آمازون ونیز برنامه های در حال حرکت همراه با وجود همه گیر

توسعه پروژه است که در حال حرکت در 110,825 فوت مربع در آخرین مایل مرکز توزیع با وجود وضعیت فعلی جهان و اقتصاد است.

آن را بیش از حد طولانی پیش که اخبار در مورد آمازون افتتاح یک مرکز توزیع در ونیز یک شوک بود به هر کس در ساراسوتا کانتی — از جمله مقامات دولت محلی و شرکت ها در این نزدیکی هست.

اما در حال حاضر, رانندگی در بزرگراه بین ایالتی 75 که در آن بزرگراه تغییرات از رفتن مستقیم جنوبی به یک westbound آزادراه در نزدیکی ونیز هیچ اشتباه وجود دارد که چیزی بزرگ در حال آمدن است به نزدیکی پارک صنعتی.

توسعه پروژه شرکت رایان از تمپا در حال حرکت است و ساخت و ساز همراه در 110,825 فوت مربع آخرین مایل مرکز توزیع با وجود وضعیت فعلی جهان و اقتصاد است.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب ساراسوتا-گاو دریایی اخبار خرده فروشی

“ما شده است در تعامل با توسعه پس از آنها شروع به خود را به علت سعی و کوشش را از طریق فرایند خرید. قرارداد خود را نهایی است و ساخت و ساز در جریان است گفت:” جنیفر شفر از ریچاردسون در ساراسوتا که مدیریت ونیز پارک صنعتی که در آمازون است در محل.

جدید آمازون مرکز توزیع است که در آخرین مایل تسهیلات معنی این آخرین محل آمازون خود را بسته بندی می رود قبل از آن بازدید آستان خود را.

پس از اولیه ساختمان تجاری مجوز برای املاک ثبت شده در ماه نوامبر سال 2019 دیگران همچنان به نشان می دهد از جمله برنامه های کاربردی برای ابزار و خطوط, سطل زباله, و, اخیرا, دیوار نشانه.

چون آخرین مایل شفر گفت: این تاسیسات عظیم پارکینگ نیاز دارد. آن را شامل دو پارکینگ مجاور به ساختمان است.

نیز وجود خواهد داشت یک چراغ راهنمایی نصب شده در تجارت درایو و پیچ اناری چهار راه برای مقابله با جریان ترافیک در منطقه بخشند. ترافیک مطالعه او گفت: به این نتیجه رسیدند که وجود دارد نباید از حد از یک موضوع است.

“خواهیم دید چه ترافیک اضافی می کند به جاده. ما فکر می کنم آن را برای رفتن به رخ می دهد در اوایل صبح زود, اگر چه,” او گفت:.

این معلوم نیست که این تسهیلات را برای کسب و کار. شرکت رایان بازگشت نیست یک ایمیل درخواست دهید.

“ما هیجان زده به افزایش سرمایه گذاری ما در فلوریدا با تحویل ایستگاه ارائه خدمات سریع و کارآمد تحویل برای مشتریان و ارائه صدها نفر از فرصت های شغلی برای استعداد نیروی کار محلی” آمازون سخنگو اوون تورس گفت.

فلوریدا چاه, معاون رئیس جمهور از توسعه کسب و کار در توسعه اقتصادی شرکت ساراسوتا کانتی گفت که این تاسیسات را در چند صد شغل و در اصل در نظر گرفته شده بود باز با سقوط — هر چند او مطمئن نیستید که چگونه COVID-19 تحت تاثیر قرار داده است که جدول زمانی.

ونیز تسهیلات ابدا به اندازه نزدیکترین آمازون مرکز توزیع در رسکین که نشسته در 1 میلیون فوت مربع.

ولز گفت که او در یک کنفرانس در ماه فوریه زمانی که او ملاقات برخی از نمایندگان از آمازون. او خود را معرفی کرد و از آنها خواست که او چگونه می تواند مفید به نمایندگی از ساراسوتا کانتی. پاسخ او بود در امتداد خطوط از “با تشکر, اما ما باید آن را تحت کنترل است.”

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

کشف و به اشتراک گذاری و بحث در مورد آخرین دهانه و تغییرات در هرالد تریبون را ساراسوتا-گاو دریایی خرده فروشی گروه FB

“آمازون در حال حاضر بسیار فوق العاده تهاجمی در مورد آخرین مایل امکانات. آنها پس از معمولی یا سنتی مسیر. جایی که آنها به طور معمول محلی تماس بگیرید EDC و انجام برنامه های تشویقی در این آخرین مایل امکانات آنها نیست” ولز گفت. “من گفتم:” ما اینجا هستیم ما می خواهیم به مطمئن شوید که این یک تجربه مثبت در تنظیم مقررات و ما در حال آماده, مایل و مشتاق به کار با آنها.’ انتقادات و پیشنهادات خود بود ” آره ما آن را درک. ما آن را کردم.'”

