امریکا تقلب در برابر فقرا حتی قبل از تولد

وضعیت کودکان فقیر در هر نقطه باید بیرون کشیدن همدردی طور آن را به عنوان نشانی از درد و رنج بی گناه و بی دفاع. فقر در میان کودکان در یک کشور ثروتمند مانند ایالات متحده باید احضار شرم و خشم به عنوان به خوبی. بر خلاف کشورهای فقیر (گاهی اوقات اجرا شده توسط رهبران بیشتر علاقه مند به پوشش جیب خود را از هر چیز دیگری) چه بهانه ای می کند که ایالات متحده باید برای آن قابل توجه سطح فقر کودکان? پس از همه آن جهان 10th, بالاترین درآمد سرانه در $62,795 و بی نظیر محصول ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی) از $21.3 تریلیون. با وجود این که در سال 2020 حدود 11.9 میلیون آمریکایی کودکان و نوجوانان — 16.2 درصد از کل زندگی می کنند زیر خط رسمی فقر است که لاشی $25,701 برای یک خانواده چهار نفره با دو فرزند. قرار داده راه دیگر با توجه به این کودکان دفاع صندوق کودکان و نوجوانان در حال حاضر تشکیل یک سوم از 38.1 میلیون آمریکایی طبقه بندی شده به عنوان فقیر و 70 درصد از آنها حداقل یک کار پدر و مادر پس از فقر نمی تواند chalked به والدین سستی.

بله بسیاری از کودکان زیر خط فقر زندگی می کرده است zigzagged از 22 ٪ در زمانی که کشور, خروس سیاه بزرگ, رکود بزرگ 2008-2009 بود و حتی بالاتر در قبل از دهه اما هیچ کس نباید کرک باز کردن بطری شامپاین فقط رتبهدهی نشده است. مربوط به استاندارد باید چگونه ایالات متحده در مقایسه با دیگر کشورهای ثروتمند. پاسخ: بد. این 11th, بالاترین نرخ فقر کودک از 42 کشورهای صنعتی ردیابی توسط سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD). باد افشان که در لیست پایین به اتحادیه اروپا آمریکا و کانادا و حذف پایین و کشورهای با درآمد متوسط و فرزند ما نرخ فقر در رتبه بالا فقط اسپانیا. با استفاده از فقر آستانه OECD — 50 درصد از یک کشور با درآمد متوسط ($63,178 برای ایالات متحده) — و آمریکا نرخ فقر کودک فراز به 20٪.

ایالات متحده قطعا نمی عدم استفاده به درایو فقر پایین و یا شاید حتی از بین بردن آن است. بسیاری از کشورها در آن کوتاه تر OECD لیست پایین سرانه درآمد و به طور قابل توجهی کوچکتر GDPs و در عین حال (به عنوان یک یونیسف گزارش روشن می سازد) انجام داده اند به مراتب بهتر با کودکان خود را. ما بالا کودک-نرخ فقر ناشی از سیاست و نه اقتصاد — سیاست های دولت که از سال 1980 را کاهش سرمایه گذاری عمومی به عنوان نسبتی از تولید ناخالص داخلی در زیرساخت های آموزش عمومی و کاهش فقر است. این البته همان سال زمانی که اعتقاد به این که “دولت بزرگ” بود که مانع پیشرفت در زمان حال عمیق تر نگه دارید به خصوص در حزب جمهوری خواه. امروز واشنگتن اختصاص تنها 9 درصد از بودجه فدرال به کودکان فقیر یا نه. که در مقایسه با یک سوم برای آمریکایی ها بیش از 65 از 22 درصد در سال 1971. اگر شما می خواهید یک واقعیت است که مبالغ تا جایی که ما در حال حاضر تورم سرانه هزینه های زندگی کودکان و نوجوانان در فقیرترین خانواده ها به سختی budged در مقایسه با 30 سال پیش در حالی که شکل مربوطه برای افراد مسن دو برابر شده است.

