تمام 94 ساکنان نیوجرسی خانه سالمندان فرض مثبت برای coronavirus

WOODBRIDGE, N. J. – کل جمعیت ساکن نیوجرسی خانه سالمندان در حال انتقال به یک مرکز مشابه در نزدیکی پس از شیوع کروناویروس در میان ساکنان و کارکنان CareOne و نیوجرسی وزارت بهداشت, مقامات گفت.

انتقال عملیات درخواست شده بود توسط مقامات بهداشتی دولت پس از ارزیابی وضعیت سنت جوزف ارشد پرستاری در وودبریج, 20 مایلی جنوب نیوآرک که در آن 24 سال 94 بیماران آزمایش مثبت برای COVID-19. این ویروس همچنین به مراقبان آنها CareOne مدیران گفت: ترک سنت جوزف تسهیلات به شدت کوتاه کارکنان.

در علاوه بر این به 24 مورد تأیید همه 70 از دیگر سنت جوزف ساکنان در حال حاضر presumptive, مثبت, مقامات گفت.

CareOne و سنت را تا به حال هیچ رابطه قبل از اما “بلافاصله شروع به کار با دولت و مقامات محلی” CareOne معاون اجرایی رئیس جمهور Lizzy اشتراوس گفت. “دولت مصمم آن را در بهترین منافع هر دو COVID-19-مثبت ساکنان و کسانی که تحت تاثیر این ویروس برای انتقال تمام بیماران به یکی دیگر از امکانات.”

نیوجرسی کمیسیون بهداشت و درمان جودیت Persichilli گفت: “متاسفانه ما شده است نظارت بر این سازمان پس شب جمعه, و ما در حال کار با خواهر که خود (تسهیلات) و مراقبت از ساکنان برای انتقال منظم.

“خواهران گفت: ما روز جمعه که 12 از کارکنان خود را به خانه بودند احساس بیمار با علائم تنفسی,” Persichilli گفت: در اخبار جلسه. “خواهران بودند مشغول به کار در سراسر ساعت به مراقبت از تقریبا 90 ساکنان. من نمی دانم که چگونه بسیاری از وجود دارد, اما زمانی که آنها به نام ما, من می توانم به شما بگویم که این یک وضعیت شدید.”

Persichilli گفت: وزارت او رسیده به دیگر تسهیلات مراقبت دراز مدت در منطقه برای پیدا کردن کوتاه مدت برای کمک به خواهران در سنت جوزف است.

“من می توانم به شما بگویم که همکاری فوق العاده ای بود,” او گفت:. “آنها قادر به پرستاران و دستیاران در طول تعطیلات آخر هفته.”

CareOne که در عمل 32 ارسال حاد پرستاری و کمک امکانات زندگی در نیوجرسی آمد تا با یک طرح برای آوردن سنت جوزف بیماران به COVID-19-رایگان محل در Whippany, New Jersey.

“بررسی در دسترس بودن اتاق در امکانات ما ما قادر به به طور موقت نقل مکان از ساکنان ما از CareOne در هانوفر در Whippany به نزدیکی CareOne امکانات ما را قادر می سازد به جای سنت جوزف بیماران” اشتراوس گفت.

به جای ورودی بیماران 61 ساکنان Whippany تسهیلات تا به حال به نقل مکان به CareOne امکانات در جاهای دیگر. کسانی که منتقل کردن تمام شد نقل مکان کرد و سه شنبه شب.

این COVID-19-مثبت بیماران را جدا شده از presumptive مثبت بیماران در Whippany.

در یکی دیگر از نشست خبری Gov. Phil مورفی داد “ترجمه شده” به همکاری بین سازمان های دولتی و خصوصی است که کاهش بار از خواهران در سنت جوزف است.

“این شروع به آشکار شدن در شب جمعه و آن را به یک نبرد تمام آخر هفته,” او گفت:. “ما در مورد آن را به بخش خصوصی دیروز. آن را به جوش به وضوح در حال حاضر و با امکانات خاص – به طور معمول, این, New Jersey. هنگامی که در شک و تردید ما را با هم بکشد و من می خواهم به CareOne shoutout اگر که خوب با شما.”

پیگیری خبرنگار ویلیام Wendi در توییتر: @wwesthoven

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>