تقریبا 10,000 جدید COVID-19 مورد در فلوریدا در شنبه

گاو دریایی یک رکورد جدید برای موارد جدید در حالی که ساراسوتا تقریبا در صدر دیروز رکورد

این محتوا است که به صورت رایگان ارائه شده به عنوان یک سرویس عمومی برای خوانندگان ما. ثبت نام به صورت روزانه ما یا شکستن خبرنامه مطلع شوید. اگر اخبار محلی برای شما مهم است در نظر گرفتن اشتراک در ساراسوتا هرالد تریبون.
***

فلوریدا وزارت بهداشت اعلام کرد: 9,585 موارد جدید COVID-19 در وزارت امور خارجه در شنبه شکوه رکورد 8,942 موارد جدید مجموعه در روز جمعه.

فلوریدا در حال حاضر 132,545 coronavirus موارد در سراسر کشور. تعداد مرگ و میر گزارش شده افزایش 24 به 3,390 پس از جمعه.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ببینید ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس

ساراسوتا کانتی تعداد افزایش 96 موارد به 1,341 موارد تقریبا برابری رکورد دیروز. گاو دریایی شهرستان گزارش 274 جدید موارد گسترده ncrease بیش از دیروز رکورد 166 موارد جدید در مجموع از 2,642.

در سطح ایالت 14,136 مردم باید در بیمارستان بستری شده است در طول بیماری همه گیر. در ساراسوتا کانتی 195 نفر یا 15 درصد در بیمارستان بستری شده است. در گاو دریایی شهرستان 255, 10 درصد از تمام موارد بستری شده اند.

مثبت رای از همه آزمون ها در سطح ایالت است که در 16 درصد شنبه, شرمندک از رکورد 20 درصد مجموعه در روز چهارشنبه.

ساراسوتا یادبود درمان شد 36 COVID-19 بيمار در روز پنج شنبه بیش از سه برابر تعداد بیماران بستری مبتلا به این بیماری در آغاز ماه است. بیمارستان بار دیگر ممنوع بازدید کنندگان در میان سنبله در coronavirus موارد است.

هر چند شهرداری ها در سراسر کشور را تصویب کرده اند اجباری ماسک اقدامات با توجه به گسترش چشمگیر از COVID-19 در هفته های اخیر تنها هولمز ساحل به تصویب یک ماسک نظم در منطقه ما.

گاو دریایی شهرستان کمیسیون تقسیم می شوند در مورد این مسئله در حالی که شهر ساراسوتا وعده داده است به 50,000 ماسک پیش از بحث در مورد اینکه آیا برای آنها اجباری است.

رژیم صهیونیستی. ران DeSantis ادامه داد: برای رد این ایده از یک ایالت اجباری ماسک صورت سیاست گفت: “من فکر می کنم شما گرفتن بیشتر مگس را با عسل از سرکه.”

!function(e,i,n,s){var t=”InfogramEmbeds”,d=e.getElementsByTagName(“script”)[0];if(window[t]&&window[t].initialized)window[t].process&&window[t].process();else if(!e.getElementById(n)){var o=e.createElement(“script”);o.async=1,o.id=n,o.src=”https://e.infogram.com/js/dist/embed-loader-min.js”,d.parentNode.insertBefore(o,d)}}(document,0,”infogram-async”);

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

پشتیبانی محلی اخبار: نظر اشتراک امروز

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>