محافظه کارانه پاسخ به همه این قابل پیش بینی باقی می ماند: شما نمی توانید حل مجموعه مشکلات اجتماعی مانند فقر کودکان با پرتاب پول در آنها. علاوه بر این دولت antipoverty برنامه تنها فاستر وابستگی و ایجاد پف کرده بوروکراسی بدون حل این مشکل است. این مسائل کوچک که واقعی موفقیت های آمریکایی برنامه های اجتماعی اثبات این ادعا به صاف کردن نادرست است. قبل از وارد شدن به آن, اما اجازه دهید نگاهی به یک عکس فوری از فقر کودکان در آمریکا است.

اندازه تا مشکل

تعریف فقر صدا ممکن است ساده اما آن را نمی. دولت سالانه فقر رسمی اندازه گیری (OPM) توسعه یافته در دهه 1960 ایجاد فقر خطوط با در نظر گرفتن به حساب خانوار به ضرب 1963 هزینه برای حداقل بودجه مواد غذایی توسط سه در حالی که جمله تغییرات در شاخص قیمت مصرف کننده و مقایسه نتیجه به درآمد خانواده. در سال 2018 یک خانواده با یک فرد بالغ و یک کودک در نظر گرفته شد فقیر با درآمد زیر $17,308 ($20,2012 برای دو بزرگسال و یک کودک $25,465 برای دو بزرگسال و دو کودک و غیره). با توجه به OPM 11.8 درصد از همه آمریکایی ها فقیر بودند که در آن سال.

در مقابل تکمیلی فقر اندازه گیری (SPM) منتشر شده سالانه از سال 2011 ایجاد شده در OPM فراهم می کند اما یک دقیقتر حساب دیفرانسیل و انتگرال. آن را به شمارش پست-مالیات بر درآمد خانواده ها بلکه جریان های نقدی از درآمد به دست آورده اعتبار مالیاتی (EITC) و اعتبار مالیاتی کودک (CTC) که هر دو کمک به خانواده های کم درآمد. این می افزاید: در دولت-ارائه کمک از طریق این مکمل تغذیه ای کمک (SNAP), کمک موقت به خانواده های نیازمند (TANF) در برنامه بیمه سالمت کودکان (تراشه), برنامه ناهار مدرسه ملی (NSLP), مدیکید یارانه برای مسکن و آب و برق و بیکاری و بیمه از کار افتادگی. اما آن کسور هزینه های کودک, مراقبت از کودک-پشتیبانی از پرداخت های خارج از جیب هزینه های درمانی است. با توجه به SPM این 2018 ملی نرخ فقر 12.8% بود.

البته نه از این فقر محاسبات می توانید به ما بگویید که چگونه کودکان در واقع مراتب. به عبارت ساده آنها به مراتب بدتر است. در 2018, 16.2 درصد از آمریکایی ها زیر 18 سال زندگی در خانواده های با درآمد کمتر از SPM خط. و این بدتر از آن است. یک 2019 ملی آکادمی علوم مهندسی و پزشکی مطالعه به سفارش کنگره یافت که 9 درصد از کودکان فقیر متعلق به خانواده های “عمیق فقر” (درآمد که کمتر از 50 درصد از SPM). اما 36 درصد از همه آمریکایی کودکان در زندگی فقیر یا “نزدیکی فقیر” خانواده و کسانی که با درآمد 150% از خط فقر.

فقر نیز با نژاد متفاوت — بسیاری است. این نرخ برای کودکان است 17.8%; برای هیسپانیک بچه ها 21.7%; برای همتایان سفید, 7.9%. بدتر بیش از نیمی از تمام سیاه و اسپانیایی کودکان و نوجوانان در زندگی “در نزدیکی فقیر” خانواده در مقایسه با کمتر از یک چهارم از سفید کودکان است. ترکیب سن و نژاد و شما خواهید دید یکی دیگر از تفاوت به خصوص برای کودکان زیر پنج سال جمعیت با کلی 2017 نرخ فقر از 19.2%. شکستن آن تحت سپاس توسط نژاد در حال, و در اینجا چیزی است که شما در پیدا کردن: سفید بچه ها در 15.9% اسپانیایی کودکان و نوجوانان در یک چشم باز 25.8 درصد و سیاه و سفید خود را با همسالان در متناوب 32.9%.

