکس Heineman است که خود را نوه.

Jan یک scrapbooker وارد جلد آلبوم های عکس به تصویر می کشد Heineman بعید است زندگی. او تلاش می کرد با سواد کردن از طریق کلاس 10 اما تا به حال هدیه در دیگر مناطق. در هشت سال او شروع به پرواز دو صندلی ملخ هواپیما. او همچنین زمین مناسب که مفید بود در گروه کر و کلاس های ماندارین.

هر تابستان پدربزرگ و مادربزرگ در زمان Heineman و خواهر و برادر خود را در گشت و گذار فراوان به برانسون و ویسکانسین دلز ، در عکس های خود را, او به نظر می رسد با چشم باز و بی خیال.

“پسر ما فرستاده در نمی آیند. من نه و گفت او را جبران ناشدنی را تغییر داد, اما او می تواند می گوید:” همین. “من فکر نمی کنم بنابراین به دلیل وجود این قدرت درونی که بچه است. و او را به پیدا کردن راه خود را, اما آن را گرفته است.”

Heineman چپ سیستم سخت 19 ساله با بدن یک مرد رشد کرده است و حکمت از یک دانشجوی سال دوم دبیرستان. برای شش ماه او نمی خواهد خانه را ترک. همه او می خواهم انجام شد خواب امتناع می گویند آنچه رخ داده به او.

این مهم نیست که او می خواهم پاک شده است در دادگاه. در هادسون Heineman نمی توانستم تکان شهرت یک مجرم جنسی. این شهر تبدیل به یک زندان.

مردم او را به نام از شماره های مسدود شده و فرستاده او را پست نفرت از جعلی Facebook حساب. او پاک شده خود را در رسانه های اجتماعی. هنوز هم غریبه به درب آمد. کسی پرتاب یک slushie او را از یک ماشین در حال حرکت به عنوان او سرش می دویم. در اطراف محله. در تقویت کننده های روز, مرکز شهر هادسون چهارم جولای کارناوال یک مرد شانه به چهره اش به دنبال یک مبارزه است. به تازگی او رفت و به arby’s با یک دوست و سرور pursed لب های او و گفت: “شما می دانید که او مورد تجاوز a 13-year-old, راست?”

کریستین Heineman می گوید دوستان خود را نمی خواهید خانواده خود را در اطراف او. هنگامی که او در زمان پسر او در مرکز شهر برای ناهار و کسی فریاد زد: “molester کودک!” سراسر یک خیابان شلوغ.

دان می گوید وجود داشته اند زمان او می خواهم درایو با Heineman و مردم خواهد تلنگر کردن ماشین و یا جیغ profanities. پاکسازی قلم مو در حیاط نوجوانان می آیند و تهدید به ضرب و شتم او.

به تازگی بازنشسته هادسون پلیس گروهبان. گلن هارتمن می گوید: در 26 سال در نیروی او هرگز دیده می شود یک مورد تجاوز به عنف به عنوان عجیب و غریب به عنوان Heineman است. آن را مخالف سناریو که برای اجرای قانون است که معمولا مورد انتقاد قرار داد—تست نشده تجاوز کیت حمایت هزاران پلیس کوردلی و دادستانی بی تفاوتی.

هارتمن است که هنوز خالی از سکنه نیاز به به یک زن چند سال به عقب زمانی که دولت در نهایت آزمایش تجاوز به آزمون که مهاجم می تواند دستگیر شده اند از 10 سال قبل.

چه اتفاقی افتاد به Heineman واقعی بود پرت, Hartman می گوید. این نوع از چیزی که او ترس واقعی قربانیان تجاوز جنسی—نادر اتهام دروغین است که با این وجود بيشترین در ذهن مردم به دنبال دلیل برای کافر زنان است.

در طول سال گذشته گزارش های متعددی از آزار و اذیت از Heineman خانواده در سراسر میز خود را.

