آمریکا چهره یک بیماری همه گیر از بازنشستگی ناامنی

میانگین صنعتی داو جونز فقط کاهش یافته و تقریبا 1200 نقطه در یک روز به دلیل coronavirus و تاثیر آن بر تجارت جهانی ترک بسیاری از آمریکایی ها بیمار با نگرانی است.

این نه تنها به سرعت در حال گسترش بیماری مرموز ساخته شده است که آمریکایی ها احساس آسیب پذیر است. داو را freefall پاک میلیون ها دلار از حساب های بازنشستگی و در معرض نوع دیگری از بیماری همه گیر از بازنشستگی ندارند.

یک بار وجود دارد زمانی که ترکیبی از شرکت در برنامه های بازنشستگی و تامین اجتماعی و پس انداز های شخصی می تواند حمل بازنشستگان از طریق سال های طلایی خود.

هیچ دیگر. اکثر شرکت ها حذف تعریف سود طرح ارائه یک جریان درآمد قابل اعتماد و اجرا برنامه 401(k) است که کارگران ترک در رحمت سهام نوسانات بازار مانند نوع لرزاند که سرمایه گذاران به تازگی و خرد کارگران در سال 2008.

امروز آمریکایی ها باید خیلی احساس وحشت و نگرانی در مورد آینده است که حدود 29 درصد از متولدین 36 درصد از ژنرال Xers و 77 درصد از millennials ترس آنها هرگز قادر به بازنشسته خواهد شد و یا باید به کار عادی گذشته سن بازنشستگی.

آمریکایی ها سخت کار می کنند به طوری که آنها می تواند برای خانواده خود و لذت بردن از دوران بازنشستگی. اما مهم نیست که چقدر با دقت آنها طرح بازنشستگی خود را بستگی به عوامل خارج از کنترل خود.

پاتریشیا پنبه یک خانه بهداشت aide در مریلند از دست داد نیمی از 150.000 دلار سرمایه گذاری اندوخته در سال 2008 رکود و بازنشسته و 12 سال بعد از برنامه ریزی شده.

در همه آمریکایی ها از دست رفته حدود 2.4 تریلیون دلار در بازنشستگی درآمد در نیمه دوم سال 2008 و متوسط خانوار را از دست داده یک سوم از آن ارزش خالص.

پنبه یکی از بسیاری از کسانی که تجربه کرده و زیان آنقدر شدید است که آنها مجبور به کار بیش از در نظر گرفته شده. حافظه از رکود اقتصادی سال 2008 هنوز هم می دهد آمریکایی ها بازنشستگی وحشت و بازار سهام قطره مانند ما فقط دیده می شود ترکیب ترس.

قبل از 401(k) برنامه های تحت سلطه بازنشستگی انداز, شرکت های ارائه تعریف سود و حقوق بازنشستگی. کارگران به دست آورده خاص تعریف شده—مقدار بر اساس دستمزد و سال خدمات. زمانی که کارگران بازنشسته کارفرما ارائه آن مقدار مهم نیست که چقدر بازار سهام شانس.

اما در حال حاضر حتی کارگران و بازنشستگان با این برنامه می توانید از دست دادن آنچه آنها به دست آورده است. به عنوان مثال 1.3 میلیون آمریکایی در حدود 150 multiemployer برنامه های بازنشستگی در خطر فروپاشی است.

این طرح ثبت نام کارگران از دو یا بیشتر شرکت ها در زمینه هایی مانند حمل و نقل و کاغذ را از دست داده سرمایه گذاری درآمد در سال 2001 و 2008 رکود. برخی از شرکت ها نیز استفاده می شود ورشکستگی به لول خوردن از بازنشستگی تعهدات. در حال حاضر این برنامه را مدیون پول بیشتر به ذینفع از آنها در آینده است.

به دلیل مشکلات مالی هنوز شوهر مرحوم او را طرح مری سرخ او را دیدم بازنشستگی قطع بیش از نیمی, به $1,514 یک ماه در اوایل 70s. “این نگران کننده است,” او گفت:, “و من فکر نمی کنم من نیاز به نگرانی در زندگی من در حال حاضر.”

این خانه در ایالات متحده در سال گذشته به تصویب بوچ Lewis عمل اندازه گیری است که ارائه وام های کم بهره برای نجات multiemployer برنامه اما گزارش حاضر به آن را در نظر بگیرید.

به جای جمهوری خواه چاک سنسور. Grassley آیوا و لامار الکساندر تنسی می خواهید برای سرپا نگه داشتن قصد دارد با افزایش مالیات بر کارگران و بازنشستگان است. کارگران ایجاد نمی کند مشکل اما Grassley و الکساندر انتظار می رود آنها را به آن را تعمیر.