محل مسائل بیش از حد. کودک فقر رای تغییر دولت و تفاوت وسرد. داکوتای شمالی و یوتا در 9 درصد برای مثال در حالی که جدید مکزیک و می سی سی پی در 27 درصد و 28 درصد. نوزده متحده به نرخ 20 ٪ یا بیشتر. اتمام رنگی نقشه جغرافیایی تغییرات در فقر و شما خواهید دید که نرخ در جنوب غرب و بخش هایی از غرب بالاتر از میانگین ملی در حالی که در مناطق روستایی تمایل به بالاتر نسبت خانواده های فقیر از شهرستانها. با توجه به وزارت کشاورزی در مناطق روستایی آمریکا, 22 درصد از همه کودکان و 26 درصد از کسانی که زیر پنج فقیر بودند در سال 2017.

چرا فقر مسائل

تصور کنید برای یک لحظه این سناریو: 200 متر مسابقه دویدن در آن شروع بلوک از برخی از رقبا قرار می گیرد 75 متر پشت سر دیگران است. محرومیت المپیک-کالیبر دونده کسانی که از آغاز راه در مقابل به طور طبیعی به نفع خود. در حال حاضر فکر می کنم که به عنوان یک قیاس برای مخمصه که بچه آمریکایی متولد در چهره فقر از طریق هیچ گسل از خود را. آنها ممکن است هوشمند و سخت کوش خود را از پدر و مادر ممکن است انجام بهترین خود را برای مراقبت از آنها را, اما آنها شروع زندگی با یک نقص.

به عنوان یک شروع به تغذیه از کودکان فقیر به طور کلی پایین تر از بچه های دیگر. هیچ جای تعجب وجود دارد اما در اینجا چه چیزی مشترک نیست دانش: دوران کودکی کمبود تغذیه ای مهم برای سال پس از آن احتمالا برای زندگی است. تحقیقات علمی نشان می دهد که سن سه کیفیت از کودکان رژیم غذایی است که در حال حاضر شکل دادن به توسعه بخش های مهم از جوان مغز مانند هیپوکامپ و قشر در راه است که مهم است. آن را به ارزش نگه داشتن در ذهن به خاطر چهار میلیون آمریکایی کودکان زیر سن شش فقیر بودند در سال 2018 که نزدیک به نیمی از کسانی که در خانواده های رهبری زنان مجرد.

در واقع این روند شروع می شود و حتی پیش از آن. مادران فقیر ممکن است خود را باید کمبودهای تغذیه ای که باعث افزایش خطر داشتن نوزاد با کم birthweights. که به نوبه خود می تواند اثرات طولانی مدت بر سلامت کودکان چه در سطح آموزش و پرورش رسیدن به آنها و آینده خود درآمد از کیفیت تغذیه بر مغز اندازه غلظت و ظرفیت شناختی. آن را نیز افزایش می دهد شانس داشتن معلولیت های یادگیری و دچار مشکلات روحی و روانی.

کودکان فقیر هستند به احتمال زیاد کمتر سالم در راه های دیگر نیز به دلایلی که طیف وسیعی از نیاز بیشتری استعداد ابتلا به آسم به افزایش غلظت سرب در خون خود. علاوه بر این خانواده های فقیر پیدا کردن آن سخت تر برای دریافت خوب مراقبت های بهداشتی. و اضافه کردن یک چیز بیشتر: ما پستی-کد-تحت تاثیر عمومی-سیستم مدرسه از جمله کودکان به احتمال زیاد برای حضور در مدارس با دور منابع کمتر از کسانی که در بیشتر محله های مرفه.

