“همه دود و آینه’: چگونه مغلوب ساختن پیشی جستن بسته بندی گوشت می آمد منظور شده است موفق به حفظ کارگران امن

زمانی که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا مارس 28 به اعلام بسته بندی گوشت می آمد گیاهان زیرساخت های حیاتی او شنود گذاشته وزیر کشاورزی برای حفظ گیاهان باز در میان موجی از شیوع کروناویروس.

این حرکت نشان داد که ملت اولویت با تمرکز بیشتر بر روی ادامه تولید گوشت از ایمنی از کارگران است.

کشاورزی منشی سانی پردو و وزارت کشاورزی ایالات متحده هیچ ربطی به کارگر حمایت. ماموریت خود را به عنوان Perdue اشاره مارس 5 در نامه ای به شرکت های بسته بندی گوشت می آمد “است به بازرسی گوشت و مرغ و محصولات خود را به اطمینان حاصل شود که آنها سالم و بی خطر و امن است.”

ایمنی کارگر است که از حوزه ایمنی و بهداشت شغلی اجرایی و مراکز کنترل بیماری و پیشگیری است. پردو گفت: این وزارتخانه شد همکاری با OSHA و CDC برای محافظت از بسته بندی گوشت می آمد کارکنان.

پس از اجرایی سفارش COVID-19 موارد به بسته بندی گوشت می آمد گیاهان سر به فلک کشید از کمتر از 5000 به بیش از 25000 همانطور که از هفته گذشته با توجه به پیگیری از میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی.

مرگ و میر را پنج برابر افزایش به 91.

به جای حفاظت از کارگران یک و نیم دوجین کارشناسان و طرفداران گفت: دولت فدرال است و شکست آنها.

“این همه دود و آینه. هرگز وجود هر گونه انتظار صنعت یا دولت است که آنها را تحمیل هر گونه الزامات مورد نیاز در این صنعت به تغییر شیوه های خود را برای محافظت از کارگران گفت:” دبی Berkowitz که شش سال به عنوان رئیس ستاد و ارشد مشاور سیاست در OSHA و مدیر ملی قانون استخدام پروژه کارگر برنامه بهداشت و ایمنی.

در مارس عمده شرکت های بسته بندی گوشت می آمد اعلام کرد اقدامات ایمنی مانند نیاز به کارگران به پوشیدن ماسک قرار دادن پلاستیک موانع در خط برش و چک کردن کارگران درجه حرارت. آنها نمی کند گسترش ویروس. حدود یک چهارم از نیروی کار در یک تایسون گیاه در استورم لیک, آیووا, آزمایش مثبت پس از حمایت شده بود در محل برای حدود یک ماه است.

در طول همه گیر کارگران گزارش داده اند که آنها مجبور به کار در کنار افراد با علائم. یکی فدرال گوشت بازرس که حاضر به مصاحبه در خواست نامش فاش نشود چرا که او مجاز به صحبت با رسانه ها گفت: کارگران در گیاهان چند او به دیدار بودند با پوشیدن ماسک و تمرین تنها محدود اجتماعی فاصله. برخی او گفت: تا به حال آزمایش مثبت برای COVID-19.

پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سفارشات پرچم های قرمز به نظر می رسد تقریبا بلافاصله.

یک روز پس از مغلوب ساختن پیشی جستن سفارش وزارت کشاورزی گفت: بسته بندی گوشت می آمد گیاهان را برای ارسال به سازمان COVID-19 ایمنی برنامه. آن را تنگ بخشنامه بعد به تنها شامل گیاهانی که بسته شده بود بدون یک جدول زمانی روشن برای بازگشایی. به عنوان یک نتیجه هیچ یک از ارائه یک طرح.

پردو علنا دستور داد تمام گیاهان به دنبال بسته بندی گوشت می آمد دستورالعمل های ایمنی به طور مشترک صادر شده توسط OSHA و CDC. روز بعد از این وزارتخانه به آن اعتراف تا به حال انجام هیچ چیز به تایید می کنند که گیاهان شدند و پس از آنها با توجه به نامه اعضای سنا کمیته کشاورزی و ارسال به پردو در مه 15.