این سناتور همچنین می خواهید برای تحمیل سنگین هزینه های جدید در multiemployer برنامه که فشار, حتی آنهایی که سالم به تباهی مالی.

در ضمن بازنشستگان خودمو در مورد از دست دادن خانه و یا پرداخت صورتحساب های پزشکی اگر برنامه های خود را برابر شده است. دیگران سعی می کنید برای صرفه جویی تا آنجا که آنها می توانند.

آلن ایبرت یک United Steelworkers (USW) عضو که بازنشسته حدود چهار سال پیش از یک لوئیزیانا, کارخانه کاغذ سازی در multiemployer طرح در خطر ورشکستگی در 10 سال.

او می خواهد برای قرار دادن بازی جمع آوری امنیت اجتماعی تا زمانی که او می تواند. بازنشستگان که تاخیر در جمع آوری مزایای پس از واجد شرایط بودن خود را خرما بزرگتر چک زمانی که آنها ضربه بزنید به سیستم و ایبرت امید به حداکثر رساندن خود تامین اجتماعی در مورد خود multiemployer طرح با شکست مواجه شد.

اما امنیت اجتماعی را نیز به مخاطره می انداخت. برخی از آمریکایی ها از آن ترس حتی نمی خواهد در اطراف هنگامی که آنها به اندازه کافی قدیمی به بازنشسته.

اگر کنگره نتواند به تقویت اعتماد سرمایه در حدود 15 سال این برنامه را برای کاهش مزایای حدود 20 درصد است. که فقر میلیون ها نفر از بازنشستگان.

بازنشستگی جمعی از متولدین تنش های این برنامه است. تا سال 2030 تامین اجتماعی را 44 گیرندگان برای هر 100 کارگران پرداخت به سیستم از 35 گیرندگان در هر 100 کارگران در سال 2014. اما این تنها دلیل آن نیست برای بودجه بحران است.

غنی مردم نمی پرداخت سهم عادلانه خود را در امنیت اجتماعی مالیات است. که سمت چپ میلیاردها دلار به شدت مورد نیاز بودجه در جدول.

قانون فدرال ظاهرا نیاز آمریکایی ها به پرداخت 6.2 درصد از دستمزد خود را در امنیت اجتماعی مالیات است. اما درآمد بالا $137,700 مشمول مالیات نیست در همه. این بدان معناست که میلیونرها و میلیاردرهای واقعا پرداخت مالیات تامین اجتماعی کمتر از 1 درصد است.

در حالی که به طور متوسط آمریکایی ها امنیت اجتماعی پرداخت مالیات در تمام طول سال یک فرد ساخت 1 میلیون دلار متوقف شد و, کمک در فوریه 19. بزرگتر بگیر به پایان رسید و حتی قبل از آن.

ساخت میلیونرها و میلیاردرهای امنیت اجتماعی پرداخت مالیات در همان نرخ به عنوان آمریکایی ها عادی خواهد ثبات برنامه.

تحت زمان شکسته سیستم غنی و پر خود را در لانه هر کس دیگری هزینه. آنها لذت بردن از cushy بازنشستگی در حالی که متوسط کارگران در تلاش برای ارائه در حال حاضر اجازه دهید به تنهایی آینده است.

از آنجا که از دهه راکد دستمزد بسیاری از کارگران زنده به چک چک. برخی از حقه بازی و مشاغل متعدد.

آنها زین با صورتحساب های پزشکی و کالج بدهی و نمی توانیم غیر منتظره 400 دلار هزینه.

بسیاری از آمریکایی ها هیچ ارتباطی به بانک برای سن.

روبرتا گوردون به عنوان مثال کار می کرد تمام زندگی اش. اما او برگزار شد و انواع کم-شغل پرداخت که ارائه شده هیچ بازنشستگی ناچیز مزایای امنیتی اجتماعی و صفر پس انداز.

بنابراین در 76 گوردون خود را صرف شنبه ها کار در کالیفرنیا فروشگاه مواد غذایی توزیع مواد غذایی نمونه برای 50 دلار در یک شیفت. او خود مواد غذایی در یک کلیسا بانک مواد غذایی.

عبور بوچ Lewis عمل یک گام سنا می تواند به سهولت آمریکایی’ بازنشستگی ندارند. ساخت غنی کمک می کند سهم خود را به تامین اجتماعی است و دیگری عام حرکت کنگره مدیون مردم آمریکا است.

در حال حاضر بسیاری نگران هستند که منابع خود را منقضی خواهد شد قبل از آنها انجام دهد.

این مقاله تهیه شده توسط موسسه رسانه های مستقل.

تام کانوی بین المللی است رئیس جمهور ایالات Steelworkers اتحادیه (USW).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>