ما ملی مخدر مشکل نیز تاثیر می گذارد رفاه کودکان در مد قابل توجه. با توجه به مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) بین سال های 2008 و 2012 یک سوم از زنان در باروری سال پر مصرف دارو بر اساس نسخه در داروخانه ها و حدود 14%-22% از آنها بودند ، نتیجه: افزایش هشدار دهنده در تعدادی از نوزادان در معرض مصرف مواد مخدر در دوران جنینی و دچار علائم ترک در هنگام تولد است که همچنین به عنوان شناخته شده نوزادان پرهیز سندرم یا NAS در پزشکی lingo. اثرات آن, یک Penn State مطالعه نشان داد شامل آینده افزایش حساسیت به درد و حساسيت به تب و تشنج. بین سال های 2000 و 2014, بروز NAS افزایش مضربی از چهار. در سال 2014 34,000 نوزادان متولد شده با NAS که به عنوان یک CDC گزارش آن را “معادل یک کودک مبتلا به مواد مخدر خروج متولد حدود هر 15 دقیقه.” (با توجه به ادامه بحران مواد مخدر آن را بعید است که همه چیز بهبود یافته است و در سال های اخیر است.)

و عوارض مربوط به NAS را متوقف کند با تولد. هر چند این تحقیقات هنوز در مراحل اولیه — به مواد مخدر بحران تنها در اوایل 1990s — آن را نشان می دهد که اثرات سوء NAS گسترش فراتر از دوران کودکی و شامل اختلال شناختی و مهارت های حرکتی بیماری های تنفسی ناتوانی های یادگیری, مشکل حفظ تمرکز فکری و رفتاری صفات که سازنده تعامل با دیگران سخت تر است.

در این نقطه, شما نمی خواهد تعجب به یاد بگیرند که ناس و فقر متصل هستند. تجویز مواد مخدر با استفاده از نرخ بسیار بالاتر برای زنان در پزشکی که به احتمال زیاد ضعیف تر از کسانی که با بیمه های خصوصی. علاوه بر این سوء استفاده و مصرف بیش از حد مرگ و میر ناشی از مصرف مواد مخدر (که آیا به دست آمده از طریق نسخه و یا به طور غیر قانونی) شده اند به مراتب بیشتر و گسترده در میان فقرا.

همه از این ترکیب و در اینجا تصویر: از ماه ها قبل از تولد در فقر کاهش می یابد فرصت و ظرفیت و آژانس و عواقب آن رسیدن به بزرگسالی است. در حالی که تقلب مسابقه دویدن از معدن بود و خیالی, کودک فقر قطعا اطمینان از آینده-تقلب در جامعه است. خبر خوب (هر چند نه در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا): این نژاد را به یک و نیم زندگی مناسب و معقول (یا بهتر) ندارد به تقلب.

این نیاز نمی تواند این راه (اما خواهد بود تا زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن است رئیس جمهور)

می تواند کودکان متولد شده به فقر نادیده گرفتن شانس تحقق بخشیدن به توانایی های بالقوه خود و رهبری انجام زندگی می کند ؟ محافظه کاران را به داستان از افرادی که پاک همه موانع ایجاد شده توسط کودک در فقر به عنوان اثبات این که راه حل واقعی این است که کار سخت است. اما اجازه دهید روشن شود: کودکان فقیر باید برای پیدا کردن خود را در یک شیب زمین بازی از اولین لحظات زندگی خود را. فردی موفقیت ها در کنار آمریکایی ها مطرح شده در خانواده های فقیر را به طور قابل توجهی کمتر هست نسبت به کسانی که از طبقه متوسط یا مرفه خانه — و این مهم نیست که آیا شما انتخاب می کنید, کالج, حضور و غیاب, استخدام, نرخ و یا در آینده درآمد خانوار به عنوان خود را اندازه گیری. و دیگر آنها در فقر زندگی می کنند بدتر شانس است که آنها را فرار از آن را در بزرگسالی; برای یک چیز آنها به مراتب کمتر احتمال دارد تا پایان دبیرستان و یا کالج خود را خوشبخت همسالان.

