آمازون می گوید این اخراج مینه سوتا سازمان… نه ‘اجتماعی فاصله’

که اعتراض تصور می شد برای اولین بار در نوع خود در آمازون تسهیلات در این سمت اقیانوس اطلس و آن را متوقف نمی وجود دارد. به عنوان اعتصابات و تظاهرات متصلب در سراسر ایالت مینه سوتا به طور ناگهانی در بر داشت خود را در قلب یک کار وکالت جنبش یک چراغ عمدتا توسط شرق آفریقا مهاجران.

هفته گذشته یکی از کارگران درگیر در این کار جنبش 28 ساله بشیر محمد کار اخراج شد. محمد گفت: BuzzFeed او بر این باور بود که تلافی برای سازماندهی کارگران از جمله فشار برای بهتر تمیز کردن شیوه برای محافظت در برابر گسترش coronavirus.

“آمازون, اما به او گفت که او بود چرا که او حاضر به صحبت با سرپرست خود,” BuzzFeed گفت. “محمد را انکار کند که اتهام هر چند او را متهم و خود سرپرست از درمان او ناعادلانه.”

یک رفیق کارگر در Mohamed این تسهیلات باقی مانده که نامش ذکر نشده در این قطعه نیز گفت: BuzzFeed به اعتقاد او آمازون با هدف قرار دادن کارگران درگیر با تعطیل و slowdowns آنها می خواهم انجام شده است در طول سال. اجتماعی فاصله پروتکل ها را در محل های شلوغ و انبارها منبع گفت: وجود دلایل جدید برای مدیریت برای تنبیه و یا اخراج از سازمان.

زمانی که شهرستان صفحات رسیده از نظر آمازون سخنگو کریستن کیش تایید محمد تا به حال از کار اخراج شده است اما در بیانیه ای که از این شرکت می گوید او می خواهم فسخ شده است “به عنوان یک نتیجه از مترقی اقدام انضباطی به صورت نامناسب و زبان و رفتار و نقض اجتماعی فاصله دستورالعمل.”

“ما احترام به حقوق کارکنان به اعتراض و تشخیص حق قانونی خود را به انجام این کار” بیانیه ای گفت:. “این حقوق فراهم نیست و پتو ایمنی در برابر بد اعمال به خصوص کسانی که به خطر افتادن بهداشت, سلامت, ایمنی و یا از همکاران خود را.”

کیش اضافه شده است که این سایت تا به حال هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود هر گونه موارد تایید شده از COVID-19.

محمد را اخراج—همراه با آن دو دیگر آمازون منتقدان—نیز تحت پوشش رویترز روز سه شنبه.

“آنها نمی مانند راه من صحبت شد,” محمد گفت: انتشار. او گفت: مدیریت متمرکز بر او و پس از او آغاز شده اخطار همکاران خود را در مورد این ویروس و افزایش نگرانی ها در مورد عدم تمیز کردن تلاش های مدیریت ، اخراج خود را که او ارائه رویترز مشخص نیست اجتماعی فاصله اما ذکر او کاهش یافته است به صحبت کردن با برخی از رهبران تیم از اوایل ماه مارس.

این Awood مرکز یک گروه مدافع است که به کمک سازماندهی بسیاری از حملات قبلی اعتبار محمد به عنوان یک نیروی خوب است.

به گفته نیویورک تایمز ماه گذشته بیش از 50 از آمازون حدود 500 ایالات متحده امکانات تا به حال موارد گزارش شده از کارگران تست مثبت برای COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de