در این نامه جزئیات چگونه وزارت کشاورزی ایالات متحده بارها و بارها به مقامات گفت: کارگر ایمنی OSHA مسئولیت – وزارت کشاورزی ایالات متحده در درجه اول نظارت بر ایمنی مواد غذایی – اما این سازمان نمی مشورت با OSHA برای اطمینان از آن بازرسی هر یک از بسته گیاهان قبل از آنها بازگشایی شد.

OSHA عامل خود را با کمترین تعداد بازرسان ایمنی پس از آن ایجاد شد و در دهه 1970 با توجه به ملی قانون استخدام پروژه و بر اساس تلفیقی از OSHA داده و اسناد و مدارک. یک سخنگوی آژانس گفت: آژانس بود “به طور فعال استخدام” بازرسان.

از Feb. 1 روز سه شنبه آژانس دریافت 185 شکایت در مورد گوشت و مرغ و گیاهان مربوط به کروناویروس با توجه به داده های OSHA ارائه شده است. شده اند وجود دارد 56 بازرسی.

در یکی JBS گیاه در گریلی, کلرادو, کارگران, اتحادیه رئیس جمهور خواسته OSHA به بازرسی این گیاه در ماه مارس است.

کیم Cordova رئیس جمهور ایالات مواد غذایی تجاری و کارگران محلی 7 گفت: منطقه ای OSHA رسمی به او گفت: “که آنها را بدون جهت در مورد نحوه رسیدگی به COVID و آنها را به سادگی درست نیست که کارکنان به انجام آن است.”

OSHA نمی بازرسی مرکز تا اواسط ماه مه. که نقطه حداقل پنج تن از کارگران کشته شده بود. با نزدیک به 300 مورد این گیاه این است که این سایت از بزرگترین شیوع در کلرادو. یک کارگر ششم است و از آنجا درگذشت.

“از آن زمان کارگران به مرگ OSHA به نشان می دهد تا” کردوا گفت. “آنها موفق این کارگران است. در اینجا رئیس جمهور مسائل اجرایی سفارش, اما آن را به هر حساب کارگر ایمنی. … مگر اینکه شما را قابل اثبات و قابل اجرا قوانین شرکت انجام خواهد شد حداقل.”

JBS نیست پاسخ به درخواست ها برای اظهار نظر.

معلوم نیست چه OSHA تصمیم می گیرد که گیاهان به بازرسی. آژانس باز رسیدگی به رنتول غذاهای گوشت خوک گیاه در رنتول ایلینوی پس از بازرسان بهداشت هیچ موانع بین کارگران در خط آب سرد و در سینک ظرفشویی. تقریبا 100 کارگران آزمایش مثبت هر چند وجود داشته است و هیچ مرگ و میر. OSHA پرسید: این شهرستان در بخش بهداشت و درمان برای اطلاعات آن را به حال گیاه اما وزارت کار سخنگوی نمی گویند که آیا OSHA بازرسان تا به حال در واقع بازدید از آن.

در Joslin, ایلینوی, خانه بزرگ تایسون غذاهای گیاهی, نزدیک به 200 کارگر باید آزمایش مثبت و دو فوت کرده اند. OSHA است و نه آغاز یک پرس و جو به این گیاه است. محلی در بخش بهداشت و درمان است و نه شنیده ام از آژانس سخنگوی جانت هیل گفت.

یک سخنگوی آژانس گفت: OSHA در نظر گرفتن گام های لازم برای محافظت از کارگران از coronavirus.

“این مهم است که کارفرمایان به دنبال پایبندی به” CDC و دستورالعمل OSHA برای بسته بندی گوشت می آمد گیاهان سخنگوی گفت. “در این رویداد از یک بررسی OSHA خواهد شد را به حساب حسن نیت و تلاش به دنبال (دستورالعمل). OSHA می کند پیش بینی نشده است و با استناد به کارفرمایان که پایبند به (دستورالعمل).”