این واقعا پلیس’ به لرزش عمومی خود را به شدت برگزار می شود اطلاعات غلط هارتمن می گوید. اما گاهی اوقات او می خواهم رها کردن و صحبت کردن با Heineman چرا که به عنوان افسردگی خود را spiraled “آخرین چیزی که ما می خواهیم برای دیدن اتفاق می افتد این است که او به خودش صدمه دیده و باید برای پاسخ به آن است.”

“الکس درمان شد وحشتناکی توسط بدیهی است که مردم در این مکان و رک و پوست کنده, توسط مأموران اجرای قانون,” هارتمن می گوید. “و البته شما مشخص شده است. آن چیزی که از کتاب ساخته شده است.”

سه millstones محروم Heineman از تنظیم مجدد.

در حالی که اخبار محلی پخش اتهامات عنوان شده علیه او هیچ کس تا کنون به زحمت از گزارش خود exoneration. یک سال و نیم بعد Googling “الکساندر Heineman” هنوز منجر به KTRV داستان او را خواستار یک مجرم جنسی. ایستگاه حذف داستان در ماه فوریه تنها پس از Heineman تهدید به شکایت و سپس تصویر گوگل از mugshot آنلاین باقی مانده برای یک ماه دیگر.

بعدی به دلیل Heineman اصلی محکومیت یک نوجوان موضوع, آن را هنوز هم مهر و موم شده از چشم مردم. هر کسی که در تلاش برای انجام ابتدایی چک پس زمینه در ویسکانسین مدار دادگاه های سایت را پیدا خواهد کرد هر گونه اطلاعات خود را در مورد تجاوز جنسی محکومیت—از جمله چگونه آن لغو شد.

آنچه آنها را پیدا خواهد کرد در حال Heineman را بالغ جنایات برای “فرار” و “عدم به روز رسانی جنسیت مجرم رجیستری” که دلالت او یک متجاوز حتی اگر او دیگر در رجیستری است.

در سپتامبر سال 2019 St. Croix County دستیار دادستان منطقه کارل اندرسون با ارسال نامه ای به همتای خود در Eau Claire County, پرسیدن که Heineman را Eau Claire محکومیت نقض جنسیت مجرم رجیستری بود خالی نیز هست.

“قربانی در مورد ما از recanted و به آن اعتراف غلط اتهام” اندرسون نوشت. “در حالی که آقای Heineman است که هنوز هم از لحاظ فنی به جرم عدم تطابق با جنسیت مجرم رجیستری به اعتقاد من به نفع عدالت را برای اعتقاد خود را به خالی بود; اما به صورت کاذب اتهام او هرگز در رجیستری است.”

هفت ماه گذشت. Eau Claire پاسخ نمی.

ویسکانسین بی گناهی پروژه همکاری مدیر Keith Findley, یک کارشناس در محکومیت غیر قانونی می گوید exoneration به تنهایی نمی تواند رفع همه آسیب هایی که ناشی از سقط جنین از عدالت است.

متهمان که کاملا بی گناه هنوز هم می تواند محکوم فرعی اتهامات مانند پریدن وثیقه و نقض آزادی مشروط. عواقب اجتماعی طرد از دست دادن شغل, مسکن انکار—تقریبا بی نهایت است.

Findley به یاد می آورد یکی دیگر Eau Claire مورد که از اوان زیمرمن که پاک شد از قتل پس از بی گناهی پروژه حفر کردن چند قطعه از مهم تبرئه شواهد. با این وجود زیمرمن نمی توانستم کار در هر نقطه با توجه به رفتارهاي شهرت. کارفرمایان اصرار داشت که او تا به حال انجام داده اند و مشکلی برای دریافت شارژ در وهله اول.

قضات اغلب مایل به پاک کردن یک رکورد و اگر دادستان منطقه موافقت خود را با آن Findley می گوید. اما دادستان متفاوت هستند. کسی که بیزار به لغو محکومیت می تواند استدلال می کنند Heineman فنی بود مسئول برای به روز رسانی ثبت نام خود را در یک نقطه در زمان و حتی اگر آن را دیگر مرتبط است.

“همه چیز را انباشته در برابر شما اگر شما در حال تلاش برای اصلاح بی عدالتی بود,” او می گوید. “حس مشترک است که همیشه اسیر شده توسط قانون است.”

