AltMed ویروس-ضد رشد بازار

ساراسوتا شاهدانه پزشکی شرکت موج در فلوریدا مستند

ساراسوتا — اگر در ماه ژانویه توپ کریستال خود را پیش بینی کرد چیزی شبیه به این:

در نیمه راه از طریق ترین آشفته اقتصادی سال از قرن 21 خود را خرده فروشی عملیات را بیش از دو برابر. به جای گذاشتن مردم شما خواهید بود با اضافه کردن بیشتر بدن. در ماه دسامبر شما بود باز حداقل نه بیشتر از آجر و ملات فروشگاه. و هنگامی اتفاق می افتد که شما تعداد دفعات مشاهده در جایی بین 700 تا 800 فلوریدا در حقوق و دستمزد خود را در سراسر ایالت.

پس از آن شما می تواند در پزشکی ماری جوانا کسب و کار. و یا به جای شما می تواند بخشی از نوآورانه ساراسوتا مبتنی بر راه اندازی شناخته شده به عنوان AltMed که ثابت کرده بود ضد گلوله در برابر coronavirus.

دو هفته پیش یک مایل یا بیشتر خاموش ایالتی 75 در لیکوود انزال AltMed افتتاح شد درهای خود را 23rd, فلوریدا داروخانه 11th خود را در این سال است. مهاجم گسترش آینه دولت رو به رشد شاهدانه پزشکی بیمار پایگاه داده که زیپ شده رو از 299,044 مجوز فرد در اوایل ژانویه به آن زمان 358,052 با توجه فلوریدا از ماری جوانا پزشکی با استفاده از (OMMU).

“دولت پیش بینی شده وجود دارد خواهد بود 500,000 بیماران تا پایان این سال می گوید:” AltMed مدیر امور شرکت تاد Beckwith. “وجود دارد استفاده می شود چیزی شبیه به 1500 تا 2000 نفر بیمار جدید در هفته; در حال حاضر آن را بیشتر شبیه به سه 4,000 بیماران جدید بارگیری در این هفته. و وجود دارد 50,000 بیماران در جنوب غربی فلوریدا منطقه به تنهایی.”

فلوریدا روند منحنی پیچ ملی الگوهای که در آن شاهدانه پزشکی فروش تا 30 درصد در این سال با توجه به تیلور Biehl با صنعت-نظارت لابی کنگره داد ،

“من فکر می کنم آن را عادلانه می گویند از زمان آغاز به کار این پناهگاه در محل سفارشات به امروز مکث در reopenings و بسته شدن (شاهدانه فروش) را نه تنها حفظ وضعیت موجود آنها رسید می گوید:” Biehl. “بیشتر مردم در حال کار از خانه آنها بیرون رفتن وجود دارد محدود گزینه های اوقات فراغت در سراسر کشور و تقاضا برای دارو در حال رشد است.”

ساراسوتا شاهدانه بیماران ممکن است سوال این صنعت خوش بینی در زمانی که مستقر در کالیفرنیا MedMen که افتتاح مرکز شهر داروخانه در خیابان اصلی priciest املاک و مستغلات بسته پس از فقط پنج ماه است. و با توجه به فدرال محدودیت های بانکی در یک کارخانه inaccurately برچسب برنامه 1 دارو با صفر ارزش دارویی وجود دارد هنوز هم به دلیل توجه آن در کوتاه مدت آینده با احتیاط.

اما MedMen را درب قفل شده است و تا به حال هیچ چیزی برای انجام با COVID-19 یا تجاری تقاضا است. به عنوان “اپل از علف های هرز” وقتی که می رفت در کانادا بازار سهام در 2018, MedMen شرکت سوء مدیریت است و تحریک نیروی کار, مشکلات سهامداران مقاومت و استعفای خود را مدیر عامل در ماه ژانویه است. آن را پس از دست داد 95 درصد از ارزش بازار آن با توجه به تجزیه و تحلیل کنندگان در سیاسی.

در مقابل خصوصي AltMed بهتر شناخته شده به مصرف کنندگان با نام تجاری خود را MUV است ارائه خود را به عنوان یک “داوود و جالوت داستان می گوید:” Beckwith.

Cofounded در سال 2014 توسط بازنشسته بیوتکنولوژی اجرایی Michael <url> و کانادا کارآفرین لایحه Petron های راه اندازی شد گشته که فلوریدا ماری جوانا پزشکی رفراندوم شکست خورده کمتر از 2 درصد در انتخابات 2014. AltMed و سپس انتقال آن به تحقیق و توسعه و فروش انرژی به آریزونا که در آن شاهدانه پزشکی تصویب شد با رای دهندگان در سال 2010.