CDC بازدید کرده, گیاهان, اما آن را نمی کند, اجرای کارگر ایمنی. همانطور که از ژوئن 9, آژانس تور امکانات در 17 ایالت از جمله نبراسکا پنسیلوانیا و کارولینای شمالی گفت: جیسون مک دونالد یک سخنگوی آژانس. آن را فرستاده است نه یک تیم به آیووا که چند گیاهان با شیوع است.

CDC مسائل تنها توصیه. آن را نمی کند, اجرای شرکت ایمنی برنامه. وقتی پرسید که توسط ایالات متحده آمریکا امروز آنچه را که سازمان انجام شد برای اطمینان از کارگران امن مک دونالد پاسخ داد: “لطفا تماس با وزارت کشاورزی ایالات متحده و/یا OSHA.”

وزارت کشاورزی ایالات متحده نیست پاسخ به درخواست برای نظرات. کاخ سفید نیست پاسخ به یک درخواست برای اظهار نظر در مورد اینکه چرا این وزارتخانه انتخاب شد به عنوان نهاد در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان در طول بیماری همه گیر.

“شده است وجود دارد بسیار بیشتر انرژی و نگرانی در سراسر پرداختن به نگرانی های بسته بندی گوشت می آمد و دیگر مواد غذایی پردازش منافع کسب و کار از آنچه باید اتفاق می افتد برای کارگران توضیح ، دبی neil thomas D-Mich., رتبه بندی اقلیت عضو کارگروه کشاورزی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “من را دیده اند و نه هر طرح از سوی وزارت کشاورزی ایالات متحده در مورد چگونه آنها می رویم به اطمینان حاصل شود که گیاهان در حال گرفتن گام های لازم برای محافظت از کارگران است.”

Neil thomas بود در میان 29 اعضای کمیته که نگرانی در مورد وزارت کشاورزی ایالات متحده را از دست داده و بسته بندی گوشت می آمد ایمنی کارگر در نامه ای 15. سناتورها خواسته یک سری از سوالات مربوط به چگونه این سازمان برنامه ریزی شده برای نگه داشتن کارگران امن و پرسید: برای پاسخ توسط مه 25.

وزارت کشاورزی ایالات متحده است و نه ارائه پاسخ با توجه به کسانی که امضا این نامه است.

کارگران در حال پرداخت با سلامت خود و زندگی خود را’

که وزارت کشاورزی ایالات متحده خواهد آن یک کارگر ایمنی تلاش یک فرد مناسب ، آژانس معتقد است, سال است که آن را نمی باید از این قدرت برای نظارت بر ایمنی کارگر.

آن اشاره کرد که OSHA خواهد بود مسئول این مقررات در قانون تغییر بلند کردن حداکثر خط سرعت در گوشت خوک گیاهان در سال گذشته است.

این استدلال همان نقطه در یک طرح دعوی در دادگاه به چالش کشیدن است که تغییر حکومت – که شاکیان استدلال می کنند بیشتر به خطر می اندازد کارگران در گیاهان است. آژانس ایمنی مواد غذایی و خدمات بازرسی “ندارد اختیارات قانونی برای تنظیم کارگر ایمنی” وزارت کشاورزی ایالات متحده گفت: در اسناد دادگاه.

آدم Pulver, وکیل فدراسیون فوتبال, عمومی شهروند گفت: معلوم نیست چه چیزی این وزارتخانه اجرا و یا چگونه آن را اجرا.

“ما را دیده اند و نه هر مکانیزم نظارتی گفت:” Pulver که نشان دهنده شاکیان در طرح دعوی در دادگاه فدرال. “یکی از چیزهایی که بسیار ممکن است که آنها می گویند شما باید برای ارسال ایمنی برنامه ای برای بازگشایی, اما اگر شما نمی USDA نمی خواهید برای انجام هر چیزی.’ و دو وزارتخانه نیست و ارزیابی این برنامه را در هر راه است.”