Jan و همین بوشهلز متقاعد شدند St. Croix نامه صرفا به خاک سپرده شد در برخی از ضعف Eau Claire دادستان میز. آنها وارد شده خود را نوه دادگاه اسناد و مدارک. آنها در مورد به درایو به دادگاه شهرستان و درخواست تجدید نظر خود را در مورد فرد زمانی که coronavirus وارد در ویسکانسین و آنها را وادار به عقب نشینی به خانه های خود.

در حال حاضر آنها باید صبر کنید.

“ما به شما هرگز می دانم که همه تروما از لینکلن تپه و تمام زندان می گوید:” Jan. “و فقط این واقعیت است که همه چیز فقط در خود نگه دارد…. این نگرانی من که St. Croix County نشده دنبال چیزی برای دیدن اگر آنها حتی نامه ای در یو کلر.”

“اما ما نمی خواهیم به ظروف سرباز یا مسافر آن را تا” دان می افزاید.

“ما هنوز هم بروید. اما چرا ؟ چرا ما؟” Jan می پرسد. “چرا زندان سیستم مراقبت از آن؟”

V. بهره دادگستری

در ماه مارس Sierrah Parmeter بود به اتهام دو فقره بزه افترا و یک تعداد از مانع یک افسر.

الکس Heineman در حال حاضر در نظر گرفته قربانی دعوت شده بود تا به حضور او در جلسه اول است. او مادر خود را برای کمک به مدیریت اضطراب.

“تصور کنید که شما یک خرس در مقابل از شما. کل بدن خود را تکان دادن و شما نمی توانید حرکت. شما حتی نمی توانید نگاه در فرد است. همه که از ترس پایین می آید بدن خود را. که چه آن را مانند احساس” Heineman به یاد می آورد.

“اگر او تا به حال دروغ گفته بود من هرگز تا به حال به رفتن را از طریق هر یک از این. من می توانستم یک زندگی عادی. من شده اند می تواند در کالج در حال حاضر. من حتی فارغ التحصیل دبیرستان که من در این سیستم خیلی طولانی و هیچ کس به من کمک کرد که آموزش و پرورش نیاز دارم.”

Parmeter نمی پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر. در کنار او ظاهر است برای برنامه ریزی مارس 7 در قاضی ادوارد Vlack دادگاه.

شهرستان صفحات درخواست مصاحبه با Eau Claire دستیار دادستان منطقه بنیامین وبستر که تحت پیگرد قانونی قرار Heineman برای تجاوز جنسی مجرم رجیستری.

وبستر در نهایت پاسخ توسط ایمیل و گفت به اعتقاد او این اعتقاد بود که “از نظر قانونی معتبر در آن زمان وارد شد و باقی می ماند در این زمان مناسب” به دلیل Heineman مبارزه در زندان و فرار کردن زمانی که او قرار بود تحت نظارت.

که آیا این اعتقاد بود فقط وبستر کاهش یافته است به استادانه درست شده. او نوشت: “من قادر به ارائه جزئیات از آقای Heineman اساسی St. Croix County مورد و من درک درستی از حقایق خاص و شرایط اطراف آن حادثه آن را به عنوان یک نوجوان مهم است.”

به عنوان یک نتیجه Heineman رد می شود در همه جا او امر برای کار. خارج شده و نمی خواهد او را. کالج است گمراه کننده رویا. بهترین شات خود را به یک GED و یادگیری تجارت مانند pipefitting. اما آن را سخت به احساس انگیزه برای انجام هر کاری در یک جهان پر از درهای بسته.

YMCA, مدیر اجرایی, Chris Kost که رسیده به Heineman زمانی که او فقط 15 سال به طور منظم در بسکتبال می گوید: همه همکاران او شوکه شده بودند زمانی که آنها شنیده ام او شده است می خواهم متهم به تجاوز جنسی. پس از آن بود بر خلاف پسر آنها می دانستند که او می گوید:—غم انگیز اما در غیر این صورت “بچه بزرگ” که گرسنه برای هدف و حس خود ارزش.