فلوریدا رای دهندگان به شدت تایید استفاده های پزشکی در سال 2016 اما تنها هفت اولیه شرکت متقاضیان صادر شد مجوز; امروز با توجه به OMMU, 14 شرکت فعال در فلوریدا. Trulieve منجر بسته با 51 درمانگاه.

AltMed افتتاح اولین فروشگاه خود را در ژوئن 2018 در نزدیکی کشت آن تسهیلات در آپولو بیچ. رسیدن به آن در حال حاضر گسترش از پنساکولا به دیرفیلد بیچ ، محلی آن را مکمل آن در مرتع پرورش احشام لیکوود عملیات با درمانگاه ها در فرویتویلل جاده در ساراسوتا و Tuscola بلوار در نورث پورت. رشد آن افزایش تبدیل کرده AltMed به یکی از فلوریدا پنج خرده فروشان.

برای Beckwith که رزومه شامل مدیریت با مرک مواد دارویی و J. Walter Thompson, بازی سوس گوجه فرنگی آسان تر است که محصول آشنایی ضروری است به خود و سلامت خود.

تصادف خودرو سال پیش او را با درد گردن و کمر آسیب در حال حاضر کاهش “انباشته” محصولات متعدد در شخصی خود رژیم. ترکیب گسترده و موقعیتی از اینکه آیا یا نه برای استفاده از موضعی که وارد جریان خون و یا یک پچ ترانس درمال برای درد پشت در طول ناراحت کننده پروازهای هواپیمایی.

AltMed شمارش بیش از 50 محصولات در موجودی خود را و در حال کار با بیش از 50 خطوط ژنتیکی از ماری جوانا. “ما تنها در نوک کوه یخ در درک همه از مواد تشکیل دهنده و چگونه آنها را به کار بگیرید,” او می گوید. “آنچه ما می دانیم عمده کانابینوئیدهای اما ما واقعا فقط گرفتن آغاز شده است.”

یکی از AltMed جدیدترین نوآوری نیست یک ingestible اما یک دانلود رایگان نرم افزار است که مصرف کنندگان می توانید استفاده کنید برای رای دادن به اثربخشی این محصول است. به نام “Strainprint” نرم افزار معرفی شد و در ابتدای COVID-19 شیوع و به عنوان یک تلفن همراه cannabis journal.

مصرف کنندگان می توانید انتخاب کنید که بیماری آنها می خواهند به درمان (اضطراب و افسردگی و درد و بی خوابی و غیره.), شدت آن روش مصرف (گل تزریق روغن و غیره.), و دوز. نرم افزار اشتراک ها و بپرسید که چگونه بیماران احساس می کنم پس از یک مقدار مشخصی از زمان سپری شده.

بازخورد ناشناس است اما آن را اجازه می دهد تا مصرف کنندگان به مقایسه نتایج خود را با دیگران و محصول توسعه دهندگان واضح تر ایده چه کار می کند و چه چیزی نیست. پس از همه, با توجه به کهنه Schedule 1 محدودیت های شاهدانه تحقیقات دشوار است به انجام در آمریکا

“این یک کارآزمایی بالینی, اما آن کمک می کند تا کارکنان ما توصیه های مناسب” Beckwith می گوید. “ما به دنبال بیش از 6000 جلسات از ابتدای ماه مارس و ما فقط شروع به گرفتن macrodata بازگشت.

“ما دریافتیم که با ما MUV خالص دانه قلم 75% از بیماران ما احساس می کرد که بسیار موثر در درمان اضطراب و افسردگی و 85% که دنبال احساس MUV شاخص خالص قلم شد موثر در کمک به خواب.”

یکی ممکن است استدلال می کنند که coronavirus می تواند یک مزیت برای ماری جوانا پزشکی و خلاق خود را spinoffs.

“مردم تحت مقدار زیادی از استرس به دلیل وجود ابهامات بسیاری در حال حاضر” Beckwith می گوید. “بنابراین داشتن دسترسی به چیزی که امن است و به نفع آنها من فکر می کنم می تواند اطمینان بخش است. ما می خواهیم برای ایجاد یک محیط استقبال و نشان می دهد که کلیشه ای افسانه در مورد حشیش فقط درست نیست.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>