دریافت به آمازون آینده به ونیز چاه گفت مثبت بوده است. نام بزرگ قطعا کمک می کند تا او گفت:.

“ما آن را به عنوان یک سیگنال مثبت برای جامعه. آن را تاکید و تایید مولفه های رشد در منطقه است.”

شرایط محیط کار

آمازون آمده است در زیر آتش به تازگی برای شرایط محیط کار در COVID-19 عصر. اخبار گزارش های پدید آمده از کارگران بیمار شدن و برگزاری تظاهرات در خارج از مراکز توزیع, درخواست آمازون برای قرار دادن تاکید بیشتری بر اولویت سلامت خود را.

اما کارگران و گروه های حقوق بشر می گویند مشکلات شده پس از راه قبل از وجود دارد جهانی همه گیر.

آمازون اجرا می شود در یک کشتی در امکانات آن گفت: پاتریشیا کامپوس-مدینه co-مدیر ایالت نیویورک AFL-CIO/کرنل اتحادیه رهبری موسسه در موسسه کارگر در دانشگاه کرنل.

“همه (کارگران) حرکات در حال نظارت. آنها می دانند که چه مدت شما را در حمام. آنها می دانند که چگونه به دور شما در حال از کار. تهویه مرکزی و تهویه بنابراین شما تنفس در هوا” Campos-مدینه گفت. “آنها خود را مانیتور کنید زمان استراحت آنها اجازه نمی دهد هر بازدید کننده. شما در حال نظارت در داخل و خارج. آنها ادعا می کنند که انجام آن برای اطمینان مردم نیست, سرقت, اما آنها نظارت بر کارگران خود را.”

آمازون نیز به شدت مخالف هر نوع اتحادیه فعالیت در آن گیاهان کامپوس-مدینه گفت. اما شده است وجود دارد علاقه بیشتری را در ماه های اخیر.

“از آنجا که از COVID-19, کارگران آگاه تر در فقدان حقوق این امکانات,” او گفت:. “آنها بیشتر به طور فعال به دنبال اتحادیه نمایندگی.”

فضای صنعتی

در ماه آوریل ایالات متحده خرده فروشی کاهش یافت 21.6% سال بیش از سال, اما آنلاین و دیگر غیر-فروشگاه فروش شد تا با 21.2 درصد به فدراسیون ملی خرده فروشی. آن را حس می کند — فروشگاه های خرده فروشی در سراسر کشور در حال بسته هنوز در بسیاری از موارد و افرادی که گفته شده است به ماندن در خانه ممکن است حوصله کنید و فقط شروع به کلیک کردن دور در آمازون لیست آرزو.

با این می آید به نیاز بیشتر فضای صنعتی و آخرین مایل امکانات.

#apolloLink{color:#000;background-color:#F4BE11;text-shadow: none;padding: 8px 15px 10px;font-family: ‘Roboto’, sans-serif;font-weight: 600;border-radius:10px;}

ادامه مطلب داستان لورا Finaldi

ولز گفت که او فکر می کند فروشگاههای جعبه بزرگ مانند هدف و در نهایت رفتن به حرکت به سوی کوچکتر خرده فروشی کف فضاها و بیشتر از فضای انبار در پشت.

“هدف ممکن است از 40 ، 000 فوت مربع در گذشته و آنها تا به حال خود را در انبار به انبار قفسه. آینده است و بیشتر شبیه 15000 فوت مربع از واقعی خرید و شاید تعادل است که تا سال 2025 خواهد شد در آخرین مایل انبار برای هدف قرار دادن به طوری که آنها می تواند به رقابت با آمازون,” او گفت:.

یکی از EDC اهداف بلند مدت است که برای دریافت بیشتر ساراسوتا کانتی سایت های آماده برای توسعه صنعتی است. وجود دارد مقدار زیادی از موجودی تحت 30000 فوت مربع در شهرستان اما هر چیزی بالاتر است که بسیار کمیاب است.

این خواهید بود برای دیدن تاثیر coronavirus بر نیاز برای فضای چاه گفت. در حال حاضر شرکت هایی مانند Tervis در حال کاهش فیزیکی خود رد پا به ایجاد یک کنترل از راه دور راه انجام کسب و کار.

“چه Tervis حال اجرا در اعتقاد ما بر این است برای رفتن به یک واقعا قوی روند حرکت رو به جلو,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>