YMCA نمی توانید felons کار با کودکان و نوجوانان. اما Kost می گوید او می خواهم به Heineman به عنوان یک مربی اگر او تا کنون موفق به دریافت متوسطه خود را در محکومیت لغو شد.

“الکس رو خام معامله,” او می گوید. “من می دانم که وجود دارد افراد در جامعه که هنوز هم او را به عنوان یک مجرم جنسی. اما مردم بی رحمانه این روز است. آنها نمی خواهند برای پیدا کردن حقیقت در همه, در اکثر موارد. آنها فقط فرض کنیم بدترین مورد الکس. او تا به حال این نبرد دشوار. آن را غم انگیز برای دیدن است.”

“[Heineman] به نظر می رسد به من به عنوان یک مرد جوان که تا به حال برخی از چالش های روانی, اما مثبت بود می خواستم برای کمک به مردم ساده لوح و بسیار صادقانه” نوشت: YMCA کارمند دانیل وست در نامه ای به Eau Claire دفتر دادستان منطقه. “او شده است از طریق بسیار در حال حاضر از دست داده و دو سال از عمر خود را و سزاوار یک شانس دوم به یک عملکرد بالا بخشی از جامعه و کالا های ما بدون یک جنایت را در سابقه خود را.”

به تازگی Heineman رفت و به کمک Buccholzes در حیاط خود را. همین Buccholz به یاد می آورد نوه اش کشیده او را کنار در اشک را شکست و شروع به تخلیه برخی از چیزهایی که او می خواهم از طریق شده است برای اولین بار از او به خانه بازگشت.

Heineman را مشروط عامل توصیه می شود او پیوستن به یک قربانی گروه پشتیبانی در St. Croix county courthouse. این جلسات کمک به باز کردن برخی از تلخی و آشفتگی, اما آنها به حالت تعلیق در حال حاضر با توجه به کوروناویروس.

وجود یک پوشش نقره ای به قرنطینه. فقط قبل از همه چیز تعطیل Heineman شروع به قدمت یک زن جوان او را ملاقات کرد در حالی که در مرکز شهر مینیاپولیس. برای یک لحظه او خانواده اش بازگشت, یک دختر و یک گروه کوچک از دوستان که وقت گرفته بودم برای شنیدن کل داستان. او امیدوار است این حقیقت را ریشه در هادسون روزی. اما آن چیزی است که او می تواند کنترل.

او گفت: این زمان در سال گذشته او متنفر Parmeter و نمی تواند پایبند به همین دلیل همه او بودند بزه اتهامات زمانی که او تا به حال به زندگی به عنوان یک جانی.

“من تا به حال بسیاری از مردم به من, کثیف,” Heineman گفت. “من یاد گرفتم که من تا به حال به حرکت در. چرا نمی توانم فقط ببخش برخی از مردم و نه برگزاری این کینه برای بقیه زندگی من ؟ فقط میخوام به من صدمه دیده است.”

همه چیز در حال سقوط را به محل. اما پس از آن صبح روز جمعه حدود ساعت 3 صبح هادسون پلیس صحبت Heineman از I-94 پل اتصال مینه سوتا و ویسکانسین که در آن او شده است می خواهم آماده برای پرش به سنت کریکس رودخانه. او و دوست دختر خود را به حال فقط شکسته و او هنوز هم تا به حال شده است قادر به پیدا کردن یک شغل. او را به یک بیمارستان روانی در Amery ویسکانسین و رزرو تحت 72 ساعته سازمان دیده بان به خودکشی.

Heineman منتشر شد به مادرش بعد از ظهر دوشنبه.

“این بخشی است که سخت است که او هنوز هم شکننده” کریستین Heineman می گوید. “عادی 19 ساله از طریق شکستن یو پی اس اما برای او همه چیز فقط صدمه دیده و خیلی بیشتر. چگونه می توانم از او محافظت و هنوز هم به او اجازه دهید تجربه تمام چیزهایی که بزرگسالان جوان تجربه خوب و بد است؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im