پرچم آمریکا در کنسرت مجموعه ای برای Patriot پلازا در ساراسوتا ملی گورستان

ساراسوتا افسران نظامی بنیاد آوردن پره اسکات سوم و میآید ارکستر برای یک تکرار عملکرد “جشن Stars & Stripes” در Patriot پلازا در ساراسوتا ملی گورستان. این 2,800-صندلی عمومی تشریفاتی سالن آمفی تئاتر خواهد بود بسته بندی شده با آمریکا پرستان که مایل به شنیدن داستان کامل از چگونه پرچم ایالات متحده نام مستعار خود را “پیرمرد”.

در این رویداد برنامه ریزی شده برای 4 p. m. Feb. 17 شنیدن داستان چگونه کاپیتان ویلیام راننده پرواز “پیرمرد” در طول کار خود را در دریا. این یک تاریخچه سخنرانی. وجود دارد داستانک طنز, ما امیدواریم که شما را به خنده. ما نمی دانیم شما را هیجان زده خواهد شد هنگامی که آن را هیجان انگیز … وجود دارد چند غم انگیز در مکان های بیش از حد.

اولین پرچم قطعنامه تصویب شده توسط کنگره در ژوئن 14, 1777 – “حل و فصل این پرچم ایالات متحده باید سیزده راه راه جایگزین های قرمز و سفید و اتحادیه بود سیزده ستاره سفید در زمینه آبی, نمایندگی جدید در صورت فلکی.” وجود دارد هیچ دو پرچم به طور یکسان. به همین دلیل به شما خواهد آموخت که “بسیاری از چهره های قدیمی جلال”. شما ببینید بیش از 20 عجیب و غریب, عجیب و غریب و کاملا دیوانه به دنبال پرچم که داستان از مسیرهای پرچم ما و کشور ما گرفته اند برای تبدیل شدن به آنچه ما امروز. شما را از دیدن و شنیدن حقایق در مورد ما انقلابی جنگ است که شما هرگز نمی دانستند قبل از اینکه در مورد قتل عام بوستون, Paul ریور سوار نبرد در کنکورد در 19 آوریل 1777 (شناخته شده به عنوان “شات شنیده ام “دور دنیا”).

— ارسال شده توسط آلن مک کی Forrester

ارسال اخبار جامعه

ارسال خود را در جامعه خبر در heraldtribune.com/submit.

ادامه مطلب جامعه اخبار در heraldtribune.com/lifestyle/community-news.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de