امریکا و اسرائیل در برابر جهان

من Spotify در تمرین پخش یک پیچ و تاب زمان. در حال رشد در یک یقه آبی محله از شهر نیویورک در 1990s و 2000s اولیه گوش دادن به محبوب East Coast hip-hop عملا مورد نیاز است. بنابراین در یک روز صبح اخیر که در آن من تا به حال برنامه ریزی برای نوشتن یک ستون در مورد اسرائیل/فلسطین من این ماجرا را به Jay-Z & بیانسه معروف اصلی قدرت-زن و شوهر-جام جم “’03 بانی و کلاید.” ترانه حول محور سابق زن و وفادار دختر آماده به صورت خاموش در برابر جهان مانند عنوان یاغی و شوهر.

جالب اینجاست که این رو من فکر کردن در مورد آمریکا و اسرائیل رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نخست وزیر اسرائیل بنیامین (بی بی) آغاز به کار کرد.

چرا که اگر ما با خودمان صادق این گفته می تواند فقط به عنوان به راحتی توصیف هنوز تازه سیاسی عاشقانه از “ب و د” و همچنین 70 سال رابطه بین ایالات متحده و اسرائیل است.

نخست وزیر نتانیاهو اخیرا و احتمالا با دقت از منظر او به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن “بهترین دوست که اسرائیل تا به حال در کاخ سفید است.” نتانیاهو ثابت کرده است که خود را بیش از حد مایل به تبادل وفاداری سیاسی برای هدیه و شاید هیچ کس به او پیشنهاد بیش از 45 رئیس جمهور ایالات متحده است. این شامل اما نه محدود به:

انتقال سفارت آمریکا به اورشلیم به رسمیت شناختن اسرائیل حاکمیت در طول رقابت های جولان منطقه (پس از آن بی بی cutely نام یک جولان شبح شهر حل و فصل برای دونالد) و معکوس 50 به علاوه سیاست ایالات متحده با اعلام این که اسرائیل شهرک سازی در کرانه نیست در نقض قوانین بین المللی است. در این عملیات که از نظر دولت جدیدترین “صلح” ایران سرزمین مقدس باید به عنوان جای تعجب ندارد.

در شخصیتی فروتن سبک مغلوب ساختن پیشی جستن است و لقب خود را از اسرائیل-فلسطین طرح “معامله قرن است.” اما حتی سرسری خواندن طولانی پیشنهاد و یک درک ابتدایی از رقابت منطقه تاریخ نشان می دهد که این چیزی بیش از یک “معامله خام” است که به طور موثر پاکسازی مردم فلسطین. “کلاهبرداری” “خیانت” “فریب” یا “شرم قرن” را دقیق تر توصیف.

ایالات متحده هرگز صادقانه “کارگزار” در سرزمین مقدس داشتن ارائه مطلب بیشتر کمک های مالی به اسرائیل پس از جنگ جهانی دوم نسبت به هر کشور دیگری است. بنابراین جای تعجب نیست که این فلسطینی ها که ایستاده به از دست دادن بیشتر در این پیشنهاد: همه ظاهر پیوسته دولت مستقل کنترل مرزهای خود را برابر-وضعیت سرمایه در شرق بیت المقدس هر “حق بازگشت” برای اخراج پناهندگان و یا استرداد سرزمین های به سرقت رفته توسط اسرائیل مهاجران.

مغلوب ساختن پیشی جستن همیشه فاسد املاک و مستغلات سرمایه دار خیلی مهم به نظر می رسد به این باور او می تواند خرید کردن فلسطین را تسلیم بی قید و شرط با چند متوسط یارانه برای یک کفل statelet. این اخاذی 101 و در عین حال مثال دیگری از مغلوب ساختن پیشی جستن سمی مذاکره ، اتحاد بی معنی است و همه چیز معاملاتي.

که این معامله را از نظر بودند مذاکره توسط Jared کوشنر رئیس جمهور 39-سال-پسر-در-قانون و یک میلیاردر با تخصص در دیپلماسی یا جهان عرب باعث می شود آن را از همه بیشتر بدبینانه و توهین.

مغلوب ساختن پیشی جستن طرح کاملا صفر شانس آوردن صلح به خون آغشته زمین و با توجه به اینکه این آخرین در یک خط طولانی از به طور فزاینده ای بد معاملات از “جامعه بین المللی” (دفعات بازدید: رهبران اسرائیل و آمریکا و متحدان آن می تواند سخت به سرزنش فلسطینی ها برای بدست گرفتن اسلحه. چرا که نه افزایش یک سوم انتفاضه? به من بگویید چه چیزی آنها واقعا باید به از دست دادن اگر تنها جایگزین مغلوب ساختن پیشی جستن را از آن-یا-ترک-آن را تهدید? حتی اگر مسلح مقاومت فلسطین بوده است در طول تاریخ معکوس واکنش خشونت آمیز خواهد بود سخت به اخراج. اگر من یک جوان نا امید کننده underemployed فلسطینی, من می دانم که من ممکن است پاسخ به تهمت برنامه با گرفتن نزدیکترین AK-47.