USDA عدم قدرت برای تنظیم کارگر ایمنی – همراه با سی دی و OSHA صدور دستورالعمل به جای مقررات – سمت چپ کارگران آسیب پذیر برای بسته بندی گوشت می آمد صنعت انفعال ،

در میان OSHA شکایت در مورد کوروناویروس که آژانس و دولت خود را شرکای بسته اند بی شمار هستند ادعای عدم استفاده از تجهیزات حفاظت شخصی ناتوانی فاصله از همکاران و شرکت ها خودداری اطلاعات در مورد قرار گرفتن در معرض همکاران که آزمایش مثبت برای ویروس. در برخی موارد وزارت کشاورزی توصیه های زیر OSHA و دستورالعمل CDC – همان آنهایی که شکایت و اقامه نیست به دنبال داشت.

“همه شرکت ها باید انجام دهید این است که می گویند: “به نظر من ارشاد’ و آنها در انطباق” Berokwitz گفت. “این ظالمانه از آنجا که کارگران در حال پرداخت با سلامت خود و زندگی خود و امرار معاش خود را.”

Neil thomas گفت: هر دستورالعمل های ایمنی باید اجباری و قابل اجرا. اختیاری هدایت نمی کند حفاظت از کارگران ،

“متاسفانه آنچه دولت را درک نمی کند این است که به منظور برای ما به نگه داشتن عرضه گوشت که مصرف کنندگان می خواهند به غذا خوردن به منظور حفظ زنجیره تامین رفتن ما را به نگه داشتن کارگران امن” neil thomas گفت. “این یا/و یا.”

وزارت کشاورزی ایالات متحده می تواند با استفاده از آن ایمنی مواد غذایی بازرسان به عنوان یک منبع برای درک آنچه اتفاق می افتد در بسته بندی گوشت می آمد گیاهان گفت: Jerold Mande سابق معاون وزارتخانه برای ایمنی مواد غذایی در وزارت کشاورزی ایالات متحده و معاون وزیر در OSHA.

که بخشی از سازمان است بنابراین understaffed که بازرسان گاهی اوقات پوشش دو تا سه بار عادی خود حجم کار غرب مرکز خاطر گزارش های تحقیقی موجود در سپتامبر.

“این همیشه فقط ارشاد و حتی برای رفتن تا آنجا که به می گویند اگر شما را در ایمان خوب تلاش می کنیم شما را در دادگاه” Mande گفت: از اقدامات دولت “که ارسال واقعا از سیگنال های قوی است که در اینجا شما نیاز به برداشتن گام های, اما شما نمی نیاز به آن را دریافت و در پایان روز است.”

ایمنی طرح ها

در زمان اجرایی سفارش 16 از 34 بسته بندی گوشت می آمد گیاهانی که بسته شده بود به دلیل coronavirus هنوز تعطیل.

وزارت کشاورزی گفت: این امر آن چند تیم آژانس با تمرکز بر ایمنی کارگر که بررسی ایمنی برنامه های شرکت را مشاهده کنید.

“USDA-led فدرال رهبری تیم را به سرعت بررسی اسناد و مدارک ارائه شده و کار در مشاوره با دولت و مقامات محلی به رزومه و/یا اطمینان از تداوم عملیات در این مهم امکانات” این سخنگو گفت: ایالات متحده آمریکا امروز و میانه مرکز خاطر گزارش های تحقیقی.

یک هفته بعد Perdue نامه های ارسالی به شرکت های بسته بندی گوشت می آمد درخواست آنها را برای ایمنی در نظر دارد – اما این اعمال تنها به گیاهان بدون یک “جدول زمانی روشن” به بازگشایی شده است.

هیچ گیاهان متناسب با این لایحه. آمریکای شمالی گوشت موسسه صنعت لابی گروه “آگاه نیست از یک گیاه است که نیاز به ارائه یک برنامه نوشته شده به وزارت کشاورزی ایالات متحده” سارا کمی این گروه را سخنگوی گفت.

وزارت کشاورزی ایالات متحده نیست پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا به نظر می رسید به دستور ایمنی برنامه های مورد حمایت کردن و یا در مورد رهبری تیم.

قبل از معیارهای تغییر تایسون صاحب ده ها تن از گیاهان با شیوع گفت: ایالات متحده آمریکا امروز از آن کار بر روی ارائه یک طرح.