برعکس به عنوان اقتصاددان دانشگاه هاروارد راج Chetty و همکارانش نشان داده اند که کودکان و نوجوانان,’ زندگی چشم انداز بهبود هنگامی که پدر و مادر کم درآمد هستند و با توجه به امکانات مالی برای حرکت به محله با بالاتر اجتماعی-تحرک نرخ (با تشکر از مدارس بهتر و خدمات و از جمله بهداشت و درمان). همانطور که در خیالی مسابقه دویدن نقطه شروع مهم است. اما در اینجا اخبار ترسناک است. اجتماعی پیشرفت شاخص مکان های ایالات متحده 75 از 149 کشور در “دسترسی به آموزش با کیفیت” و 70 در “دسترسی به مراقبت های بهداشتی با کیفیت” و بچه های فقیر هستند البته در یک نقطه ضعف خاص.

در عین حال شرایط دوران کودکی می شود (و شده است) تغییر — و انواع برنامه های دولت است که محافظه کاران به عشق وحشی کمک کرده اند فوق العاده در این فرآیند. فقر سقوط از 28 درصد در سال 1967 به 15.6 درصد در سال 2016 در بخش قابل توجهی به دلیل برنامه هایی مانند پزشکی و مواد غذایی تمبر عمل آغاز شده و در دهه 1960 به عنوان بخشی از رئيس جمهور لیندون جانسون جنگ با فقر است. از جمله برنامه های کمک به خانواده های فقیر پرداخت برای مسکن و غذا و مراقبت از کودک و هزینه های درمانی را بعد قوانین مالیاتی مانند مالیات بر درآمد به دست آورده اعتباری و اعتبار مالیاتی کودک. ما از تاریخ خود و از دیگر کشورهای ثروتمند نشان می دهد که فقر است چیزی جز یک واقعیت غیر قابل تغییر. رکورد همچنین نشان می دهد که تغییر آن نیاز به بسیج منابع مالی از مرتب کردن بر اساس در حال حاضر در حال تلف در سرمایه گذاری مانند امریکا multitrillion-دلار جنگ برای همیشه لطفا برای.

قطعا افزایش شغل و درآمد می تواند به کاهش فقر. وال استریت ژورنال چامه به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کاهش مالیات و مقررات زدایی سیاست های برجسته در حال حاضر 3.5 درصد نرخ بیکاری (پاین ترین سطح خود در 60 سال) افزایش در مشاغل جدید و رشد دستمزد در تمام سطوح به ویژه برای کارگران کم درآمد که فاقد مدرک دانشگاهی. این داستان اما با حذف واقعیت مهم. برنامه هایی که به کاهش فقر کمک کند حتی در سال زمانی که فقیر و یا در نزدیکی-فقیر پدر و مادر به دست آورید و البته مهم در بد بار پس دیر یا زود پررونق بازار کار نیز مجسمه نیم تنه. علاوه بر سحر و جادو است که طرفداران تهمت tout رخ داده است در یک لحظه زمانی که بسیاری از دولت ها و شهرستان دولت الزامی شد افزایش در حداقل دستمزد است. کارفرمایان که استخدام های, به ویژه در به شدت پرجمعیت ایالات مانند کالیفرنیا و نیویورک, ایلینوی, اوهایو و میشیگان مجبور به پرداخت بیشتر.

همانطور که برای برش فقر آن را دقیقا نمی ریاست جمهوری در اولویت مغلوب ساختن پیشی جستن سال — و نه مانند رانندگی به تصویب 1.5 تریلیون دلار سازمانی و فردی مالیات بر درآمد قطع که دستاوردهای جریان عمدتا به ثروتمندترین آمریکایی ها در حالی که تورم کسری بودجه به $1 تریلیون دلار در سال 2019 به گفته وزارت خزانه داری. پس از آن وجود دارد که “غیر قابل نفوذ و قدرتمند و زیبا دیوار.” قیمت تخمین زده شده از محدوده 21 میلیارد دلار به 70 میلیارد دلار به استثنای تعمیر و نگهداری. و فراموش نکنید که این پیشنهاد فوق العاده 33 میلیارد دلار در هزینه های نظامی برای این سال مالی به تنهایی بخشی از رئيس جمهور تهمت به طرح افزایش چنین هزینه های $683 میلیارد دلار در ده سال آینده.