نگران کننده ترین شواهد که تهمت و نتانیاهو — و با فرمت آمریکا و اسرائیل دولت — با افتخار ایستاده در برابر جهان این است: تنها کشورهای دیگر حمایت از این طرح در حال دیکتاتوری و/یا پادشاهی عرب مشتری متحده مانند عربستان سعودی و مصر و امارات متحده عربی. این رژیم که به ضرب گلوله کشته مسالمت آمیز معترضان توسط خیل و هنوز سر بریدن زنان برای “جادوگری” نیز فقط اتفاق می افتد به بزرگ دریافت کنندگان ایالات متحده کمک های نظامی, اسلحه, فروش آموزش “حفاظت” از ایران. بسیار خوب شرکت به نگه داشتن برای یک جمهوری اسلامی که صورتحساب خود را به عنوان جهان “چراغ دموکراسی” huh?

آنچه واقعا باید لقب “طولانی باهم قرن” است که در نهایت چیزی بیش از یک ex cathedra حمایت از آپارتاید از رود اردن تا دریای مدیترانه است. در واقع به نظر می رسد که رادیکال ترین مردسالارانه صهیونیست ها باید دست خود را به رویای دیرینه شاید به طور نامحدود.

تاریخ نشان می دهد که آپارتاید متحده وحشیانه در عمل و اغلب دهه ماندگار هستند محکوم به شکست است. آفریقای جنوبی که تحمل از 1948-1994 در نهایت سقوط تحت وزن از تحریم های بین المللی مذمت داخلی و بومی مقاومت است. ممکن است یکی دیگر از نسل اما اسرائیل آپارتاید نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای هر دو; آن را بیش از حد خواهد فرو ریختن تحت وزن خود تناقضات. چگونه می توانید یک کشور بود هر دو “یهودی” و “دموکراتیک” در حالی که برخی از 50% یا بیشتر از جمعیت آن زندگی می کنند به عنوان شهروندان درجه دوم و یا تحت اشغال نظامی?

ما نیز باید سوال بپرسید “چرا حالا؟”. چرا معرفی یک برنامه خاص در این لحظه ؟ مقدار زیادی از رسانه ها اظهار کرده اند که این پیشنهاد را رونمایی است کمی بیش از یک تلاش تهمت و نتانیاهو را به منحرف کردن اذهان عمومی از استیضاح و محاکمه جنایی بود. من فقط احتیاط است که ما قرار نیست بیش از حد سهام در این نظریه به عنوان آن مربوط به مغلوب ساختن پیشی جستن: این رئیس جمهور بود که چیزی جز ترس نورد از این “طرح صلح” و رئیس جمهور خود را ساخته شده است از John Gotti-درجه تفلون. شاهد خود را نگران کننده عملکرد موثر در دولت از آدرس اتحادیه که در آن او به مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا و دموکرات ها به طور گسترده تر شبیه زود رنج کودکان است.

که سخنرانی او را سرند با دروغ و نیمه حقایق و obfuscations به نظر نمی رسد به ماده است. مغلوب ساختن پیشی جستن “ride or die” پایه (وجود جی و Bey دوباره) و حدود نیمی از آمریکایی ها می تواند مراقبت کمتر است. اضافه کردن به که شاید 50% (یا بیشتر) از دموکرات ضد Trumpers و nonvoters که یا reflexively وفادار به اسرائیل و یا به سادگی نمی مراقبت در مورد سیاست خارجی و این مسخره طرح صلح بعید است که به صورت بسیار در راه یک چالش است. مانند مواد منفجره افغانستان مقالات “معامله قرن” محو خواهد شد سریع از سرفصل.

حتی در صورت نسبتا آگاهانه پیرو فلسطینی امور اعلام این مخاطره اندازد و ضد انسانی اتمام حجت نرخ به بیش از یک کمی نگران کننده است. اضافه کردن به این خشونت است که آمریکا برپا کرده در برابر اعراب در سراسر این منطقه که به من کمک کرده به عنوان یک سابق حامل آب برای امپراتوری و من خجالت به یک آمریکایی.

جاست, آن رئیس جمهور تهمت منظمی که اسیر امریکا نمایی از منطقه خود را در دولت از آدرس اتحادیه. “اجازه دهید ما با هم کار کنند برای ساخت یک فرهنگ است و گرامی داشتن گناه, زندگی,” او گفت: “در اشاره به انجیلی پایه. “و اجازه دهید ما تاکید مجدد بر یک حقیقت اساسی: همه کودکان به دنیا آمد و متولد نشده — ساخته شده در قرآن تصویر از خدا.”

همه کودکان است که تا زمانی که آنها نه فلسطینی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im