در ماه ژوئن تایسون سخنگوی گری مایکلسون گفت: این شرکت نمی نیاز به آن را انجام دهد به خاطر آن خود را بسته گیاهان به پایین “به طور داوطلبانه.” پردو نامه نیست ذکر است هر چیزی در مورد داوطلبانه تعطیلی. مایکلسون کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر.

تایسون و دیگر تولید کنندگان بزرگ گفت: آنها پایبند به CDC و دستورالعمل OSHA از جمله نیاز به ماسک و نصب موانع.

“ما در حال توسعه و اجرا جامع ایمنی قصد دارد با استفاده از راهنمایی های ارائه شده توسط وزارت کشاورزی ایالات متحده CDC و محلی و مقامات بهداشتی دولت,” مایکلسون گفت. “USDA بازرسان در سایت در گیاهان ما هر روز آنها در عمل و CDC مقامات را مجبور به بازدید از برخی از امکانات ما است.”

شرکت کارگیل زیادی گوشت, و نیازی به ارسال ایمنی طرح به دلیل آن را به حال یک جدول زمانی مشخص برای بازگشایی امکانات خود را سخنگوی دانیل سالیوان گفت.

“این شرط بود نه مربوط به امکانات ما,” او گفت:.

JBS, یکی دیگر از بزرگ پردازنده که دارای گیاهان با شیوع پاسخ نمی دهند به درخواست برای اظهار نظر.

این Smithfield غذاهای گیاهی در Sioux Falls, داکوتای جنوبی به یکی از بزرگ ترین کارخانه بسته بندی گوشت می آمد شیوع بازگشایی شد مارس 7, دو روز پس از پردو ارسال نامه های خود را.

این گیاه را پس از دریافت “تایید مثبت زیر هر دو CDC تور و نقد و بررسی ما فرآیندهای نوشته و پروتکل” یک Smithfield سخنگوی گفت. Smithfield دریافت یک کپی از یادداشت CDC تولید شده پس از آن تور است.

خواست برای شناسایی زبان در این یادداشت که تشکیل یک “مثبت تایید” این سخنگوی گفت: برای تماس با CDC و کشاورزی ایالات متحده است.

این یادداشت فرستاده شده از CDC به Smithfield و داکوتای جنوبی, وزارت بهداشت شامل هیچ جمله زبان. یک CDC تیم بازدید در اواسط ماه مارس در حالی که کارخانه بسته شد و تنها تعداد کمی از کارکنان حضور داشتند.

کسانی که آنجا بودند جمع نزدیک تر از 6 فوت و یا نمی شد با پوشیدن ماسک های صورت و یا پوشیدن آنها نادرست این یادداشت می گوید. هر چند با توجه به اقدامات Smithfield بود – از جمله غربالگری و آموزش و پرورش تلاش – CDC به 10 صفحه از توصیه به Smithfield.

آنها “مراحل است که Smithfield غذاها ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن اجرای به آدرس این شرایط ما مشخص در کارخانه” این یادداشت می گوید.

توصیه شد “اختیاری و لازم نیست یا لازم الاجرا توسط CDC.”

با وجود CDC بازديد و USDA اظهارات عمومی دولت فدرال منتقل کرده است برای محافظت از کارگران Berkowitz گفت.

“این سازمان مسئول حفاظت از کارگران در بخش خصوصی است که اداره ايمنی و بهداشت شغلی و آنها تصمیم گرفته اند به موضوع خاصی مورد نیاز است که هر کارفرما نه تنها بسته بندی گوشت می آمد تا به ملاقات در محل کار برای محافظت از کارگران از COVID-19,” Berkowitz گفت. “آنها صادر راهنمایی در واقعا زیبا پوستر و CDC صادر کرده است هدایت کند. اما داوطلبانه است. این راهنمایی. کارفرمایان می توانید آن را دنبال کنید و یا آنها نمی توانند.

او ادامه داد: “دولت فقط تلاش برای obfuscate این واقعیت است که آنها شکست خورده اند در هر راه برای محافظت از کارگران است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>