همانطور که برای بچه های فقیر و پدر و مادر خود را به رئیس جمهور و کنگره جمهوری خواهان شروع به بریده بریده آرایه ای از برنامه ها اعم از مکمل های تغذیه ای برنامه کمک به پزشکی — 1.2 تریلیون دلار به ارزش بیش از 10 سال آینده — که به مدت طولانی کمک کرده و تلاش خانواده ها و کودکان به طور خاص دریافت کنید. مغلوب ساختن پیشی جستن دولت برای اندازه گیری خوبی بازنویسی واجد شرایط بودن قوانین برای چنین برنامه هایی به منظور کاهش تعداد افرادی که واجد شرایط.

قرار هدف: برای کاهش هزینه ها از طریق کاهش وابستگی به دولت است. (هرگز به ذهن یارانه ها و مالیات بر نقاط ضعف مغلوب ساختن پیشی جستن خدمه ایجاد شده برای شرکت های بزرگ و فوق العاده ثروتمند است که به اضافه کردن بسیاری از میلیاردها دلار هزینه و درآمد از دست داد.) این ظاهرا کار-اخلاق-محور سیاست های ریاضت خمیر کار خانواده ها با بچه های جوان که به شدت نیاز به مراقبت از کودکان است که می تواند به یک گاز بزرگ از حقوق: 10% یا بیشتر برای همه خانواده ها با بچه ها اما نیمی در مورد خانواده های فقیر. اضافه کردن به که هزینه ریالی مسکن. متوسط اجاره ماهانه افزایش نزدیک به یک سوم بین سال های 2001 و 2015. قرار داده راه دیگر درآمد ناشی از مصرف بیش از نیمی از درآمد پایین 20 درصد از آمریکایی ها با توجه به فدرال رزرو. ظهور تهمت نیز مبارزه خانواده های کم درآمد با اسکناس های بهداشت و درمان و حتی سخت تر. تعدادی از کودکان و نوجوانان بدون بیمه سلامت شروع به پریدن کرد 425,000 بین 2017 و 2018 که با توجه به سرشماری 4.3 میلیون کودک فاقد پوشش است.

حتی قبل از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات تنها یک ششم از واجد شرایط خانواده ها با بچه های دریافت کمک برای مراقبت از کودکان و محقر یک پنجم رو یارانه مسکن. در عین حال دولت او وارد آماده برای قرار دادن برنامه های کمک کرد که برخی از آنها پرداخت برای مسکن و مراقبت از کودکان در بلوک سفت. هیچ نقطه ای در این گونه خانواده ها به دنبال او به صورت یک دست در آینده است. او نمی تواند ساخت هر Trump Towers برای آنها.

هر چه “را امریکا بزرگ دوباره” ممکن است به معنی آن قطعا شامل نیست کمک امریکا بچه های فقیر. تا زمانی که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نظارت نژاد خود را به زندگی آنها پیدا کردن خود را همیشه دورتر از خط شروع.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesKamagraelf bar 1500bigger bass bonanza oynapragmatic slotlarıgates of olympus oynagreat rhino oynaCialisbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynaaviator oynatombala oynatropical tiki oynagreedy wolf oynablackbull oynashining hot oynaaviator oynacasinoslot girişbahisnow giriştaphaber.combeylikdüzü korsan taksibuy stripe accountMaltepe EscortVan Escortinstagram gizli hesap görmeMobil Ödeme BozdurmaLcd ekranVozol 10000bağlama büyüsürekorbetbetboo giriş