خانواده های آمریکایی سزاوار Coronavirus نجات نه صنایع

این هفته جهانی coronavirus بحران رسما ایالات متحده بحران اقتصادی است. دوشنبه دیدم داو بدترین تک-بعد رها در تاریخ — 2,013 امتیاز — و بازار ادامه داد: به تشنج در مراسم افتتاحیه روز شنبه به نقطه تجارت به طور موقت متوقف شد پس از یک شیب افت. بدیهی است گسترده اقتصادی انقباض موثر بر همه چیز از مهمان نوازی به حمل و نقل است که ترکیبات افزایش اضطراب بیش از COVID-19 بیماری همه گیر.

واضح است سنگ محک برای بسیاری از کارشناسان مالی بود که بحران 2008 زمانی که یک سرمایه گذاری بخش اجرا amok را لرزاند اقتصاد جهانی و نابود بازار مسکن ایالات متحده پاک کردن نسل ثروت از میلیون ها نفر از آمریکایی ها است. چون coronavirus به نظر می رسد مجموعه ای برای حتی بیشتر پایدار تاثیر بر اقتصاد مهم است به یاد داشته باشید که چگونه دولت شکست خورده مردم آمریکا در پاسخ آن در سال 2008.

دوازده سال پیش مقصر بانکی و موسسات مالی است که باید در اندازه کاهش می یابد و قدرت و ثروت داده شد میلیاردها دلار مالیات دهندگان بودجه, سیاه, چک, در حالی که میلیون ها نفر از مردم بی گناه از دست رفته خود را پس انداز بازنشستگی و خانه است. معروف تنها یک بانکدار مسئول بحران به زندان رفت.

وجود دارد که بدون پاک کردن خائنانی در زمان بحران و ما نمی توانیم زندانی کردن یک ویروس به یک نمونه از آن است. اما ما می توانید مطمئن شوید که مردم عادی بهره مند از منابع دولتی — که ممکن است تیره و تار در راه دیده نمی شود در حافظه اخیر — به جای بخش خصوصی برگزار صنایع و سرمایه گذاران خود را که در دهه گذشته را صرف پنهان کردن سود برای جلوگیری از مالیات و باد خود را به اشتراک گذاری با قیمت سهام buybacks.

اولین گفتگو در مورد که دولت ایالات متحده کمک خواهد کرد و چقدر در حال حاضر آغاز شده است. مهم ترین تا کنون در حال وقوع است در کنگره که در آن در شب چهارشنبه, House Democrats معرفی اضطراری بسته است که ایجاد حق پرداخت مرخصی استعلاجی (خواهد بود که برای اولین بار در این کشور) گسترش مزایای بیکاری و ایجاد اضطراری مواد غذایی تمبر برنامه با هیچ کار و یا کار مورد نیاز آموزش متصل شده است. این لایحه نشان دهنده یک درک اساسی از آنچه که مورد نیاز خواهد بود برای نگه داشتن مردم شناور زمانی که آنها نمی توانند کار کنند چرا که آنها بیمار هستند بیکار و یا هر دو. (در ایتالیا بدترین آمار کشور در اروپا دولت رفته بیشتر تعلیق ماهانه قبوض آب و برق و همه پرداخت وام مسکن است.)

به عنوان در سال 2008 وجود داشته رقبا برای این بودجه از دولت فدرال و همچنین به عنوان کسانی که به دنبال بهره برداری از بحران مالی و یا سیاسی به دست آورید. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پیشنهاد مالیات حقوق و دستمزد, شکست, شده است که در دیدار با مقاومت در کنگره و جاهای دیگر است که بسته بندی به عنوان یک coronavirus مربوط به اقتصادی امداد و محرک ابزار. پس از آن وجود دارد که صنایع ما می توانیم انتظار خواهد تقاضای کمک مالی در ادعای مشکوک بودن به لحاظ اجتماعی و اقتصادی ضروری است. در حال حاضر وجود دارد به گزارش دولت بحث در مورد نجات از شیل صنعت نفت در واکنش به سقوط قیمت نفت (ناشی از, در بخش, توسط, شیب دار, ویروس های مربوط به کاهش در تقاضا برای مسافرت هوایی.)

با این احتمال که ده ها میلیون نفر از آمریکایی ها خواهد بود قادر به کار در ماه های آینده نفت شیل صنعت باید در خط برای یک پنی. بر خلاف سال 2008 این کمک مالی باید متمرکز بر حفظ آمریکایی و خانواده های آنها تغذیه قرار دارد و در نهایت بدون هیچ هزینه ای به آنها — واکسینه در برابر COVID-19.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>